promocja konto osobiste citibank premia 350
|

Łatwe 350 zł od Citibank po założeniu bezwarunkowo DARMOWEGO CitiKonta + 900 zł po otwarciu karty kredytowej!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank w swojej najnowszej promocji konta osobistego CitiKonto oferuje 350 zł w gotówce!

Rachunek, który zakładamy w ramach promocji jest całkowicie bezwarunkowo bezpłatny! Karta również jest bezpłatna! Pamiętajmy także o opcji złożenia wniosku o kartę kredytową Citibank, po założeniu której możemy zyskać aż 900 zł! Łącznie to aż 1250 zł do odbioru!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2022r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard. Co ważne, posiadanie karty kredytowej w Citibank nie wyklucza z promocji!

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru. W celu wykonania takiej weryfikacji pod koniec wniosku zostaniecie poproszeni o zainstalowanie aplikacji mobilnej i tam dokończenie procesu wnioskowania o rachunek. W razie jakichkolwiek problemów warto skorzystać z poradnika dotyczącego zakładania konta z wykorzystaniem biometrii przygotowanego przez Citibank.

Jeśli będziemy mieli problemy z dokończeniem wniosku, możemy go także sfinalizować za pośrednictwem wizyty kuriera, do czego zachęcam, ponieważ metoda ta jest w przypadku Citibanku najmniej problematyczna.

Promocja trwa do 09.01.2024. Pula wniosków jest ograniczona do 4000.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsze 25 zł

Pierwsze 25 zł jest banalne do zdobycia. Wystarczy założyć konto, wyrażając zgody na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych i reklamowych. Premię 25 zł otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Bonus ten jest dobrowolny – jeśli nie wyrazimy zgód po prostu zgarniemy o 25 zł mniej. Nie wyklucza to nas natomiast z dalszej części promocji.

Kolejne 325 zł

Kolejne 325 zł jest również proste do zgarnięcia. Co trzeba zrobić?

Aby zgarnąć 125 zł należy w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływ na rachunek w wysokości min. 2000 zł (może być to wpływ środków z naszego konta w innym banku).

Nagrodę 125 zł otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Ostatnie 200 zł otrzymamy, jeśli w każdym z czterech miesięcy bezpośrednio następujących po miesiącu otwarcia konta wykonamy min. 3 płatności kartą na łączną sumę min. 100 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnimy ten warunek otrzymamy 50 zł na konto (co przez cztery kolejne miesiące daje nam równe 200 zł).

Nagrody będą wypłacane cyklicznie co miesiąc za spełnienie warunków w kolejnych miesiącach promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Łączna premia to aż 950 zł!

Tak! Zakładając CitiKonto i korzystając z promocji karty kredytowej Citibank z premią 700 zł łącznie możemy w prosty sposób odebrać dodatkowe 950 zł, które w żaden sposób nie będzie opodatkowane!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – grudzień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – styczeń 2024


Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „CitiKonto – Zyskaj do 350 zł z Citikontem”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *