promocja karty kredytowej bnp paribas 3
|

Znów kumulacja od BNP Paribas: nawet 500 zł za kartę kredytową i 700 zł po założeniu konta osobistego!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

BNP Paribas powrócił ze swoją świetną ofertą karty kredytowej, którą teraz dodatkowo można połączyć z promocją konta osobistego! Premia nawet 500 zł za kartę kredytową oraz 700 zł po założeniu konta osobistego to pakiet, obok którego nie można przejść obojętnie! Łącznie to aż 1130 zł łatwej do wyciągnięcia kasy!

Premia 500 zł po założeniu karty kredytowej podzielona jest na dwie części: 300 zł w bonach do Biedronki w standardowej promocji oraz 200 zł w ofercie dodatkowej w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (bony m.in. do Allegro, Empik, Circle K).

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w okresie od 1.08.2022 do 1.01.2024 nie posiadali żadnej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wpływa na możliwość skorzystania z promocji karty kredytowej. Jeśli jednak chcemy zgarnąć także 650 zł za konto osobiste w BNP Paribas, powinniśmy zacząć właśnie od promocji rachunku na tej stronie (700 zł w gotówce i bonach), a dopiero później zawnioskować o kartę kredytową (z uwagi na to, że promocja dla konta osobistego nie obejmuje z kolei osób, które są już klientami banku, a w przypadku karty kredytowej wykluczenie obejmuje tylko posiadaczy kart kredytowych – mały, ale bardzo istotny szczegół!). Oferta trwa do 29.02.2024.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Promocja karty kredytowej BNP Paribas

Jeśli od razu chcemy założyć kartę kredytową Mastercard w BNP Paribas zaczynamy od wypełnienia formularza promocji, gdzie zostawiamy swoje podstawowe dane. Konieczne do zaznaczenia są wszystkie zgody, m.in. na kontakt banku w celach marketingowych. Następnie w ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant BNP Paribas w celu dalszego procedowania wniosku o kartę kredytową. Z uwagi na to, iż jest to produkt kredytowy, sprawdzana będzie oczywiście nasza podstawowa zdolność kredytowa. Jeśli jest to Twoja pierwsza styczność z tematem kart kredytowych, zacznij od naszego specjalnego poradnika!

Po otrzymaniu karty należy ją aktywować poprzez bankowość internatową lub mobilną, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową.

Warunki przyznania premii 300 zł

W ramach standardowej promocji BNP Paribas oferuje 3 bony do Biedronki o wartości 100 zł każdy. Aby je otrzymać, wystarczy w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu założenia karty kredytowej wykonywać nią transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł (w każdym kolejnym miesiącu), w tym co najmniej jedną transakcję miesięcznie XPay (za pomocą telefonu lub zegarka). Jako transakcje XPay bank rozumie Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay.

Za każdy miesiąc, w którym spełnimy powyższy warunek otrzymamy wspomniany bon bo Biedronki o wartości 100 zł za pomocą wiadomości SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku. Kody są ważne bezterminowo. Podajemy je podczas płatności kasjerowi lub też w kasie samoobsługowej wybierając opcję płatności e-kodem.

Bank wyklucza transakcje w punktach oznaczonych następującymi kodami MCC: 4111 – usługi transportowe oraz 5300 – handel hurtowy. Ponadto odpadają wszelkie transakcje związane zakładami bukmacherskimi czy doładowania portfeli elektronicznych. Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą bez problemu zaliczone.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowe 200 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Trwa także dodatkowa oferta Mastercard, w ramach której po zarejestrowaniu karty debetowej w programie Mastercard Bezcenne Chwile do 15.03.2024 i spełnieniu prostych warunków otrzymamy dodatkowe 200 zł w bonach (m.in. do Allegro, Circle K i Empik). Kartę rejestrujemy w bankowości internetowej BNP Paribas klikając kolejno: Moje Finanse => Karty => Bezcenne Chwile => Zarejestruj się). Każdy, kto wcześniej nie rejestrował karty BNP Paribas w ramach programu Mastercard może skorzystać z tej oferty (jeśli nie miał zarejestrowanej karty w tym programie do 15 stycznia 2024)! Jeśli w programie Mastercard Bezcenne Chwile masz zarejestrowane karty innych banków – nie ma problemu (nie wyklucza to z promocji).

Co trzeba zrobić potem, by otrzymać premię? Wystarczy w ciągu 30 dni od dnia zakończonej rejestracji karty w programie (to ważne, bo proces rejestracji może trwać nawet 2 tygodnie) wykonać min. 4 transakcje kartą do konta na łączną kwotę min. 1000 zł. Jeśli mamy już konto w programie, bo rejestrowaliśmy wcześniej kartę innego banku, proces przebiegnie dużo szybciej.

Wykluczonych jest tutaj kilka rodzajów transakcji, m.in. zakłady bukmacherskie, apteki, bary, drogerie czy zakup kart podarunkowych. Najbezpieczniej będzie po prostu zapłacić w sklepach spożywczych czy np. za paliwo.

Pula tych nagród jest ograniczona! Wynosi tylko 10 000 zestawów po 16 000 punktów, co wcale nie jest dużo biorąc pod uwagę, iż oferta dotyczy większości klientów BNP Paribas! Informacja o wyczerpaniu puli pojawi się na specjalnej stronie oferty. Dodatkowo zostanie na niej także opublikowana na 7 dni przed planowanym wyczerpaniem puli odpowiednia informacja w tej sprawie.

Nagroda trafi do nas poprzez naliczenie 16 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Będziemy mogli je wymienić na bony o łącznej wartości 200 zł, np. bony na paliwo do Circle K czy też do Empik. Punkty są ważne przez 6 miesięcy (tyle mamy czasu na wymianę punktów na bony).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Promocja bez kosztów

Na banerach promocji widnieje napis „RRSO 26,85%”. Dlaczego? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. Spłacając na bieżąco zadłużenie w terminie (określonym każdorazowo na wyciągu) nie poniesiemy oczywiście żadnych koszów, więc RRSO wyniesie 0%!

Czy karta kredytowa Mastercard od BNP Paribas jest darmowa?

W ramach promocji w pierwszym roku karta kredytowa w BNP Paribas będzie prowadzona całkowicie za darmo. Po tym okresie opłata będzie zgodna z aktualną tabelą opłat i prowizji.

Do wyboru mamy dwie karty: Standard i Gold, zapewniającą więcej przywilejów (np. pakiet ubezpieczeń).

W przypadku karty Standard opłata po upływie roku na tą chwilę wynosi 12 zł miesięcznie, ale łatwo jej uniknąć – wystarczy wykonać transakcje na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. W przypadku karty Gold – opłata wyniesie 20 zł (tutaj do zwolnienia z opłat konieczne będzie wykonanie transakcji na kwotę min. 2000 zł).


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin sprzedaży premiowej „Udane zakupy z kartą kredytową Mastercard”

Regulamin promocji „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas”

Taryfa opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *