promocja konto santander marzec 2024
|

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 100 zł za konto dla dziecka + 300 zł zwrotu za rachunki!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia dla byłych klientów.

Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 600 zł, z czego aż 500 zł otrzymamy w gotówce oraz 100 zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Biedronka, Zalando). Warunki oferty są bardzo proste do spełnienia! Co ważne, w tej edycji część nagród jest limitowana (szczegóły poniżej), więc warto się spieszyć z decyzją o udziale w promocji!

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe i zwroty za płatności rachunków nawet do 300 zł rocznie.

Bank proponuje także promocyjnie oprocentowaną Lokatę Zimową – 5% na 3 miesiące do kwoty 50.000 zł, a także promocyjnie oprocentowane Multi Konto Oszczędnościowe – aż 6% do 100.000 zł obowiązuje do 29.06.2024 dla nowych środków!

Dodatkowo możemy również zyskać 100 zł w gotówce, jeśli założymy również konto dla dziecka w wieku 7-17 lat!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: D6CS6A

Aż 600 zł? Jak to możliwe? Promocje się łączą!

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby zyskać 600 zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „Załóż konto, zyskaj do 400 zł” (400 zł w gotówce)

– „100 zł z Kantorem Santander” (100 zł w gotówce)

– „Polecam mój bank – edycja 7” (100 zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Cinema City – w tym przypadku zamiast 100 zł dostajemy 4 bilety do kina)

Z każdej z tych promocji możesz skorzystać oddzielnie, nie musisz spełniać wszystkich warunków. Otrzymasz oczywiście wtedy tylko daną część premii dedykowaną konkretnemu zakresowi oferty.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.01.2021r. To znaczne skrócenie okresu karencji (wykluczenia) dla byłych klientów banku względem poprzednich edycji oferty (o prawie 2 lata) – w końcu!

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Do wyboru są dwie karty debetowe: VISA i Mastercard. Lepiej jest wybrać promocję skojarzoną z kartą Mastercard, ponieważ będziemy mogli wtedy w przyszłości skorzystać z dodatkowej oferty w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (cykliczne promocje operatora Mastercard).

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 31.03.2024. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.04.2024.

150 zł po otwarciu

Pierwszą część premii (150 zł) otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Następnie w kwietniu i maju 2024 (w każdym z tych miesięcy z osobna) musimy:

 • Zapewnić wpływ na konto w kwocie:
  • min. 1000 zł – jeśli mamy więcej niż 26 lat
  • jeśli nie mamy ukończonych 26 lat – wystarczy wpływ w wysokości 300 zł

Może to być dowolny przelew, np. z naszego konta w innym banku.

UWAGA! W celu otrzymania premii końcowej (100 zł) konieczne będzie jeszcze w okresie od kwietnia do lipca (w każdym z tych miesięcy) wykonywanie min. 3 płatności kartą na kwotę min. 10 zł każda.

Do 30 czerwca 2024 otrzymamy w zamian 150 zł.

150 zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (150 zł) są także bardzo proste. Wystarczy spełnić poprzednie warunki oraz w czerwcu i lipcu 2024:

 • Zalogować się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Santander.
 • Zapewnić wpływ na konto w kwocie:
  • min. 1000 zł – jeśli mamy więcej niż 26 lat
  • jeśli nie mamy ukończonych 26 lat – wystarczy wpływ w wysokości 300 zł
 • Wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie wliczają się)

UWAGA! W celu otrzymania premii końcowej (100 zł) konieczne będzie jeszcze w okresie od kwietnia do lipca (w każdym z tych miesięcy) wykonywanie min. 3 płatności kartą na kwotę min. 10 zł każda.

Do 31 sierpnia 2024 za spełnienie powyższych warunków otrzymamy kolejne 150 zł w gotówce!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: D6CS6A

100 zł – trzecia część premii

Premię końcową tej części promocji (kolejne 100 zł) otrzymamy, jeśli spełnimy poprzednie warunki oraz w okresie od kwietnia do lipca (w każdym z tych miesięcy) wykonamy min. 3 płatności kartą na kwotę min. 10 zł każda.

Ilość premii końcowych jest ograniczona i wynosi 1000 sztuk, dlatego warto się spieszyć z decyzją o otwarciu rachunku!

Premię 100 zł otrzymamy do 31 sierpnia 2024.

Tak jak wcześniej wspomniałem, zamiennie do transakcji kartą możemy wykonywać także transakcje BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie wliczają się). Z kolei w celu spełnienia warunków programu poleceń – konieczne będzie wydanie 300 zł tylko i wyłącznie kartą (szczegóły poniżej).

100 zł za skorzystanie z Kantoru Santander

Dostępna jest także dodatkowa promocja w ramach Kantoru Santander, przeznaczona dla nowych klientów. Możemy zgarnąć kolejne 100 zł, jeśli zdecydujemy się na przetestowanie kantoru walutowego. W celu odbioru premii konieczna będzie wymiana min. 100 jednostek waluty w ramach odrębnie otwartego w bankowości elektronicznej rachunku Konto24 walutowe (USD, EUR, GBP lub CHF) za pomocą Kantoru Santander do 30 kwietnia 2023. W tej ofercie obowiązuje ograniczona pula promocyjnych wniosków – tylko 1000 sztuk!

Przelew 100 zł otrzymamy do 31 maja 2024.

Prowadzenie konta walutowego jest darmowe pod warunkiem utrzymania na nim min. 20 jednostek monetarnych – np. 20 EUR (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 10 zł miesięcznie). Najlepiej będzie więc zachować walutę na przyszłość – to się może przydać.

Dodatkowe 100 zł z programu poleceń

Po założeniu konta w bankowości elektronicznej w zakładce „Program poleceń” koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 100 zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: D6CS6A

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię. Co istotne, datą przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o konto. Warto zwrócić na to uwagę, bo jeśli zbyt późno wpiszemy kod polecenia w bankowości elektronicznej może się okazać, że będziemy mieli na przykład tylko 3 dni na spełnienie warunków. Także im szybciej – tym lepiej.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

W celu otrzymania nagrody należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł (BLIK nie wlicza się).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

 • 100 zł do Biedronki,
 • 100 zł do Zalando,
 • 100 zł do RTV EURO AGD,
 • 100 zł do Decathlon,
 • 4 bilety do kina Cinema City.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Według informacji umieszczonych na bonach są one ważne bezterminowo.

Po spełnieniu warunków promocji, bon będzie do odebrania w zakładce “Program poleceń”.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: D6CS6A


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2024


Czy Konto Santander jest darmowe?

Wystarczy w danym miesiącu wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę min. 300 zł, aby Konto Santander było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6 zł za kartę i 9 zł za konto). Osoby do 26 r.ż. mogą wykonać tylko jedną dowolną transakcję, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 5 zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: D6CS6A

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300 zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Santander. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to dodatkowa oferta Santander (maksymalnie 25 zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300 zł rocznie!

Dodatkowo Santander proponuje także promocyjną Lokatę Dla Ciebie – oprocentowanie 5% na 3 miesiące do kwoty 50.000 zł! Oferta zdecydowanie godna uwagi!

Warto także sprawdzić aktualną promocję, jaką oferuje Konto Multi Oszczędnościowe, gdzie po przystąpieniu do oferty w bankowości elektronicznej banku możemy lokować środki na 6% do 100.000 zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 29.06.2024. Co ważne, jest ono ważne do 100.000 zł, łącznie z odsetkami. Jeśli przekroczymy tą kwotę, oprocentowanie spada do 1%. Warto jest więc bezpiecznie przelać odpowiednio mniej.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Załóż konto, zyskaj do 400 zł”

Regulamin promocji „100 zł z Kantorem Santander”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 7”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

2 komentarze

 1. uwaga bo tu brzydki santander zastawil podwojna pulapke, tylko 1% odsetek od calosci gdy przekroczymy limit (o czym autor wspomnial) oraz tzw nowe srodki licza sie nie na dzien badania z marca ale od calego historyczznego salda w tym banku. Bankowy skoczek nie dostanie 6% na konie osczesnosciowym. Autorze czytaj regulaminy i ostrzegaj, wiecej merytoryki, mbiej marketingu, pogon za prowizja niech bedzie bardziej zrownowazona

  1. W rozmowie z Santander potwierdziłem, iż saldo promocyjne jest liczone od nadwyżki względem 20.03.2024. Zapis w regulaminie rzeczywiście nie jest do końca precyzyjny, jednak na stronie oferty konta oszczędnościowego już pojawiło się wyraźnie wskazanie nadwyżki: https://www.santander.pl/klient-indywidualny/oszczednosci-i-inwestycje/konto-multi-oszczednosciowe
   Proszę sprawdzić na dole w najczęściej zadawanych pytaniach: “Jak i od kiedy liczyć nowe środki”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *