promocja konto ing bank śląski - konto direct 2
|

WOW! ING Bank Śląski podwaja premię! 500 zł po założeniu Konta Direct + oszczędzaj na 5,5%

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nareszcie! ING Bank Śląski w kolejnej edycji promocji konta osobistego Direct znacząco zwiększył wysokość premii do zdobycia po jego założeniu! Teraz do zgarnięcia jest aż 500 zł w gotówce! To jeden z najlepiej ocenianych banków przez klientów! Bonus jest przyznawany za spełnienie bardzo prostych warunków promocji.

Oprócz atrakcyjnej premii na start będziemy mieli także możliwość przechowywania środków na koncie oszczędnościowym na 5,5% aż do kwoty poniżej 200.000zł. Promocja trwa do 28.03.2024.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby, które nie posiadały konta osobistego w ING od 30.09.2022r. Jeśli jesteśmy współposiadaczem takiego rachunku, oferta także nas nie obejmuje. Posiadanie innych produktów banku (np. kart kredytowych, pożyczek) niestety również wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o konto osobiste poprzez dedykowaną stronę promocji. Razem z kontem wnioskujemy o kartę debetową do rachunku oraz darmowe konto oszczędnościowe. Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na marketing drogą elektroniczną i przekazywanie informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych.

Co ważne, maksymalną premię 500 zł uzyskamy, jeśli otworzymy rachunek metodą „na selfie” (jeśli inną metodą, to maksymalna premia wyniesie 300 zł).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak podpisać umowę?

Podczas wypełniania formularza, który poprowadzi nas krok po kroku przez proces otwarcia rachunku, będziemy mieli do wyboru kilka opcji podpisania umowy:

– poprzez selfie w aplikacji Moje ING (najlepsza opcja, zapewniająca dodatkowe 200 zł premii),

– poprzez przelew weryfikacyjny (bez konieczności wizyty kuriera) – dostępne, jeśli mamy konto w jednym z banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, Bank Pekao S.A., Bank Millennium, mBank, Santander Bank Polska,

– poprzez wizytę kuriera,

– poprzez weryfikację w oddziale banku.

Uwaga. Jeśli zdecydujemy się na założenie konta poprzez przelew weryfikacyjny pamiętajmy, iż konto, z którego będziemy przelewać środki musi być prowadzone w banku, w którym złożyliśmy swój wzór podpisu. Zwróćmy szczególną uwagę na to, aby nasze dane nadawcy i odbiorcy przelewu były identyczne (musimy mieć wpisany taki sam adres we wniosku o konto i jako adres przypisany do obecnie posiadanego rachunku). Jeśli mamy w tej kwestii jakieś rozbieżności – od razu polecam wybrać opcję „na selfie”.

Odbierz pierwszą premię: 150 zł + 200 zł

Aby otrzymać pierwszą część premii (150 zł), należy do 30 czerwca 2024r. zapewnić w trzech dowolnych miesiącach wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. Przelew może pochodzić z naszego konta w innym banku. Może być to np. przelew wynagrodzenia lub też wpływ z konta innego użytkownika, np. od kogoś bliskiego, przy czym nie może być to przelew z konta w ING Banku Śląskim.

Co ważne, w celu otrzymania 150 zł konieczne będzie także w tym samym terminie, czyli do 30 czerwca 2024r. wyrażenie zgody na weryfikację behawioralną (technologia banku zabezpieczająca przed cyberprzestępcami, o której więcej dowiesz się z tutaj). Możesz ją włączyć np. w aplikacji mobilnej, stukając kolejno: Twój profil-> Moje dane -> Zgody i oświadczenia -> Profilowanie -> Zgoda na weryfikację behawioralną.

Jeśli konto otworzymy metodą na selfie i spełnimy powyższe warunki, to oprócz bazowych 150 zł otrzymamy także dodatkową premię w wysokości 200 zł.

Odbierz drugą premię: 150 zł

W celu zdobycia kolejnych 150 zł, będziemy musieli:

  • Wykonać min. 3 płatności BLIK w sklepach internetowych (kwoty dowolne) w okresie do 30.06.2024,
  • Wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem w sklepach internetowych lub stacjonarnych (kwoty dowolne) w okresie do 30.06.2024,
  • Założyć min. jeden cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym do 30.06.2024,
  • Na dzień 30.06.2024 posiadać min. 300 zł zgromadzone na koncie oszczędnościowym w ramach obranego celu oszczędnościowego.

Cel oszczędnościowy to świetna usługa ING, dzięki której możesz regularnie oszczędzać poprzez automatyczne odkładanie. Uruchomisz go w bankowości internetowej, klikając kolejno: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe.

Po spełnieniu powyższych warunków, w zależności od tego, czy otworzymy rachunek metodą na selfie czy też nie, łączna premia będzie wynosić 300 zł lub 500 zł. Zostanie ona wypłacona na nasze konto oszczędnościowe do 15.07.2024r. Do tego czasu aktywne oczywiście muszą pozostać zarówno konto, jak i karta do niego. Środki będziemy mogli wypłacić oczywiście na konto osobiste.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji


Dodatkowe korzyści z Kontem Direct

Oprócz atrakcyjnej premii na start, będziemy także mieli możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Oprocentowanie 5,5% obowiązuje przez 3 m-ce od założenia konta, dla kwot poniżej 200 tys. zł, w ofercie specjalnej „Bonus na start”.

Co ważne, po każdym miesiącu naliczane będą odsetki uwzględniające standardowe oprocentowanie 1,5%. Następnie po upływie okresu promocyjnego (czyli 3 miesięcy) doliczane do salda są dodatkowe odsetki w wysokości 4,0% za każdy miesiąc.

Czy Konto Direct jest darmowe?

Prowadzenie Konta Direct jest darmowe bezwarunkowo. Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli w danym miesiącu wykonamy nią transakcje na kwotę min. 300 zł (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 10 zł). Pamiętajmy, żeby nie zostawiać wykonania płatności na ostatnią chwilę. Okres rozliczeniowy w ING jest nieco przesunięty względem układu miesięcznego – trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Wypłaty z bankomatów własnych ING oraz urządzeń Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 10 zł od wypłaty (wypłaty BLIK to koszt 5 zł od wypłaty, przy czym pierwsza wypłata BLIK w miesiącu jest darmowa).


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Załóż konto i zyskaj”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 4.7]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *