promocja santander consumer bank voucher biedronka 400 - karta kredytowa - turbokarta
|

TurboKarta Santander Consumer Bank z premią 400 zł do Biedronki i 360 zł w formie zwrotów – promocja karty kredytowej powraca!

PROMOCJA TRWA DO: 31.08.2024r.

Świetna oferta powraca! Santander Consumer Bank w swojej najnowszej promocji karty kredytowej postanowił znów zaskoczyć i zaoferować nam ponownie wysoką premię! Za wykonanie dosłownie kilku płatności kartą kredytową wydaną przez Santander Consumer Bank otrzymamy aż 400 zł w formie 4 bonów po 100 zł do wydania w Biedronce! Dodatkowo mamy możliwość dostania nawet 360 zł w formie zwrotów za płatności kartą! Łącznie do zgarnięcia jest więc aż 760 zł! Takie możliwości daje karta kredytowa w Santander Consumer Bank!

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta jest dostępna dla wszystkich osób, które nie posiadały od 01.01.2023 karty kredytowej w Santander Consumer Bank. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową poprzez dedykowaną stronę promocji.

Z uwagi na to, że jest to produkt kredytowy, po wysłaniu formularza zadzwoni do nas konsultant w celu dokończenia wniosku. Po odebraniu telefonu poczekajmy chwilkę na połączenie. System działa w ten sposób, że po naszym odebraniu połączenia łączy z pierwszym wolnym konsultantem (chwilka cierpliwości :)) Konieczne będzie przedstawienie deklaracji naszych dochodów dla banku. Bez zbadania takiej zdolności kredytowej, bank nie będzie mógł wydać nam karty kredytowej.

Pula promocyjnych wniosków to 2400 sztuk. Promocja trwa co prawda do 31.08.2024, ale limit promocyjnych kart może wyczerpać się przed czasem.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Do 31.08.2024 musimy już zawrzeć umowę o kartę. Możemy to zrobić zarówno poprzez wizytę kuriera, jak i poprzez przelew weryfikacyjny.

Jakie warunki muszę spełnić, żeby odebrać premię?

Wystarczy wykonywać transakcje kartą kredytową na kwotę min. 600 zł w czterech różnych miesiącach po otwarciu karty (wybierając spośród pięciu pierwszych miesięcy po podpisaniu umowy, wliczając w to także miesiąc, w którym podpisaliśmy umowę) oraz w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy o kartę min. 1 raz zalogować się do bankowości elektronicznej.

Jakieś ograniczenia odnośnie transakcji? Standardowo przechodzą wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw. Wyłączone są natomiast wszelkiego rodzaju ułatwiacze obrotów kartą (dokładniej chodzi o miejsca oznaczone następującymi kodami MCC: 6540, 6211, 6051, 6012, 6010, 4829, 7995 – więcej o kodach MCC) czy doładowania portfeli cyfrowych (np. Revolut).

Nagrody zostaną nam przekazane pod warunkiem, że będziemy spłacać zadłużenie w terminie. Warunkiem jest brak zaległości dłuższej niż 10 dni i wyższej niż 50 zł (oczywiście zwykłe, terminowe zadłużenie jest dopuszczalne).

Kody do wykorzystania w Biedronce (4 razy po 100 zł – działają jak gotówka) będą przesyłane poprzez wiadomość SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (czyli np. kod za płatności wykonane w maju dotrze do nas do końca czerwca).

Konieczne jest oczywiście także posiadanie aktywnej karty kredytowej na dzień odebrania ostatniej nagrody.

Jak działa karta kredytowa?

Jeśli chcesz zgłębić swoją wiedzę na temat metody działania karty kredytowej przed zawarciem umowy, polecam Ci zapoznanie się z artykułem na ten temat na naszym blogu.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Za co możemy otrzymać nawet 360 zł zwrotu?

Oprócz 400 zł w formie bonów do wykorzystania w Biedronce możemy zyskać kolejne premie za płatności kartą. Dostępne zwroty to:

  • 1% od płatności na stacjach paliw,
  • 3% od płatności w restauracjach,
  • 5% od płatności na samodzielnych myjniach samochodowych (nie tych zlokalizowanych przy stacjach paliw).

Zwroty będą naliczane przez kolejne 12 miesięcy (maksymalnie 30 zł miesięcznie), więc łącznie możemy zyskać 12 x 30 zł = 360 zł.

Czy TurboKARTA jest darmowa?

Standardowo koszt miesięczny prowadzenia karty kredytowej TurboKARTA Santander Consumer Bank to 6,90zł miesięcznie. Nie zapłacimy za nią jednak, jeśli w miesiącu wykonamy nią transakcje na kwotę min. 1000zł. RRSO karty kredytowej wynosi 21,64%. Przypominam jednak, że użytkowanie karty kredytowej może być całkowicie darmowe – wystarczy spłacać zawsze całość zadłużenia w terminie i realizować transakcje na min. 1000 zł miesięcznie. Przez okres bezodsetkowy korzystamy wtedy tak naprawdę z pieniędzy banku. To świetna opcja na darmowe kredytowanie, tylko trzeba się pilnować.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin Sprzedaży Premiowej „Bon do Biedronki z TurboKARTĄ” dla posiadaczy kart kredytowych Visa TurboKARTA Santander Consumer Bank S.A.

Regulamin Programu Sprzedaży Premiowej „Zakupy z premią” dla Posiadaczy kart kredytowych Visa TurboKARTA

Tabela Opłat i Prowizji

Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *