Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Jeszcze raz! 650zł w rewelacyjnej ofercie VeloKonta Velobank + 7,5% dla oszczędności!

Jeszcze raz! 650zł w rewelacyjnej ofercie VeloKonta Velobank + 7,5% dla oszczędności!

velobank velokonto 600zl zwrotu - promocja bankowa
Oceń tego posta!
[Głosów: 8 Średnio: 4.5]

PROMOCJA TRWA DO: 30.11.2023r.

No i stało się! Absolutnie rewelacyjna promocja Velobank została przedłużona! Znów jest do zgarnięcia naprawdę łatwe 650 zł!

Nowe konto osobiste VeloBank to VeloKonto, dzięki któremu w prosty sposób możemy zyskać aż 600zł w formie zwrotów za płatności kartą debetową oraz BLIK. Bank umożliwia także skorzystanie z promocyjnie oprocentowanego Elastycznego Konta Oszczędnościowego (7,5% w skali roku) oraz Lokaty Mobilnej (7,9% w skali roku).

Dodatkowo w prosty sposób zyskasz 50 zł korzystając z programu poleceń!

Załóż VeloKonto VeloBank i odbierz 650zł premii!

Wpisz kod polecenia: 29HA35

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta w VeloBanku od 31.12.2022. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o VeloKonto wraz z kontem oszczędnościowym poprzez dedykowaną stronę promocji. Promocja trwa do 30.11.2023. Podczas składania wniosku koniecznie zaznaczmy wszystkie zgody marketingowe i podajmy kod polecenia, żeby zyskać jeszcze więcej (dodatkowe 50 zł). Jeśli nie masz kodu polecenia, możesz skorzystać z mojego sprawdzonego kodu: 29HA35

Dokładniej rzecz ujmując, podczas wnioskowania o produkt konieczne będzie wyrażenie zgody na prowadzenie marketingu, otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz użycie przez bank telefonu w celu marketingu bezpośredniego.

Po wypełnieniu wniosku musimy poczekać na kontakt konsultanta VeloBank, który potwierdzi nasze dane i wyśle do nas kuriera z umową. Są także alternatywne opcje weryfikacji tożsamości – poprzez selfie oraz aplikację mObywatel! Opcje te znacznie upraszczają proces otwarcia rachunku!

Jakie są warunki promocji?

W ramach promocyjnej oferty, która nawiasem mówiąc jest jedyną tego typu promocją na polskim rynku bankowym, VeloBank zwróci nam aż 10% wartości płatności kartą lub BLIKiem. Maksymalnie możemy otrzymać 100 zł miesięcznie przez 6 miesięcy, czyli łącznie aż 600 zł.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach i na stacjach paliw będą zaliczone! W obecnej edycji promocji tylko dwa typy transakcji nie będą zaakceptowane: są to płatności o kodzie MCC: 6012 (instytucje finansowe – towary i usługi oraz 4829 – internetowe przekazy pieniężne. Wykluczone są oczywiście również przelewy BLIK na telefon.

Miesięczny okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu, w którym przystąpimy do promocji.

Wypłaty są realizowane praktycznie od razu – już w ciągu dwóch dni roboczych po wykonaniu transakcji zwrot trafia na VeloSkarbonkę, która również jest oprocentowana – aż 7% w skali roku.

Zyskaj aż 7,5% na koncie oszczędnościowym VeloBank

Oprócz atrakcyjnej promocji konta osobistego VeloKonto, bank przygotował także atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego – aż 7,5% w skali roku do kwoty 300.000zł przez 92 dni.

Mamy możliwość jednej darmowej wypłaty z konta oszczędnościowego w miesiącu, pozostałe to koszt 9zł od wypłaty.

Załóż VeloKonto VeloBank i odbierz 650zł premii!

Wpisz kod polecenia: 29HA35

Dodatkowe 50zł przy skorzystaniu z programu poleceń!

Świetna oferta uzupełniająca! Podczas wnioskowania o konto (w drugim kroku wniosku) podaj koniecznie kod polecający – dzięki temu zyskasz dodatkowe 50zł! Konieczne będzie także zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych!

Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z naszego sprawdzonego kodu: 29HA35

Następnie, w ciągu trzech pierwszych pełnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta musimy zapewnić wpływ na rachunek w wysokości min. 2000zł z konta w innym banku. Najprościej będzie przelać pieniądze z naszego konta w innym banku. Gotówka nie musi leżeć na koncie przez żaden określony czas. Po zaksięgowaniu przelewu można go od razu odesłać.

W miesiącu następującym po miesiącu spełnienia ostatniego warunku (czyli po miesiącu, w którym zaksięguje się trzeci przelew) bank wypłaci premię 50zł na nasze nowe konto!

Załóż VeloKonto VeloBank i odbierz 650zł premii!

Wpisz kod polecenia: 29HA35


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023


Czy VeloKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie VeloKonta jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową, jeśli nie wykonamy nią (lub BLIKiem) minimum 5 płatności w miesiącu. W przypadku braku spełnienia tego warunku, opłata za kartę wyniesie 7zł.

Warto jednak zauważyć, że osoby do 26 r.ż. mogą korzystać w konta i karty bezwarunkowo darmowo – nie obowiązuje ich warunek transakcyjności.

Wszystkie wypłaty z bankomatów Planet Cash są darmowe. Pozostałe to koszt 3,5% wartości transakcji, min. 5zł od wypłaty.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 2/2023”

Regulamin programu poleceń “Doceniam Velo – Polecam Velo – edycja 3/2023”

Tabela opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Jeszcze raz! 650zł w rewelacyjnej ofercie VeloKonta Velobank + 7,5% dla oszczędności!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X