promocja citibank 320 premia 7,1 konto oszczednosciowe
||

320 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,1% do 50.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

PROMOCJA TRWA DO: 9.05.2024r.

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo oprócz premii pieniężnej 320 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z kontem osobistym – aż 7,1% w skali roku, do kwoty 50.000 zł. Co ważne, CitiKonto to bezwarunkowo darmowe konto osobiste!

Równolegle możesz założyć kartę kredytową Citibank i skorzystać z promocji, w której do odebrania jest proste 900 zł premii!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2022r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard. Konieczne będzie zaakceptowanie regulaminu promocji w momencie składania wniosku lub maksymalnie w terminie 10 dni od tego zdarzenia. Podczas wypełniania wniosku będziemy musieli zaznaczyć zgody marketingowe i handlowe (w przeciwnym wypadku otrzymamy 20 zł premii mniej).

Co ważne, posiadanie karty kredytowej w Citibank nie wyklucza z promocji!

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru.

Promocja trwa do 9.05.2024. Pula promocyjnych wniosków wynosi 5000.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

7,1% na koncie oszczędnościowym do 50.000 zł

Jeśli po otworzeniu CitiKonta w każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu założenia konta zapewnimy na nie wpływ w wysokości min. 2000 zł oraz wykonamy min. 3 transakcje kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł otrzymamy możliwość ulokowania środków na koncie oszczędnościowym na 7,1% do kwoty 50.000 zł. Co ważne, promocyjne odsetki (o wartości 5,1%, bo standardowe to 2%) będą naliczane każdorazowo do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, a odsetki standardowe na koniec danego miesiąca.

Okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 4 pełne miesiące następujące po miesiącu założenia konta. Środki na konto oszczędnościowe możemy przelać najpóźniej 9 maja 2024.

Przelew, który trafi na konto osobiste (2000 zł) nie musi leżeć na koncie żaden określony czas. Możemy tą kwotę od razu przelać z powrotem po zaksięgowaniu. Może to być przelew np. z naszego konta w innym banku. Koniecznie musi być to przelew wysłany z banku innego niż Citibank.

W kwestii płatności, wszystkie standardowe transakcje w sklepach stacjonarnych czy internecie będą zaliczone (także Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są natomiast transakcje nietypowe, np. zakłady bukmacherskie czy doładowania portfeli internetowych (np. Revolut).

 PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

320 zł premii po założeniu konta

Bonus pieniężny został w kolei podzielony na dwie części.

Pierwsze 300 zł otrzymamy, jeśli w ciągu 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta, zaczynając od drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia rachunku zapewnimy na konto wpływ wynagrodzenia (może to być wynagrodzenie z umowy o pracę, zlecenia, o dzieło etc., a także emerytura, renta, stypendium czy wpływ świadczenia Rodzina 800 plus, z kolei w przypadku osób prowadzących firmę może to być przelew z ich konta firmowego).

Kolejne 20 zł wpłynie na nasze konto, jeśli wyrazimy wspomniane wcześniej zgody marketingowe i utrzymamy je do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie są terminy wypłaty premii?

Premia 20 zł za zgody marketingowe zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia rachunku. Z kolei 300 zł za wpływ wynagrodzenia otrzymamy do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu, w którym musimy spełnić warunek wpływu wynagrodzenia. Szczegóły w poniższym terminarzu, przygotowanym specjalnie dla Was!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2024


Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8 zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją

Regulamin oferty „Zyskuj i oszczędzaj z CitiKontem”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *