promocja mbank kumulacja 650 konto osobiste ekonto
|

Hit powraca! 650 zł w rekordowej promocji eKonta mBank + oszczędzaj aż na 7%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kumulacja promocji konta osobistego mBanku daje nam wysoką premię i świetne oprocentowanie dla oszczędności! Standardowa promocja została właśnie dodatkowo „dopalona” premią 200 zł w postaci do bonu do Biedronki! To najlepszy moment na założenie konta w tym banku! Łącznie mamy do zgarnięcia 650 zł łatwej do wyciągnięcia premii!

Po założeniu eKonta osobistego i spełnieniu prostych warunków promocji możemy zgarnąć 450 zł w gotówce oraz 200 zł w atrakcyjnym bonie do Biedronki! Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego – aż 7% w skali roku do kwoty 50.000zł. Kumulacja promocji trwa do 31.01.2024. Jednocześnie w ofercie “dopalającej” obowiązuje pula 3000 promocyjnych bonów – z doświadczeń z poprzednich edycji podejrzewamy, że wyczerpie się przed czasem! Po ich wyczerpaniu do zgarnięcia będzie maksymalnie tylko 450 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego (ani oszczędnościowego) w mBanku od 1.01.2020. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto za pośrednictwem dedykowanej strony promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jeśli będzie taka rubryka we wniosku – będzie mi niezmiernie miło, jeśli w komórce „kod polecenia” podasz mój kod: polakoszczedza2022
W ten sposób dodatkowo docenisz moją pracę nad tym portalem!

Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania zaznaczyć wszystkie zgody w sekcji „Moje Oświadczenia”. Podczas wypełniania formularza konieczne będzie także przystąpienie do programu  mOkazje (program zniżkowy banku, poprzez który otrzymamy voucher 200 zł do Biedronki). Dodatkowo zyskamy także możliwość korzystania z Allegro Smart! przez miesiąc za darmo.

Podczas wnioskowania możemy od razu także zaznaczyć chęć otworzenia konta oszczędnościowego oprocentowanego na 7% w skali roku. Według mnie warto, bo już niedługo takie warunki mogą nie być dostępne! Co ważne, promocyjne oprocentowanie obejmuje osoby, które otworzą rachunek poprzez selfie lub e-Dowód (w przypadku otwarcia konta za pomocą kuriera oprocentowanie spada do 5,5%).

Uwaga: Jeśli trafiliście na tą stronę z artykułu o kontach wspólnych: W przypadku mBanku, promocja z premią obowiązuje tylko dla kont indywidualnych! Dlatego najbezpieczniej będzie spełnić warunki promocji, odebrać wszystkie premie i dopiero wtedy „uwspólnić” rachunek!

Premia w kilku częściach

Promocja konta osobistego mBank stanowi tak naprawdę kumulację dwóch promocji. Kolejne premie będziemy otrzymywać za różne aktywności:

  • 150 zł – za otwarcie konta za pomocą selfie lub poprzez e-dowód
  • 200 zł – dodatkowa premia w formie bonu do Biedronki
  • 100 zł + 2 x 50 zł – za spełnienie warunków aktywności na koncie
  • 100 zł – premia dla użytkowników, którzy założą konto w mBanku również swojemu dziecku

Warunki są tak naprawdę bardzo proste do spełnienia, a dokładną rozpiskę tego, co trzeba zrobić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie konto przedstawiam w specjalnie opracowanym terminarzu promocji.

Zgarnij pierwsze 150 zł

W celu odebrania pierwszej premii (150 zł) musimy założyć konto poprzez selfie lub system e-dowód (aplikacja eDO).

Jeśli nie otworzymy konta poprzez selfie lub e-dowód – ta część premii nam przepadnie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby odebrać pozostałe 500 zł dostępne w promocji rachunku mBank.

Premię 150 zł odbierzemy do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w grudniu – do końca kwietnia). Warunkiem otrzymania tej premii jest również spełnienie poniższych warunków do otrzymania premii 100 zł + 2 x 50 zł (oczywiście bez tego dotyczącego konta dla dziecka – to jest opcjonalne).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kolejne 100 zł do odbioru + bonus 200 zł do Biedronki

Kolejne 100 zł otrzymamy, jeśli wykonamy min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta oraz zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku.

Premię otrzymamy również do końca czwartego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w grudniu – do końca kwietnia).

To jeszcze nie wszystko. W ramach wzmocnienia standardowej promocji konta, zyskamy po spełnieniu powyższych warunków dodatkowe 200 zł w formie bonu do Biedronki! Konieczne będzie tylko dołączenie do programu bonusowego mOkazje podczas wnioskowania o konto.

Bonus trafi do nas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Voucher znajdziemy w zakładce mOkazje w bankowości elektronicznej (zakładka Finanse => mOkazje).

Dodatkowo otrzymamy także miesiąc usługi Allegro Smart! za darmo. W sam raz na przetestowanie.

2 x 50zł za te same aktywności

Kolejna gotówka, tj. 2 x 50 zł będzie nam przysługiwać, jeśli w kolejnych miesiącach powtórzymy powyższe aktywności, co wyżej (1000 zł wpływu i 8 transakcji kartą lub BLIKiem) – w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premie otrzymamy także do końca czwartego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w grudniu – do końca kwietnia).

Dodatkowe 100zł za eKonto Junior

Dodatkowe 100 zł możemy otrzymać, jeśli oprócz konta dla dorosłego otworzymy eKonto Junior dla dziecka do 13 lat (poprzez swoją aktywowaną bankowość internetową mBank). Musimy je otworzyć do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Premia 100 zł za eKonto Junior zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia tego rachunku.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – listopad 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – grudzień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – styczeń 2024


Czy eKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe! Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 350 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 7 zł). Wszystkie wypłaty z dowolnych bankomatów kwot powyżej 100 zł także są darmowe (wypłata kwoty poniżej 100 zł to koszt 2,50 zł od wypłaty).

Dodatkowa korzyść: 7,0% na koncie oszczędnościowym Twoje Cele!

mBank walczy także o to, abyśmy ulokowali w nim nasze oszczędności. Przedstawia całkiem solidną ofertę, ponieważ zyskać możemy 5,5% lub 7% w skali roku (na koncie oszczędnościowym Moje Cele) lokując maksymalnie 50.000 zł. Wyższe oprocentowanie (7%) możemy uzyskać, jeśli założymy konto przez dowód lub selfie. Okres promocyjnego oprocentowania obowiązuje od dnia otwarcia konta przez trzy kolejne pełne miesiące (czyli dla kont założonych w grudniu z podwyższonego oprocentowania korzystamy do końca marca).

Co ważne, w celu utrzymania promocyjnych warunków oprocentowania konta oszczędnościowego konieczne będzie zwiększanie jego salda kwotą minimum 100 zł miesięcznie.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Zyskaj premie z eKontem osobistym II”

Regulamin promocji „Zyskaj bonus od mBanku”

Taryfa Opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 3]

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *