konto dla dziecka santander
|

100zł za konto dla dziecka + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 100 zł! Dodatkowo po założeniu konta dla dorosłego zgarniemy łatwe 500 zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać rodzice dzieci w wieku 7-17 lat, których to dzieci nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska. Promocja trwa do 30.09.2023 lub do wyczerpania puli 1000 wniosków.

Założenie konta dla dziecka

Przed założeniem konta dla dziecka konieczne będzie otwarcie konta dla dorosłego poprzez dedykowaną stronę promocji. To jednak duża korzyść, ponieważ zyskać możemy oprócz 100 zł za rachunek dla dziecka dodatkowe 500 zł za konto dla dorosłego!

Aby otworzyć konto dla dziecka w bankowości elektronicznej Santander klikamy kolejno: „Oferta banku” i „Konto dla dziecka i nastolatka”. Do otwarcia konta dla dziecka potrzebować będziemy jego dowód osobisty lub paszport (w przypadku dziecka poniżej do 13 lat).

W celu otrzymania nagrody 100 zł za konto dla dziecka konieczne będzie wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz EKK (elektroniczny kanał kontaktu). Jeśli zakładaliśmy ostatnio konto w Santander – najprawdopodobniej zgody te mamy wyrażone (jednak warto to sprawdzić). Następnie do 30.09.2023 konieczne będzie zarejestrowanie się na stronie promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 100 zł za konto dla dziecka!

Jakie warunki są konieczne do spełnienia?

Warunki konieczne do spełnienia po założeniu konta dla dziecka będą się różnić w zależności od tego, w jakim wieku jest dziecko. I tak:

W przypadku dziecka w wieku 7-12 lat konieczne będzie:

– do 30.09.2023 złożenie wniosku o konto dla dziecka (konieczne wyrażenie zgody na kontakt z naszym dzieckiem drogą elektroniczną w celu marketingowym),

– do 31.10.2023 wykonanie przez dziecko min. 1 płatności kartą wydaną do konta dziecka.

W przypadku dziecka w wieku 13-17 lat z kolei konieczne będzie:

– do 30.09.2023 złożenie wniosku o konto dla dziecka wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej (konieczne wyrażenie zgody na kontakt z naszym dzieckiem drogą elektroniczną w celu marketingowym)

– do 31.10.2023 wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta dziecka (lub BLIK) oraz min. 1 logowanie do aplikacji mobilnej dziecka przez dziecko (swoim loginem i hasłem).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 100 zł za konto dla dziecka!

Odbiór premii 100 zł za konto dziecka

Po spełnieniu powyższych warunków premia 100 zł zostanie wypłacona na konto dziecka do 30.11.2023.

W promocji obowiązuje limit 1000 promocyjnych wniosków! Informacja o ewentualnym wyczerpaniu puli pojawi się na stronie promocji.

Czy konto dla dziecka w Santander jest darmowe?

Prowadzenie rachunku dla dziecka jest zawsze całkowicie darmowe. Dla dziecka 7-12 lat karta debetowa do rachunku będzie bezpłatna bez konieczności spełniania żadnych warunków. Z kolei w przypadku dzieci w wieku 13-17 lat karta będzie bezpłatna pod warunkiem wykonania nią min. 1 płatności miesięcznie (lub BLIK) – w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł. Co ważne, wszystkie wypłaty gotówki w dowolnych bankomatach są darmowe!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „100 zł kieszonkowego”

Dokument dotyczący opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *