citibank promocja karty kredytowej głośnik jbl
|

Odbierz głośnik bezprzewodowy JBL Charge 5 o wartości 699 zł po założeniu karty kredytowej Citibank + 400 zł z kontem osobistym!

PROMOCJA TRWA DO: 15.01.2024r.

Citibank wyszedł z bardzo ciekawą propozycją! Po założeniu karty kredytowej Citibank możemy odebrać głośnik bezprzewodowy. Tym razem warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą), a głośnik, który otrzymamy to JBL Charge 5, którego wartość przez Citibank wyceniana jest na 699 zł.

Oferta trwa regulaminowo do 15.01.2024, ale warto się spieszyć z podjęciem decyzji o skorzystaniu z promocji! Jest JEDYNIE 250 promocyjnych umów. To bardzo niewiele! Z pewnością limit może wyczerpać się przed czasem!

Oprócz tego możecie skorzystać także ze świetnej promocji konta osobistego Citibank, dzięki której zgarniecie łatwe 350zł w gotówce!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.01.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji.

Weryfikację tożsamości możemy przejść całkowicie zdalnie (poprzez selfie i zdjęcie dowodu osobistego) lub wybrać opcję kontaktu z konsultantem celem sfinalizowania wniosku.

Jeśli wybraliśmy opcję weryfikacji tożsamości poprzez infolinię, po wypełnieniu wniosku oddzwoni do nas konsultant Citibank (możemy czekać nawet kilka dni na telefon z uwagi na natłok wniosków) i przeprowadzi nas dalej poprzez proces wnioskowania o kartę kredytową.

Konieczne będzie w późniejszym czasie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Będziemy mogli to zrobić poprzez specjalną stronę internetową. Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania wyrazić zgodę na ujawnienia tajemnicy bankowej (spokojnie – chodzi tylko o to, aby bank mógł udostępnić nasze dane do wysyłki nagrody firmie przewozowej).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy aktywować kartę, a następnie przez dwa pierwsze pełne miesiące kalendarzowe (następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę) wykonywać transakcje na kwotę łączną min. 1000 zł miesięcznie. Jeśli spłacimy zadłużenie w terminie podanym na comiesięcznym wyciągu, nie poniesiemy żadnych kosztów.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszystkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kiedy otrzymam nagrodę?

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz poprzez wiadomość w bankowości internetowej Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Następnie bank nada do Ciebie przesyłkę z głośnikiem JBL Charge 5 w kolorze szarym (nie ma możliwości wyboru koloru) w ciągu 45 dni – zazwyczaj jest to dużo szybciej.

Na tablet masz standardowe 24 miesiące gwarancji udzielonej przez producenta.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 23,15%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie głośnik bezprzewodowy JBL Charge 5 możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla umów podpisanych w listopadzie 2023

Harmonogram – dla umów podpisanych w grudniu 2023


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową pod warunkiem wykonywania nią w pierwszym roku transakcji na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku naliczy się nam opłata 12 zł. To i tak niewiele, biorąc pod uwagę wartość głośnika.

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu głośnika stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Karta kredytowa z głośnikiem JBL Charge 5”

Załącznik do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank voucher douglas 600

Zgarnij 200 zł w gotówce oraz 400 zł do Douglas po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard + 350 zł za DARMOWE konto osobiste!

Citibank wyszedł z bardzo ciekawą propozycją! Po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard możemy odebrać 200 zł premii w gotówce oraz 400 zł do wykorzystania na zakupy w ...
ekonto możliwości mbank 18-24 premia 550 promocja

Ponownie okazja dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 550 zł premii na bardzo prostych warunkach!

mBank znów przekonuje młodych, by to właśnie tutaj założyć swoje być może pierwsze konto osobiste – eKonto Możliwości 18-24! Okazja do tego jest naprawdę niezła, ponieważ na bardzo ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *