bnp paribas rekordowa promocja konta 3
|

Odbierz proste 450 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas + 200 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Najnowsza oferta od BNP Paribas! Tym razem otrzymamy łącznie 450 zł, z czego aż 400 zł w gotówce oraz 50 zł w bonach do Żabki po założeniu konta osobistego! Warunki oferty „Skocz w nowy rok” są naprawdę bardzo proste. W ramach oferty przewidziano 3000 promocyjnych wniosków. Dodatkowo możemy też zyskać 200 zł w formie punktów wymiennych na bony w programie Mastercard Bezcenne Chwile (m. in. Allegro, Empik, Circle K).

Pierwsze 50 zł w formie bonów do Żabki otrzymamy za samo podpisanie umowy wraz z kartą i nadanie PINu do karty!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 29.01.2024. Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza).

Rachunek możemy otworzyć poprzez wideoweryfikację (aplikacja mobilna) lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS). Polecam drugą opcję – stwarza zdecydowanie mniej problemów.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (50 zł w formie bonów do Żabki) otrzymamy za samo podpisanie umowy i aktywowanie go poprzez nadanie PINu do karty najpóźniej do 11 lutego 2024.

Druga część premii

200 zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w lutym:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł
  • Wykonamy min. 1 przelew poprzez bankowość elektroniczną (przelew BLIK nie wlicza się)
  • Wykonamy min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł (BLIK nie wlicza się)

Przelewy możemy wykonywać poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną. Przelewy BLIK nie wliczają się. Może to być na przykład wpływ z naszego konta w innym banku.

W kwestii płatności kartą, część transakcji została wykluczona. Są to nietypowe płatności oznaczone kodami MCC o następujących numerach: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995. Standardowe płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych czy na stacjach paliw zostaną bez problemu zaliczone!

Trzecia część premii

Kolejne 200 zł otrzymamy, jeśli spełnimy poprzednie warunki oraz w marcu spełnimy ponownie te same warunki:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł
  • Wykonamy min. 1 przelew poprzez bankowość elektroniczną (przelew BLIK nie wlicza się)
  • Wykonamy min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł (BLIK nie wlicza się)

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do: 26 lutego 2024, 20 marca 2024 i 26 kwietnia 2024. Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Bony do Żabki otrzymamy poprzez SMS do 29.02.2024. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na drugą otrzymaną w wiadomość dotyczącą premii (do 20 marca 2024), będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26 marca). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić.

W formularzu należy podać numer swojego nowego konta w BNP Paribas celem zlecenia przelewów z premiami 2 x 200 zł. Na to konto trafi więc sumarycznie 400 zł.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowe 200 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Trwa także dodatkowa oferta Mastercard, w ramach której po zarejestrowaniu karty debetowej w programie Mastercard Bezcenne Chwile do 15.03.2024 i spełnieniu prostych warunków otrzymamy dodatkowe 200 zł w bonach (m.in. do Circle K i Empik). Kartę rejestrujemy w bankowości internetowej BNP Paribas klikając kolejno: Moje Finanse => Karty => Bezcenne Chwile => Zarejestruj się). Każdy, kto wcześniej nie rejestrował karty BNP Paribas w ramach programu Mastercard może skorzystać z tej oferty (jeśli nie miał zarejestrowanej karty w tym programie do 15 stycznia 2024)! Jeśli w programie Mastercard Bezcenne Chwile masz zarejestrowane karty innych banków – nie ma problemu (nie wyklucza to z promocji).

Co trzeba zrobić potem, by otrzymać premię? Wystarczy w ciągu 30 dni od dnia zakończonej rejestracji karty w programie (to ważne, bo proces rejestracji może trwać nawet 2 tygodnie) wykonać min. 4 transakcje kartą do konta na łączną kwotę min. 1000 zł. Jeśli mamy już konto w programie, bo rejestrowaliśmy wcześniej kartę innego banku, proces przebiegnie dużo szybciej.

Wykluczonych jest tutaj kilka rodzajów transakcji, m.in. zakłady bukmacherskie, apteki, bary, drogerie czy zakup kart podarunkowych. Najbezpieczniej będzie po prostu zapłacić w sklepach spożywczych czy np. za paliwo.

Pula tych nagród jest ograniczona! Wynosi tylko 10 000 zestawów po 16 000 punktów, co wcale nie jest dużo biorąc pod uwagę, iż oferta dotyczy większości klientów BNP Paribas! Informacja o wyczerpaniu puli pojawi się na specjalnej stronie oferty. Dodatkowo zostanie na niej także opublikowana na 7 dni przed planowanym wyczerpaniem puli odpowiednia informacja w tej sprawie.

Nagroda trafi do nas poprzez naliczenie 16 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Będziemy mogli je wymienić na bony o łącznej wartości 200 zł, np. bony na paliwo do Circle K czy też do Empik. Punkty są ważne przez 6 miesięcy (tyle mamy czasu na wymianę punktów na bony).


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart aktywowanych w styczniu 2024


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7 zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Konieczne będzie także min. 1 raz w miesiącu zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku oraz posiadanie wyrażonych zgód marketingowych. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2 zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 7 zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Skocz w nowy rok”

Regulamin promocji “Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *