Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Simplicity!
|

Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Simplicity!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank wystartował z ofertą noworoczną swojej karty kredytowej! Po założeniu karty kredytowej Citibank Simplicity możemy odebrać 600 zł w bonach Allegro oraz 300 zł w bonach w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile! Warunki promocji są bardzo proste i polegają na wykonywaniu płatności kartą. Łącznie to 900 zł łatwej do wyciągnięcia kasy!

Oferta trwa regulaminowo do 15.02.2024 lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.03.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Konieczne będzie w późniejszym czasie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Będziemy mogli to zrobić poprzez specjalną stronę internetową. Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Należy w pierwszej kolejności aktywować kartę poprzez serwis bankowości mobilnej Citi Mobile.

24 000 punktów w programie Mastercard (wartość 300 zł)

Następnie, aby odebrać 24 000 punktów o wartości 300 zł w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile konieczne będzie w pierwszej kolejności zarejestrowanie się w ofercie do 10 marca 2024 na specjalnej stronie Mastercard, a następnie również do 10 marca 2024 wykonanie min. 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 500 zł (stacjonarnie lub internetowo). Jeśli macie już konto w programie Mastercard Bezcenne Chwile, nawet z zarejestrowaną inną kartą Citibank – również łapiecie się do promocji!

600 zł w formie voucherów Allegro

Z kolei aby odebrać 6 voucherów o wartości 100 zł każdy do zrealizowania w serwisie Allegro należy w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu 2024 (w każdym z tych miesięcy) wykonać  min. 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 100 zł.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kiedy otrzymam nagrodę?

Informacja o przyznaniu nagrody w postaci 24 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile zostanie udostępniona poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej najpóźniej do 31 marca 2024 roku. Punkty zostaną odnotowane na naszym profilu w programie Mastercard Bezcenne Chwile w terminie do 30 dni od daty otrzymania tej wiadomości (są ważne 9 miesięcy od chwili naliczenia). Punkty można wymienić na vouchery do wielu sklepów, m. in. Empik, Circle K czy Carrefour.

Z kolei informacje o przyznaniu karty podarunkowej Allegro (6 szt. o wartości 100 zł każda) będziemy otrzymywać poprzez bankowość elektroniczną zawsze w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków, czyli dla transakcji wykonanych w lutym do końca marca itd. Następnie w ciągu 30 dni od otrzymania takiej informacji również poprzez bankowość elektroniczną otrzymamy bon. Każda z kart będzie ważna do 30 kwietnia 2025. Można z nich korzystać wielorazowo (czyli kilka razy płacić tą samą kartą za mniejsze zakupy). Karty można także łączyć podczas wykonywania jednej transakcji.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 23,15%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie nagrody o wartości 900 zł możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla umów podpisanych w styczniu 2024

Harmonogram – dla umów podpisanych w lutym 2024


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową Citi Simplicity pod warunkiem wykonywania nią transakcji na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku naliczy się nam opłata 12 zł. Natomiast w ramach oferty w tej promocji Citibank zwalnia z opłat za kartę kredytową Citi Simplicity przez pierwsze 12 miesięcy!

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii i voucherów stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank”

Załączniki do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *