millennium promocja konto junior 2024
|

Zyskaj rekordowe 200 zł z Kontem 360° Junior Millennium + 600 zł za konto osobiste dla dorosłego!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Czas na kumulację promocji w Banku Millennium! Teraz oprócz atrakcyjnej premii po założeniu konta osobistego (aż 600 zł w promocji rachunku dla dorosłych) i spełnieniu prostych warunków możemy także zyskać rekordowe 200 zł, jeśli założymy konto dla dziecka w wieku 0-17 lat! Dodatkowa premia jest wypłacana w formie bonu, który możemy zrealizować w aplikacji Goodie.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać rodzice dzieci, które nie posiadały w przeszłości Konta 360° Junior w Millennium. O rachunek wnioskujemy w naszej bankowości elektronicznej (jeśli posiadamy już konto lub kartę kredytową w tym banku). Jeśli nie mamy jeszcze konta osobistego w Millennium, możemy je założyć poprzez dedykowaną stronę promocji. Nadarzyła się ku temu świetna okazja, ponieważ w obecnej ofercie do zgarnięcia jest aż 600 zł premii!

W celu skorzystania z promocji konieczne będzie zaakceptowanie regulaminu i wyrażenie zgód marketingowych. Promocja trwa do 25.04.2024. W ofercie obowiązuje limit 20.000 promocyjnych wniosków.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 200 zł za konto dla dziecka!

Jakie warunki muszę spełnić, żeby otrzymać pierwsze 100 zł?

W celu skorzystania z promocji, należy otworzyć konto swojemu dziecku do 25.04.2024, posiadając wyrażone w bankowości zgody marketingowe i handlowe. Konieczne będzie także posiadanie zdefiniowanego numeru telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji płatności bankowych oraz oczywiście zaakceptowanie regulaminu promocji podczas składania wniosku w bankowości Millenet (Oferta => Konta => Nowe konto Junior).

W przypadku dziecka do 7 lat, w celu odebrania pierwszych 100 zł premii w formie karty podarunkowej Goodie musimy do 31.05.2024 przelać na rachunek dziecka min. 50 zł.

Z kolei w przypadku dziecka w wieku 7 lat i więcej, w celu odebrania pierwszych 100 zł premii spełniamy warunek jak wyżej oraz dodatkowo konieczne będzie aktywowanie aplikacji mobilnej dziecku, a także wykonanie przez nie 3 płatności kartą lub BLIKiem oraz wyrażenie w imieniu dziecka zgody na otrzymywanie informacji marketingowych poprzez mail i telefon. Czynności te również musimy wykonać do 31.05.2024.

100 zł – druga część premii

Aby otrzymać kolejne 100 zł, konieczne będzie spełnienie powyższych warunków oraz w okresie od 1 lutego do 31 maja 2024 zawnioskowanie za pośrednictwem bankowości internetowej Millennet lub też aplikacji mobilnej o świadczenie 800+ na nowy okres, przypadający od 1 czerwca 2024 do 31 maja 2025.

Kiedy otrzymam premię?

Premia 100 zł lub 200 zł (w zależności od tego, czy uda nam się spełnić również warunek zawnioskowania o 800+) zostanie nam przekazana w formie kodu dla karty podarunkowej Goodie za pomocą wiadomości SMS do 30.06.2024r.

W jaki sposób korzystać z karty podarunkowej Goodie?

Po otrzymaniu kodu karty podarunkowej konieczne będzie zainstalowanie aplikacji Goodie i wymiana w niej kodu na kartę podarunkową, której ważność będzie wynosić 12 miesięcy. Sam kod dla karty podarunkowej ważny będzie przez 60 dni od dnia jego wydania.

Za pomocą karty podarunkowej Goodie możemy wykonywać transakcje zarówno stacjonarnie, jak i internetowo (Google Pay, Apple Pay). Za pomocą karty będziemy mogli płacić naprawdę w wielu sklepach na terenie całej Polski. Działa ona jak zwykła karta płatnicza, ponieważ posiada numer, datę ważności oraz swój kod CVV. Możemy za jej pomocą także na przykład kupić kartę podarunkową Allegro i w ten sposób łatwo wykorzystać otrzymaną premię.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 200 zł za konto dla dziecka!

Czy Konto 360° Junior jest darmowe?

Prowadzenie Konta 360° Junior jest całkowicie darmowe.

W przypadku dzieci, które mogą posiadać kartę debetową (czyli od chwili ukończenia 7 lat) obsługa karty będzie także bezpłatna, bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również są darmowe. Zapłacić będziemy jednak musieli w takim przypadku za wydanie karty debetowej (15 zł).

Z kolei dzieci w wieku 13-18 lat nie zapłacą za wydanie karty, jednak w celu bezpłatnego użytkowania konieczne będzie wykonanie min. 1 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. To zapewni także bezpłatne użytkowanie wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli nie wykonamy tej płatności, opłata za kartę wyniesie 4 zł, a każda z wypłat z bankomatu – urządzeń obcych będzie kosztować 5 zł.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Więcej frajdy z Kontem 360° Junior”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *