velobank velokonto 600zl zwrotu - promocja bankowa
|

Mamy to! Znów 650 zł w rewelacyjnej ofercie VeloKonta Velobank + 7% dla oszczędności!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

No i stało się! Absolutnie rewelacyjna promocja Velobank została przedłużona! Znów jest do zgarnięcia naprawdę łatwe 650 zł!

Nowe konto osobiste VeloBank to VeloKonto, dzięki któremu w prosty sposób możemy zyskać aż 600 zł w formie zwrotów za płatności kartą debetową oraz BLIK. Bank umożliwia także skorzystanie z promocyjnie oprocentowanego Elastycznego Konta Oszczędnościowego (7% w skali roku) oraz Lokaty Mobilnej (7% w skali roku).

Dodatkowo w prosty sposób zyskasz 50 zł korzystając z programu poleceń. To aż 650zł łatwej do wyciągnięcia kasy!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia: PBKN27

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta w VeloBanku od 31.12.2022. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o VeloKonto wraz z kontem oszczędnościowym poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, jeśli posiadamy lub posiadaliśmy inny produkt VeloBanku niż konto (np. lokatę) – również kwalifikujemy się do promocji!

Promocja trwa do 31.01.2024. Podczas składania wniosku koniecznie zaznaczmy wszystkie zgody marketingowe i podajmy kod polecenia, żeby zyskać jeszcze więcej (dodatkowe 50 zł). Jeśli nie masz kodu polecenia, możesz skorzystać z mojego sprawdzonego kodu: PBKN27

Dokładniej rzecz ujmując, podczas wnioskowania o produkt konieczne będzie wyrażenie zgody na prowadzenie marketingu, otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz użycie przez bank telefonu w celu marketingu bezpośredniego.

Po wypełnieniu wniosku musimy poczekać na kontakt konsultanta VeloBank, który potwierdzi nasze dane i wyśle do nas kuriera z umową. Są także alternatywne opcje weryfikacji tożsamości – poprzez selfie oraz aplikację mObywatel! Opcje te znacznie upraszczają proces otwarcia rachunku!

Jakie są warunki promocji?

W ramach promocyjnej oferty, która nawiasem mówiąc jest jedyną tego typu promocją na polskim rynku bankowym, VeloBank zwróci nam aż 10% wartości płatności kartą lub BLIKiem. Maksymalnie możemy otrzymać 100 zł miesięcznie przez 6 miesięcy, czyli łącznie aż 600 zł.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach i na stacjach paliw będą zaliczone! W obecnej edycji promocji tylko dwa typy transakcji nie będą zaakceptowane: są to płatności o kodzie MCC: 6012 (instytucje finansowe – towary i usługi) oraz 4829 (internetowe przekazy pieniężne). Wykluczone są oczywiście również przelewy BLIK na telefon.

Miesięczny okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu, w którym przystąpimy do promocji.

Wypłaty są realizowane praktycznie od razu – już w ciągu dwóch dni roboczych po wykonaniu transakcji zwrot trafia na VeloSkarbonkę, która również jest oprocentowana – aż 6,5% w skali roku.

Zyskaj aż 7% na koncie oszczędnościowym VeloBank

Oprócz atrakcyjnej promocji konta osobistego VeloKonto, bank przygotował także wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego – aż 7% w skali roku do kwoty 50.000zł przez 92 dni. Nadwyżka nad saldo 50.000 zł do kwoty 300.000 zł będzie oprocentowana na 6,5%.

Mamy możliwość jednej darmowej wypłaty z konta oszczędnościowego w miesiącu, pozostałe to koszt 9zł od wypłaty. Wypłaty bezpośrednio na konto osobiste (VeloKonto) są z kolei darmowe i nielimitowane!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia: PBKN27

Dodatkowe 50zł przy skorzystaniu z programu poleceń!

Świetna oferta uzupełniająca! Podczas wnioskowania o konto (w drugim kroku wniosku) podaj koniecznie kod polecający – dzięki temu zyskasz dodatkowe 50 zł! Konieczne będzie także zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych!

Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z naszego sprawdzonego kodu: PBKN27

kod polecający velobank

Następnie, w ciągu trzech pierwszych pełnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta musimy zapewnić jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości min. 2000zł z konta w innym banku. Najprościej będzie przelać pieniądze z naszego konta w innym banku. Gotówka nie musi leżeć na koncie przez żaden określony czas. Po zaksięgowaniu przelewu można go od razu odesłać.

W miesiącu następującym po miesiącu spełnienia ostatniego warunku (czyli po miesiącu, w którym zaksięguje się trzeci przelew) bank wypłaci premię 50 zł na nasze nowe konto!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia: PBKN27


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – grudzień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – styczeń 2024


Czy VeloKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie VeloKonta jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową, jeśli nie wykonamy nią (lub BLIKiem) minimum 5 płatności w miesiącu. W przypadku braku spełnienia tego warunku, opłata za kartę wyniesie 7zł.

Warto jednak zauważyć, że osoby do 26 r.ż. mogą korzystać w konta i karty bezwarunkowo darmowo – nie obowiązuje ich warunek transakcyjności.

Wszystkie wypłaty z bankomatów Planet Cash są darmowe. Pozostałe to koszt 3,5% wartości transakcji, min. 5zł od wypłaty.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 3/2023”

Regulamin programu poleceń “Doceniam Velo – Polecam Velo – edycja 4/2023”

Tabela opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

4 komentarze

  1. Niedawno skończyło mi sie promocyjne oprocentowanie KO. Nie załapię sie na kolejne promocje a szkoda bo to fajny i przejrzysty bank.

    1. Wystarczy przeczekać jedną edycję promocji konta oszczędnościowego (średnio trwa miesiąc) i można wrócić do Velo z tymi samymi środkami jako nowe! A teraz polecam np. mBank lub Pekao!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *