citibank promocja konto oszczednosciowe 2
||

7,1% do 50.000 zł na koncie oszczędnościowym Citibank + 900zł po założeniu karty kredytowej!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nowa oferta konta osobistego Citibank. Tym razem możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym zakładanym wraz z kontem osobistym – aż 7,1% w skali roku, do kwoty 50.000 zł, a dodatkowo zgarnąć premię 20 zł. Co ważne, CitiKonto to bezwarunkowo darmowe konto osobiste!

Równolegle możesz założyć kartę kredytową Citibank i skorzystać z promocji, w której do odebrania jest proste 900zł premii!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2022r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard. Konieczne będzie zaakceptowanie regulaminu promocji w momencie składania wniosku lub maksymalnie w terminie 10 dni od tego zdarzenia. Podczas wypełniania wniosku będziemy musieli zaznaczyć zgody marketingowe i handlowe. Jeśli ich nie zaznaczymy – nie otrzymamy 20 zł premii, natomiast nadal będziemy mogli skorzystać z promocyjnej oferty konta oszczędnościowego.

Co ważne, posiadanie karty kredytowej w Citibank nie wyklucza z promocji!

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru.

Promocja trwa do 13.02.2024. Ale… wniosków jest tylko 1500. Pula może wyczerpać się przed czasem!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

20 zł premii na start

Pierwsze 20zł w gotówce otrzymamy po podpisaniu umowy i wyrażeniu zgód marketingowych i handlowych. Premię otrzymamy na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

7,1% na koncie oszczędnościowym do 50.000 zł

Jeśli po otworzeniu CitiKonta w każdym z miesięcy: luty, marzec, kwiecień i maj zapewnimy na nie wpływ w wysokości 2000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję kartą debetową na kwotę min. 100 zł (musi to być jednorazowa transakcja, a nie suma wpływów) otrzymamy możliwość ulokowania środków na koncie oszczędnościowym na 7,1% do kwoty 50.000 zł. Co ważne, promocyjne odsetki (o wartości 5,1%, bo standardowe to 2%) będą naliczane każdorazowo do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, a odsetki standardowe na koniec danego miesiąca.

Okres promocyjnego oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym: od 1.02.2024 do 31.05.2024. Środki na konto możemy przelać najpóźniej 29 lutego 2024.

Przelew, który trafi na konto osobiste (2000 zł) nie musi leżeć na koncie żaden określony czas. Możemy tą kwotę od razu przelać z powrotem po zaksięgowaniu. Może to być przelew np. z naszego konta w innym banku. Koniecznie musi być to przelew wysłany z banku innego niż Citibank.

W kwestii płatności, wszystkie standardowe transakcje w sklepach stacjonarnych czy internecie będą zaliczone (także Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są natomiast transakcje nietypowe, np. zakłady bukmacherskie czy doładowania portfeli internetowych (np. Revolut).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8 zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją

Regulamin oferty „Oszczędzaj z nowym Kontem”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *