promocja ing bank ślaski konto direct 250 3
|

Odbierz 250zł po założeniu Konta Direct w ING Banku Śląskim + oszczędzaj na 6%

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kolejna szansa na atrakcyjną premię nawet 250 zł po założeniu konta osobistego w ING Banku Śląskim! To jeden z najlepiej ocenianych banków przez klientów! Bonus jest przyznawany za założenie Konta Direct oraz spełnienie bardzo prostych warunków promocji.

Oprócz atrakcyjnej premii na start będziemy mieli także możliwość przechowywania środków na koncie oszczędnościowym na 6% aż do kwoty poniżej 200.000zł. Promocja trwa do 18.01.2024.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby, które nie posiadały konta osobistego w ING od 28.06.2022r. Jeśli jesteśmy współposiadaczem takiego rachunku, oferta także nas nie obejmuje. Posiadanie innych produktów banku (np. kart kredytowych, pożyczek) niestety również wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o konto osobiste poprzez dedykowaną stronę promocji. Razem z kontem wnioskujemy o kartę debetową do rachunku oraz darmowe konto oszczędnościowe. Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na marketing drogą elektroniczną i przekazywanie informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak podpisać umowę?

Podczas wypełniania formularza, który poprowadzi nas krok po kroku przez proces otwarcia rachunku, będziemy mieli do wyboru trzy opcje podpisania umowy:

– poprzez przelew weryfikacyjny (bez konieczności wizyty kuriera) – dostępne, jeśli mamy konto w jednym z banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, Bank Pekao S.A., Bank Millennium, mBank, Santander Bank Polska,

– poprzez selfie w aplikacji Moje ING,

– poprzez wizytę kuriera (opcja klasyczna i pewna).

Uwaga. Jeśli zdecydujemy się na założenie konta poprzez przelew weryfikacyjny pamiętajmy, iż konto, z którego będziemy przelewać środki musi być prowadzone w banku, w którym złożyliśmy swój wzór podpisu. Zwróćmy szczególną uwagę na to, aby nasze dane nadawcy i odbiorcy przelewu były identyczne (musimy mieć wpisany taki sam adres we wniosku o konto i jako adres przypisany do obecnie posiadanego rachunku). Jeśli mamy w tej kwestii jakieś rozbieżności – od razu polecam wybrać opcję z kurierem.

Powyższe warunki musimy spełnić do 18.01.2024.

Odbierz pierwszą premię – 120 zł

Aby otrzymać pierwszą część premii (120 zł), należy do 30 kwietnia 2024r. wykonać płatności kartą, portfelem mobilnym (Apple Pay, Google Pay lub Garmin Pay) lub BLIK na kwotę min. 1000 zł. Mamy na to sporo czasu, więc spokojnie zdążymy wydać taką sumę. Możemy wykonywać transakcje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Odbierz drugą premię – 130 zł

W celu zdobycia kolejnych 130 zł, będziemy musieli:

  • Wykonać min. 3 płatności BLIK w sklepach internetowych (kwoty dowolne) w okresie do 30.04.2024,
  • Zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł w dowolnych trzech różnych miesiącach w okresie do 30.04.2024,
  • Założyć min. jeden cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym do 30.04.2024,
  • Na dzień 30.04.2024 posiadać min. 300 zł zgromadzone na koncie oszczędnościowym w ramach obranego celu oszczędnościowego.

Cel oszczędnościowy to świetna usługa ING, dzięki której możesz regularnie oszczędzać poprzez automatyczne odkładanie. Uruchomisz go w bankowości internetowej, klikając kolejno: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe.

Przelew nie może pochodzić z naszego konta w innym banku. Może być to np. przelew wynagrodzenia lub też wpływ z konta innego użytkownika, np. od kogoś bliskiego.

W zależności od tego, czy spełnimy tylko warunki dla premii 120 zł, czy także te dla bonusu 130 zł, łączna premia będzie wynosić 120 zł lub 250 zł. Zostanie ona wypłacona na nasze konto oszczędnościowe do 15.05.2024r. Środki będziemy mogli wypłacić oczywiście na konto osobiste.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji


Dodatkowe korzyści z Kontem Direct

Oprócz atrakcyjnej premii na start, będziemy także mieli możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Oprocentowanie 6% obowiązuje przez 3 m-ce od założenia konta, dla kwot poniżej 200 tys. zł, w ofercie specjalnej „Bonus na start”.

Co ważne, po każdym miesiącu naliczane będą odsetki uwzględniające standardowe oprocentowanie 1,5%. Następnie po upływie okresu promocyjnego (czyli 3 miesięcy) doliczane do salda są dodatkowe odsetki w wysokości 4,0% za każdy miesiąc.

Czy Konto Direct jest darmowe?

Prowadzenie Konta Direct jest darmowe bezwarunkowo. Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli w danym miesiącu wykonamy nią transakcje na kwotę min. 300 zł (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 10 zł). Pamiętajmy, żeby nie zostawiać wykonania płatności na ostatnią chwilę. Okres rozliczeniowy w ING jest nieco przesunięty względem układu miesięcznego – trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Wypłaty z bankomatów własnych ING oraz urządzeń Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 10 zł od wypłaty (wypłaty BLIK to koszt 5 zł od wypłaty, przy czym pierwsza wypłata BLIK w miesiącu jest darmowa).


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Do 250zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *