promocja konto santander kwiecień 2024 4
|

Specjalnie dla Was! Aż 500 zł po założeniu Konta Santander + 6% na Koncie Multi Oszczędnościowym + 150 zł za konto dla dziecka + 300 zł zwrotu za rachunki!

PROMOCJA TRWA DO: 30.04.2024r.

Najnowsza, kwietniowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem do zgarnięcia jest 400 zł. Dodatkowo, dla czytelników polakoszczedza.pl została udostępniona oferta dodatkowa, dzięki której możecie otrzymać kolejne 100 zł. Ale ilość dodatkowych premii jest limitowana! Bank proponuje także promocyjnie oprocentowane Konto Multi Oszczędnościowe – aż 6% do 100.000 zł obowiązuje do 29.06.2024 dla nowych środków!

Wracając do premii: wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 400 zł, z czego aż 300 zł otrzymamy w gotówce oraz 100 zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Biedronka, Zalando). Dodatkowe 100 zł jest dla 1000 najszybszych osób, ale póki link jest aktywny, dedykowana oferta dla Was trwa! Warunki są bardzo proste do spełnienia!

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe i zwroty za płatności rachunków nawet do 300 zł rocznie.

Możemy również zyskać 150 zł w gotówce, jeśli założymy również konto dla dziecka w wieku 7-17 lat!

Dostępna jest także promocyjna Lokata Wiosenna – 4,5% na 3 miesiące do kwoty 50.000 zł.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: VZBFCL

Aż 500 zł? Jak to możliwe? Promocje się łączą!

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby zyskać 500 zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „Załóż konto, zyskaj do 300 zł” (300 zł w gotówce)

– „Dodatkowy bonus z nowym kontem” (100 zł w gotówce)

– „Polecam mój bank – edycja 7” (100 zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Cinema City – w tym przypadku zamiast 100 zł dostajemy 4 bilety do kina)

Z każdej z tych promocji możesz skorzystać oddzielnie, nie musisz spełniać wszystkich warunków. Otrzymasz oczywiście wtedy tylko daną część premii dedykowaną konkretnemu zakresowi oferty.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.01.2021r. To znaczne skrócenie okresu karencji (wykluczenia) dla byłych klientów banku względem poprzednich edycji oferty (o prawie 2 lata) – w końcu!

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Do wyboru są dwie karty debetowe: VISA i Mastercard. Lepiej jest wybrać promocję skojarzoną z kartą Mastercard, ponieważ będziemy mogli wtedy w przyszłości skorzystać z dodatkowej oferty w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (cykliczne promocje operatora Mastercard).

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 30.04.2024. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.05.2024.

150 zł – premia w I turze

Pierwszą część premii (150 zł) otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Następnie w maju i czerwcu 2024 (w każdym z tych miesięcy z osobna) musimy:

 • Zapewnić wpływ na konto w kwocie:
  • min. 1000 zł – jeśli mamy więcej niż 26 lat
  • jeśli nie mamy ukończonych 26 lat – wystarczy wpływ w wysokości 300 zł
 • Wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie wliczają się)

W kwestii wpływu – może to być dowolny przelew, np. z naszego konta w innym banku.

Do 31 lipca 2024 otrzymamy w zamian 150 zł.

150 zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (150 zł) są także bardzo proste. Wystarczy spełnić poprzednie warunki oraz w lipcu i sierpniu 2024:

 • Zalogować się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Santander.
 • Zapewnić wpływ na konto w kwocie:
  • min. 1000 zł – jeśli mamy więcej niż 26 lat
  • jeśli nie mamy ukończonych 26 lat – wystarczy wpływ w wysokości 300 zł
 • Wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie wliczają się)

Do 30 września 2024 za spełnienie powyższych warunków otrzymamy kolejne 150 zł w gotówce!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: VZBFCL

100 zł dla czytelników polakoszczedza.pl

Korzystając z oferty poprzez polakoszczedza.pl możesz w prosty sposób zyskać dodatkowe 100 zł! Na większości innych stron premia jest o 100 zł niższa!

Co trzeba zrobić? Musimy wykazać się dodatkową aktywnością, a konkretnie w maju i czerwcu (w każdym z tych miesięcy) wykonać min. 5 płatności kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 200 zł. Po spełnieniu warunków, dodatkowe 100 zł otrzymamy do 31 lipca 2024.

Dodatkowe 100 zł z programu poleceń

Po założeniu konta w bankowości elektronicznej w zakładce „Program poleceń” koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 100 zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: VZBFCL

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię. Co istotne, datą przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o konto. Warto zwrócić na to uwagę, bo jeśli zbyt późno wpiszemy kod polecenia w bankowości elektronicznej może się okazać, że będziemy mieli na przykład tylko 3 dni na spełnienie warunków. Także im szybciej – tym lepiej.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

W celu otrzymania nagrody należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł (BLIK nie wlicza się). Konieczne jest także wyrażenie zgód marketingowych w ustawieniach konta (jeśli nie zrobiliśmy tego podczas składania wniosku).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

 • 100 zł do Biedronki,
 • 100 zł do Zalando,
 • 100 zł do RTV EURO AGD,
 • 100 zł do Decathlon,
 • 4 bilety do kina Cinema City.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Według informacji umieszczonych na bonach są one ważne bezterminowo.

Po spełnieniu warunków promocji, bon będzie do odebrania w zakładce “Program poleceń”.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: VZBFCL


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – do 4 kwietnia 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – od 5 kwietnia 2024


Czy Konto Santander jest darmowe?

Wystarczy w danym miesiącu wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę min. 300 zł, aby Konto Santander było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6 zł za kartę i 9 zł za konto). Osoby do 26 r.ż. mogą wykonać tylko jedną dowolną transakcję, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 5 zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: VZBFCL

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300 zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Santander. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to dodatkowa oferta Santander (maksymalnie 25 zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300 zł rocznie!

Dodatkowo Santander proponuje także promocyjną Lokatę Wiosenną – oprocentowanie 4,5% na 3 miesiące do kwoty 50.000 zł! Oferta zdecydowanie godna uwagi!

Warto także sprawdzić aktualną promocję, jaką oferuje Konto Multi Oszczędnościowe, gdzie po przystąpieniu do oferty w bankowości elektronicznej banku możemy lokować środki na 6% do 100.000 zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 29.06.2024. Co ważne, jest ono ważne do 100.000 zł, łącznie z odsetkami. Jeśli przekroczymy tą kwotę, oprocentowanie spada do 1%. Warto jest więc bezpiecznie przelać odpowiednio mniej. Z oferty mogą skorzystać także obecni klienci, jeśli wpłacą nowe środki (nadwyżka względem 20.03.2024).


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Załóż konto, zyskaj do 300 zł”

Regulamin promocji „Dodatkowy bonus z nowym kontem”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 7”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *