dla młodych – promocja ing konto osobiste direct kwiecień czerwiec 2024
|

Promo dla młodych 18-26: ING Bank Śląski podwaja premię! 500 zł po założeniu Konta Mobi + oszczędzaj na 5,25%

PROMOCJA TRWA DO: 27.06.2024r.

ING Bank Śląski w kolejnej edycji promocji konta osobistego Mobi dla młodych w wieku 18-26 znów znacząco zwiększył wysokość premii do zdobycia po jego założeniu względem dawnych edycji oferty! Teraz do zgarnięcia jest aż 500 zł w gotówce! To jeden z najlepiej ocenianych banków przez klientów! Bonus jest przyznawany za spełnienie bardzo prostych warunków promocji.

Oprócz atrakcyjnej premii na start będziemy mieli także możliwość przechowywania środków na koncie oszczędnościowym na 5,25% aż do kwoty poniżej 200.000zł. Promocja trwa do 27.06.2024.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby, które nie posiadały konta osobistego w ING od 31.12.2022r. Jeśli jesteśmy współposiadaczem takiego rachunku, oferta także nas nie obejmuje. Posiadanie innych produktów banku (np. kart kredytowych, pożyczek) niestety również wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o konto osobiste poprzez dedykowaną stronę promocji. Razem z kontem wnioskujemy o kartę debetową do rachunku oraz darmowe konto oszczędnościowe. Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na marketing drogą elektroniczną i przekazywanie informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych.

Co ważne, maksymalną premię 500 zł uzyskamy, jeśli otworzymy rachunek metodą „na selfie” (jeśli inną metodą, to maksymalna premia wyniesie 300 zł).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak podpisać umowę?

Podczas wypełniania formularza, który poprowadzi nas krok po kroku przez proces otwarcia rachunku, będziemy mieli do wyboru kilka opcji podpisania umowy:

– poprzez selfie w aplikacji Moje ING (najlepsza opcja, zapewniająca dodatkowe 200 zł premii),

– poprzez przelew weryfikacyjny (bez konieczności wizyty kuriera) – dostępne, jeśli mamy konto w jednym z banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, Bank Pekao S.A., mBank, Santander Bank Polska,

– poprzez wizytę kuriera,

– poprzez weryfikację w oddziale banku.

Uwaga. Jeśli zdecydujemy się na założenie konta poprzez przelew weryfikacyjny pamiętajmy, iż konto, z którego będziemy przelewać środki musi być prowadzone w banku, w którym złożyliśmy swój wzór podpisu. Zwróćmy szczególną uwagę na to, aby nasze dane nadawcy i odbiorcy przelewu były identyczne (musimy mieć wpisany taki sam adres we wniosku o konto i jako adres przypisany do obecnie posiadanego rachunku). Jeśli mamy w tej kwestii jakieś rozbieżności – od razu polecam wybrać opcję „na selfie”.

Odbierz pierwszą premię: 150 zł + 200 zł

Aby otrzymać pierwszą część premii (150 zł), należy do 30 września 2024r. zapewnić w trzech dowolnych miesiącach wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. Przelew może pochodzić z naszego konta w innym banku. Może być to np. przelew wynagrodzenia lub też wpływ z konta innego użytkownika, np. od kogoś bliskiego, przy czym nie może być to przelew z konta w ING Banku Śląskim.

Co ważne, w celu otrzymania 150 zł konieczne będzie także w tym samym terminie, czyli do 30 września 2024r. wyrażenie zgody na weryfikację behawioralną (technologia banku zabezpieczająca przed cyberprzestępcami, o której więcej dowiesz się z tutaj). Możesz ją włączyć np. w aplikacji mobilnej, stukając kolejno: Twój profil-> Moje dane -> Zgody i oświadczenia -> Profilowanie -> Zgoda na weryfikację behawioralną.

Jeśli konto otworzymy metodą na selfie i spełnimy powyższe warunki, to oprócz bazowych 150 zł otrzymamy także dodatkową premię w wysokości 200 zł.

Odbierz drugą premię: 150 zł

W celu zdobycia kolejnych 150 zł, będziemy musieli:

  • Wykonać min. 3 płatności BLIK w sklepach internetowych (kwoty dowolne) w okresie do 30.09.2024,
  • Wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem w sklepach internetowych lub stacjonarnych (kwoty dowolne) w okresie do 30.09.2024,
  • Założyć min. jeden cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym do 30.09.2024,
  • Na dzień 30.09.2024 posiadać min. 300 zł zgromadzone na koncie oszczędnościowym w ramach obranego celu oszczędnościowego.

Cel oszczędnościowy to świetna usługa ING, dzięki której możesz regularnie oszczędzać poprzez automatyczne odkładanie. Uruchomisz go w bankowości internetowej, klikając kolejno: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe.

Po spełnieniu powyższych warunków, w zależności od tego, czy otworzymy rachunek metodą na selfie czy też nie, łączna premia będzie wynosić 300 zł lub 500 zł. Zostanie ona wypłacona na nasze konto oszczędnościowe do 15.10.2024r. Do tego czasu aktywne oczywiście muszą pozostać zarówno konto, jak i karta do niego. Środki będziemy mogli wypłacić oczywiście na konto osobiste.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji


Dodatkowe korzyści z Kontem Mobi

Oprócz atrakcyjnej premii na start, będziemy także mieli możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Oprocentowanie 5,25% obowiązuje przez 3 m-ce od założenia konta, dla kwot poniżej 200 tys. zł, w ofercie specjalnej „Bonus na start”.

Co ważne, po każdym miesiącu naliczane będą odsetki uwzględniające standardowe oprocentowanie 1,5%. Następnie po upływie okresu promocyjnego (czyli 3 miesięcy) doliczane do salda są dodatkowe odsetki w wysokości 4,0% za każdy miesiąc.

Czy Konto Mobi jest darmowe?

Prowadzenie Konta Mobi jest darmowe bezwarunkowo. Karta debetowa do konta jest również bezwarunkowo darmowa!

Młodzi w wieku 18-26 nie zapłacą również za wypłaty gotówki z bankomatów wszystkich banków! To się nazywa oferta dla młodych! Wszystko mamy za darmo!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Załóż konto i zyskaj”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *