velobank velokonto 600zl zwrotu - promocja bankowa
|

Jeszcze raz! 650 zł w rewelacyjnej ofercie VeloKonta Velobank + 7% dla oszczędności!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

No i stało się! Absolutnie rewelacyjna promocja Velobank została przedłużona! Znów jest do zgarnięcia naprawdę łatwe 650 zł!

Nowe konto osobiste VeloBank to VeloKonto, dzięki któremu w prosty sposób możemy zyskać aż 600 zł w formie zwrotów za płatności kartą debetową oraz BLIK. Bank umożliwia także skorzystanie z promocyjnie oprocentowanego Elastycznego Konta Oszczędnościowego (7% w skali roku) oraz Lokaty Mobilnej (7% w skali roku).

Dodatkowo w prosty sposób zyskasz 50 zł korzystając z programu poleceń. To aż 650zł łatwej do wyciągnięcia kasy!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia: 29HA35

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta w VeloBanku od 31.12.2022. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o VeloKonto wraz z kontem oszczędnościowym poprzez dedykowaną stronę promocji. Promocja trwa do 30.11.2023. Podczas składania wniosku koniecznie zaznaczmy wszystkie zgody marketingowe i podajmy kod polecenia, żeby zyskać jeszcze więcej (dodatkowe 50 zł). Jeśli nie masz kodu polecenia, możesz skorzystać z mojego sprawdzonego kodu: 29HA35

Dokładniej rzecz ujmując, podczas wnioskowania o produkt konieczne będzie wyrażenie zgody na prowadzenie marketingu, otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz użycie przez bank telefonu w celu marketingu bezpośredniego.

Po wypełnieniu wniosku musimy poczekać na kontakt konsultanta VeloBank, który potwierdzi nasze dane i wyśle do nas kuriera z umową. Są także alternatywne opcje weryfikacji tożsamości – poprzez selfie oraz aplikację mObywatel! Opcje te znacznie upraszczają proces otwarcia rachunku!

Jakie są warunki promocji?

W ramach promocyjnej oferty, która nawiasem mówiąc jest jedyną tego typu promocją na polskim rynku bankowym, VeloBank zwróci nam aż 10% wartości płatności kartą lub BLIKiem. Maksymalnie możemy otrzymać 100 zł miesięcznie przez 6 miesięcy, czyli łącznie aż 600 zł.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach i na stacjach paliw będą zaliczone! W obecnej edycji promocji tylko dwa typy transakcji nie będą zaakceptowane: są to płatności o kodzie MCC: 6012 (instytucje finansowe – towary i usługi oraz 4829 – internetowe przekazy pieniężne. Wykluczone są oczywiście również przelewy BLIK na telefon.

Miesięczny okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu, w którym przystąpimy do promocji.

Wypłaty są realizowane praktycznie od razu – już w ciągu dwóch dni roboczych po wykonaniu transakcji zwrot trafia na VeloSkarbonkę, która również jest oprocentowana – aż 7% w skali roku.

Zyskaj aż 7% na koncie oszczędnościowym VeloBank

Oprócz atrakcyjnej promocji konta osobistego VeloKonto, bank przygotował także atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego – aż 7% w skali roku do kwoty 300.000zł przez 92 dni.

Mamy możliwość jednej darmowej wypłaty z konta oszczędnościowego w miesiącu, pozostałe to koszt 9zł od wypłaty.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia: 29HA35

Dodatkowe 50zł przy skorzystaniu z programu poleceń!

Świetna oferta uzupełniająca! Podczas wnioskowania o konto (w drugim kroku wniosku) podaj koniecznie kod polecający – dzięki temu zyskasz dodatkowe 50zł! Konieczne będzie także zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych!

kod polecający velobank

Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z naszego sprawdzonego kodu: 29HA35

Następnie, w ciągu trzech pierwszych pełnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta musimy zapewnić jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości min. 2000zł z konta w innym banku. Najprościej będzie przelać pieniądze z naszego konta w innym banku. Gotówka nie musi leżeć na koncie przez żaden określony czas. Po zaksięgowaniu przelewu można go od razu odesłać.

W miesiącu następującym po miesiącu spełnienia ostatniego warunku (czyli po miesiącu, w którym zaksięguje się trzeci przelew) bank wypłaci premię 50zł na nasze nowe konto!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia: 29HA35

100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Uwaga!  VeloBank poinformował, iż w dniu 10 listopada pula promocyjnych punktów wyczerpała się! Oznacza to, że osoby, które przystąpią do programu 11 listopada lub później niestety nie otrzymają promocyjnych punktów. Wciąż do zgarnięcia pozostaje jednak rewelacyjne 650 zł w gotówce (ta oferta jest nielimitowana)!

To jeszcze nie koniec! Kolejne 100 zł otrzymamy w formie punktów (8500pkt.) w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ramach promocji „Chwile Bardziej Velo”! Punkty są wymienne np. na bon na 100 zł na paliwo w Circle K lub też bony do Empik czy Allegro! Warto się spieszyć, bo liczba nagród w tej promocji jest ograniczona! Jest tylko 5340 sztuk pakietów punktów, a promocja obejmuje wszystkich klientów, którzy jak dotąd nie zarejestrowali swojej karty debetowej Mastercard z programie Mastercard Bezcenne Chwile! Na 7 dni przed zakończeniem oferty informacja o planowanym zakończeniu oferty będzie opublikowana na stronie operatora.

Kartę po otrzymaniu rejestrujemy tutaj. Konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych.

Jeśli mamy już konto w programie – po prostu dodajemy kolejną kartę. Musimy to zrobić do 15.12.2023. Następnie, w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji w programie wykonujemy transakcje kartą na łączną kwotę min. 100 zł. BLIK nie wlicza się, ale zwykłe płatności w sklepach na pewno bez problemu będą zaakceptowane. Wykluczonych zostało natomiast wiele nietypowych płatności, jak np. przekazy pieniężne, transakcje dot. składek ubezpieczeniowych czy płatności w drogeriach, aptekach, klubach nocnych czy sklepach alkoholowych. Także najbezpieczniej będzie zapłacić kartą za codzienne zakupy lub paliwo.

Punkty otrzymamy w ciągu 14 dni kalendarzowych od chwili spełnienia powyższych warunków (czyli im szybciej spełnimy warunki, które są nawiasem mówiąc banalne do spełnienia, tym szybciej otrzymamy punkty). Okres ważności punktów to 1 miesiąc od dnia otrzymania.

Punkty wymieniamy na bony do Circle K lub inne (np. Carrefour, Empik) i tym samym zyskujemy kolejne 100 zł.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – październik 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – listopad 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – po 10 listopada 2023


Czy VeloKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie VeloKonta jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową, jeśli nie wykonamy nią (lub BLIKiem) minimum 5 płatności w miesiącu. W przypadku braku spełnienia tego warunku, opłata za kartę wyniesie 7zł.

Warto jednak zauważyć, że osoby do 26 r.ż. mogą korzystać w konta i karty bezwarunkowo darmowo – nie obowiązuje ich warunek transakcyjności.

Wszystkie wypłaty z bankomatów Planet Cash są darmowe. Pozostałe to koszt 3,5% wartości transakcji, min. 5zł od wypłaty.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 2/2023”

Regulamin programu poleceń “Doceniam Velo – Polecam Velo – edycja 3/2023”

Regulamin promocji “Chwile Bardziej Velo”

Tabela opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 12 Średnio: 4.5]

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *