promocja mbank 520 konto osobiste ekonto
|

Zyskaj więcej! 520 zł z eKontem mBank w promocji + oszczędzaj na 6,5%!

PROMOCJA TRWA DO: 02.04.2024r.

Nowa edycja promocji mBanku daje nam wysoką premię i świetne oprocentowanie dla oszczędności!

Po założeniu eKonta osobistego i spełnieniu prostych warunków promocji możemy zgarnąć 520 zł w gotówce! Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego – aż 6,5% w skali roku do kwoty 50.000zł. Promocja trwa do 02.04.2024.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego (ani oszczędnościowego) w mBanku od 1.01.2020. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto za pośrednictwem dedykowanej strony promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Konieczne będzie także zaakceptowanie regulaminu promocji “Nagroda dodatkowa III” – to 20 zł premii więcej za otworzenie konta poprzez selfie lub e-dowód!

Jeśli będzie taka rubryka we wniosku – będzie mi niezmiernie miło, jeśli w komórce „kod polecenia” podasz mój kod: polakoszczedza2022
W ten sposób dodatkowo docenisz moją pracę nad tym portalem!

Podczas wnioskowania możemy od razu także zaznaczyć chęć otworzenia konta oszczędnościowego oprocentowanego na 6,5% w skali roku. Według mnie warto, bo już niedługo takie warunki mogą nie być dostępne! Co ważne, promocyjne oprocentowanie obejmuje osoby, które otworzą rachunek poprzez selfie lub e-Dowód (w przypadku otwarcia konta za pomocą kuriera oprocentowanie spada do 5,3%).

Uwaga: Jeśli trafiliście na tą stronę ze artykułu o kontach wspólnych: W przypadku mBanku, promocja z premią obowiązuje tylko dla kont indywidualnych! Dlatego najbezpieczniej będzie spełnić warunki promocji, odebrać wszystkie premie i dopiero wtedy „uwspólnić” rachunek!

Premia w kilku częściach

Promocja konta osobistego mBank podzielona jest na kilka części. Kolejne premie będziemy otrzymywać za różne aktywności:

 • 200 zł – za otwarcie konta za pomocą selfie lub poprzez e-dowód
 • 20 zł – dodatkowa premia za rejestrację w promocji i otwarcie rachunku na selfie lub poprzez e-dowód
 • 100 zł + 2 x 50 zł – za spełnienie warunków aktywności na koncie
 • 100 zł – premia dla użytkowników, którzy założą konto w mBanku również swojemu dziecku

Warunki są tak naprawdę bardzo proste do spełnienia, a dokładną rozpiskę tego, co trzeba zrobić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie konto przedstawiam w specjalnie opracowanym terminarzu promocji.

Zgarnij pierwsze 200 + 20 zł

W celu odebrania pierwszej premii (200 zł) musimy założyć konto poprzez selfie lub system e-dowód (aplikacja eDO). Konieczne będzie także, aby w miesiącu otwarcia rachunku lub miesiącu po nim następującym wykonać min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK). Po założeniu konta metodą zdalną (wspomniane selfie lub e-dowód dodatkowo otrzymamy jeszcze 20 zł (dodatkowa drobna promocja “Nagroda dodatkowa III”).

Jeśli nie otworzymy konta poprzez selfie lub e-dowód – ta część premii nam przepadnie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby odebrać pozostałe 300 zł dostępne w promocji rachunku mBank.

Premię 200 zł odbierzemy do końca czwartego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w lutym – do końca czerwca). Warunkiem otrzymania tej premii jest również spełnienie poniższych warunków do otrzymania premii 100 zł + 2 x 50 zł (oczywiście bez tego dotyczącego konta dla dziecka – to jest opcjonalne).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kolejne 100 zł do odbioru

Kolejne 100 zł otrzymamy, jeśli wykonamy min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta oraz zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku.

Premię otrzymamy do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w lutym – do końca kwietnia).

2 x 50zł za te same aktywności

Kolejna gotówka, tj. 2 x 50 zł będzie nam przysługiwać, jeśli w kolejnych miesiącach powtórzymy te aktywności, co wyżej (1000 zł wpływu i 8 transakcji kartą lub BLIKiem) – w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premie otrzymamy także do końca odpowiednio trzeciego i czwartego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w lutym – do końca maja i czerwca).

Dodatkowe 100zł za eKonto Junior

Dodatkowe 100 zł możemy otrzymać, jeśli oprócz konta dla dorosłego otworzymy eKonto Junior dla dziecka do 13 lat (poprzez swoją aktywowaną bankowość internetową mBank). Musimy je otworzyć do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Premia 100 zł za eKonto Junior zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia tego rachunku.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – luty 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2024


Czy eKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe! Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 350 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 7 zł). Wszystkie wypłaty z dowolnych bankomatów kwot powyżej 100 zł także są darmowe (wypłata kwoty poniżej 100 zł to koszt 2,50 zł od wypłaty).

Co istotne, od 1 kwietnia bank wprowadza aktualizację tabeli opłat i prowizji. Wypłaty z bankomatów będą darmowe tylko z urządzeń mBank i to od kwoty 300 zł (w przeciwnym wypadku opłata 2,50 zł). Pozostałe transakcje gotówkowe w bankomatach zostaną objęte opłatą 5 zł od wypłaty. Z kolei opłata za kartę w przypadku niewykonania transakcji na kwotę min. 350 zł miesięcznie wzrośnie z 7 zł do 10 zł.

Dodatkowa korzyść: 6,5% na koncie oszczędnościowym Twoje Cele!

mBank walczy także o to, abyśmy ulokowali w nim nasze oszczędności. Przedstawia całkiem solidną ofertę, ponieważ zyskać możemy 5,3% lub 6,5% w skali roku (na koncie oszczędnościowym Moje Cele) lokując maksymalnie 50.000 zł. Wyższe oprocentowanie (6,5%) możemy uzyskać, jeśli założymy konto przez dowód lub selfie. Okres promocyjnego oprocentowania obowiązuje od dnia otwarcia konta przez trzy kolejne pełne miesiące (czyli dla kont założonych w lutym z podwyższonego oprocentowania korzystamy do końca maja).

Co ważne, w celu otrzymania promocyjnych warunków oprocentowania konta konieczne będzie zwiększanie jego salda kwotą minimum 100 zł miesięcznie.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Zyskaj premie z eKontem osobistym III”

Regulamin promocji „Nagroda dodatkowa III”

Taryfa Opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

7 komentarzy

 1. Zależy mi na koncie oszczędnościowym 6,5%. nie bardzo rozumiem jakie warunki mam spełnić aby otrzymać takie oprocentowanie. czy musze trzymać środki finansowe na ogólnym koncie i dodatkowo co miesiąc zasilać go 100 zł?

  1. Środki lokujemy na koncie oszczędnościowym otwieranym wraz z rachunkiem osobistym. Musimy dopłacać do niego (do konta oszczędnościowego) min. 100 zł miesięcznie, żeby utrzymywać promocyjne oprocentowanie 🙂

   1. czy z rachunku osobistego również musze korzystać ? i czy bezproblemowo moge zamknąć konto po 3 miesiącach?

 2. Czy wypłata gotówki w kasie sklepu podczas drobnych zakupów liczy się jako transakcja kartą i jak to wygląda przy innych promocjach, czy można tak nabijać transakcje kwotowe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *