santander consumer bank karta kredytowa 400 2
|

400zł w gotówce po wyrobieniu karty kredytowej Santander Consumer Bank! Ależ proste warunki!

PROMOCJA TRWA DO: 30.04.2024r.

Santander Consumer Bank powrócił z atrakcyjną promocją swojej karty kredytowej Visa Comfort. Za wykonanie dosłownie kilku płatności kartą kredytową otrzymamy aż 400 zł w gotówce! Pierwsze 100 zł możemy dostać już w styczniu!

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta jest dostępna dla wszystkich osób, które nie posiadają ani nie posiadały w 2022 i 2023 roku żadnej karty kredytowej w Santander Consumer Bank. Co ważne, nie chodzi tutaj o Santander Bank Polska, tylko o Santander Consumer Bank – to dwa odrębne twory, chociaż w ramach jednej grupy kapitałowej. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową poprzez dedykowaną stronę promocji. Jeśli mamy lokatę lub konto oszczędnościowe w Santander Consumer Bank – również łapiemy się do promocji! Wykluczenie obejmuje tylko użytkowników kart kredytowych!

Z uwagi na to, że jest to produkt kredytowy, po wysłaniu formularza zadzwoni do nas konsultant w celu dokończenia wniosku (będziemy musieli chwilę poczekać na łączenie po odebraniu połączenia). Konieczne będzie przedstawienie deklaracji naszych dochodów dla banku. Bez zbadania takiej zdolności kredytowej, bank nie będzie mógł wydać nam karty kredytowej. Tym samym trzeba posiadać podstawową zdolność kredytową.

Umowę możemy podpisać poprzez wizytę kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Promocja trwa do 30.04.2024 lub do wyczerpania się puli 1500 wniosków.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić, żeby odebrać premię?

Wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej w ciągu 30 dni od chwili podpisania umowy oraz wykonywać transakcje kartą kredytową na kwotę min. 600 zł w czterech różnych miesiącach po otwarciu karty (zaczynając od miesiąca, w którym podpisaliśmy umowę lub miesiąca po nim następującego).

Jakieś ograniczenia odnośnie transakcji? Standardowo przechodzą wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw. Wyłączone są natomiast wszelkiego rodzaju ułatwiacze obrotów kartą, doładowania portfeli cyfrowych (np. Revolut) lub transakcje nietypowe – np. zakłady bukmacherskie.

Nagrody zostaną nam przekazane pod warunkiem, że będziemy spłacać zadłużenie w terminie. Warunkiem jest brak zaległości dłuższej niż 10 dni i wyższej niż 50 zł.

Przelewy (4 razy po 100 zł) będą przesyłane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danego warunku (czyli za transakcje wykonane w styczniu przelew do końca lutego itd.).

Konieczne jest oczywiście także posiadanie aktywnej karty kredytowej na dzień odebrania ostatniej nagrody.

Jak działa karta kredytowa?

Jeśli chcesz zgłębić swoją wiedzę na temat metod działania karty kredytowej przed zawarciem umowy, polecam Ci zapoznanie się z artykułem na ten temat na naszym blogu.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Czy karta kredytowa Visa Comfort jest darmowa?

Standardowo koszt miesięczny użytkowania karty kredytowej Visa Comfort Santander Consumer Bank to 15zł miesięcznie. Nie zapłacimy za nią jednak, jeśli w miesiącu wykonamy transakcje na kwotę min. 1000 zł. Przypominam, że użytkowanie karty kredytowej może być całkowicie darmowe – wystarczy spłacać zawsze całość zadłużenia w terminie. Przez okres bezodsetkowy korzystamy wtedy tak naprawdę z pieniędzy banku. To świetna opcja na darmowe kredytowanie, tylko trzeba się pilnować.

Dodatkowo w ramach karty kredytowej Visa Comfort mamy możliwość rozłożenia transakcji na raty: 3, 6, 10, 12, 18 lub 24. Pamiętajmy, że obowiązuje wtedy RRSO 28,42%.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin Sprzedaży Premiowej „400 zł z kartą” dla kart kredytowych Visa Comfort Santander Consumer Bank S.A.

Taryfa Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *