pko bp promocja konto osobiste za zero pieniądze wracają
|

Okazja! Weź 300 zł w prostej promocji Konta Za Zero PKO BP!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Największy bank w Polsce, czyli PKO BP – także walczy o nowych klientów. Obecnie jest świetna okazja do tego, żeby otworzyć rachunek w tym banku, ponieważ do zgarnięcia po założeniu rachunku jest nawet 300zł w gotówce w formie zwrotów za niemal wszystkie płatności kartą.

W tym banku bardzo rzadko są tego typu promocje, a zwłaszcza takie, gdzie nagrodą jest gotówka. Dlatego warto spieszyć się z decyzją o udziale w niej. Z pewnością motywatorem ma być także limit ilości promocyjnych kont, który wynosi 7 500.

Dodatkowo możemy jeszcze skorzystać z promocyjnie oprocentowanego Konta Oszczędnościowego Plus – 5% do kwoty 250.000 zł na okres 90 dni!

PKO czy Pekao – sprawdź różnicę!

PKO BP oraz Pekao SA to dwa zupełnie odrębne banki. Tym samym posiadając konto w Pekao SA (czerwone logo z żubrem) możemy wnioskować o konto w PKO BP (niebieskie logo)!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta w PKO BP od 1.01.2022 do 27.02.2024. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji. Co istotne, byli i obecni posiadacze konta w Inteligo nie są wykluczeni z promocji!

Podczas składania wniosku konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych. Umowę o konto podpiszemy za pośrednictwem kuriera lub poprzez selfie.

Podczas składania wniosku zaznacz pole „Mam kod promocyjny lub polecenia” i wpisz kod KASAWRACA

Bez wpisania kodu nie otrzymasz żadnej premii!

Promocja trwa do 31.03.2024 lub do czasu wyczerpania puli 7500 bonów.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod promocyjny KASAWRACA i zaznacz zgody marketingowe, aby uzyskać do 300zł!

Odbierz 300 zł w formie cashback

Po założeniu konta z wpisanym kodem promocyjnym oraz wyrażeniu zgód marketingowych możemy zacząć płacić kartą. Bank zwróci nam 5% wartości wykonanych transakcji przez kolejnych 6 miesięcy następujących po miesiącu założenia konta, przy czym będzie to maksymalnie 50 zł miesięcznie. Oprócz tego w każdym z miesięcy powinniśmy min. 1 raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PKO BP.

Wszystkie standardowe płatności będą zaliczone. Wykluczone są natomiast transakcje nietypowe, np. zakłady bukmacherskie, kasyna czy przelewy BLIK na telefon.

Co ważne, nie zostawiajmy kwestii wykonywania transakcji na koniec miesiąca, aby zostało jeszcze kilka dni dla banku na ich rozliczenie (konieczne zaksięgowanie w danym miesiącu w celu otrzymania zwrotu).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod promocyjny KASAWRACA i zaznacz zgody marketingowe, aby uzyskać do 300zł!

Terminy wypłaty premii

Bank będzie wypłacał co miesiąc kolejne premie, o wartości maksymalnej 50 zł każda, przez 6 kolejnych miesięcy, każdą do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli wykonania transakcji.

Czy konto osobiste w PKO BP jest darmowe?

W ramach promocji „Pieniądze wracają” dla osoby dorosłej zakładamy Konto Za Zero, którego prowadzenie jest darmowe, natomiast za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią i/lub BLIKiem min. 5 płatności miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 10 zł). Wypłaty z bankomatów PKO BP są darmowe, natomiast koszt wypłaty z bankomatu obcego to 10 zł od wypłaty.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod promocyjny KASAWRACA i zaznacz zgody marketingowe, aby uzyskać do 300zł!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Pieniądze wracają”

Tabela Opłat i Prowizji – PKO Konto Za Zero


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *