promocja bnp paribas konto osobiste giga premia
|

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po założeniu konta osobistego! Warunki są naprawdę bardzo proste. W ramach oferty przewidziano tylko 2000 promocyjnych wniosków.

Pierwsze 80 zł w formie bonów do Żabki otrzymamy za samo podpisanie umowy wraz z kartą i nadanie PINu do karty w regulaminowym czasie, czyli do 8 maja 2024.

Równolegle trwa także promocja karty kredytowej BNP Paribas z premią 400 zł, którą warto także zainteresować się po założeniu konta osobistego w tym banku! Te dwie oferty łącznie dadzą nam łatwą premię na okrągłe 1000 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 24.04.2024, ale jednocześnie obowiązuje limit 2000 wniosków, więc promocja może się skończyć przed czasem! Dobra wiadomość jest taka, że jeśli strona oferty jest aktywna, to masz pewność możliwości uczestnictwa w promocji. W momencie wyczerpania limitu stosowna informacja zostanie opublikowana na tej samej stronie.

Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza).

Rachunek możemy otworzyć poprzez wideoweryfikację (aplikacja mobilna) lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS). Polecam drugą opcję – stwarza zdecydowanie mniej problemów.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (80 zł w formie bonów do Żabki) otrzymamy za samo podpisanie umowy i aktywowanie konta poprzez nadanie PINu do karty najpóźniej do 8 maja 2024.

Druga część premii

240 zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w maju:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł
  • Wykonamy min. 4 transakcje BLIK na dowolne kwoty (mogą być to także przelewy BLIK na telefon)
  • Wykonamy przelewy zewnętrzne na kwotę łączną min. 350 zł

Przelewy możemy wykonywać poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną. Przelewy na telefon BLIK wliczają się.

Część transakcji BLIK została wykluczona. Są to nietypowe płatności oznaczone kodami MCC o następujących numerach: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995 – więcej o kodach mcc w naszym artykule. Standardowe płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych czy na stacjach paliw zostaną bez problemu zaliczone!

Trzecia część premii

Kolejne 280 zł otrzymamy, jeśli spełnimy poprzednie warunki oraz w czerwcu:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1200 zł
  • Wykonamy min. 6 transakcji BLIK na dowolne kwoty (mogą być to także przelewy BLIK na telefon)
  • Wykonamy przelewy zewnętrzne na kwotę łączną min. 350 zł

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do: 27 maja 2024, 21 czerwca 2024 i 26 lipca 2024. Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na drugą otrzymaną w wiadomość dotyczącą premii (do 21 czerwca 2024), będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26 czerwca). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić.

W formularzu należy podać numer swojego nowego konta w BNP Paribas celem zlecenia przelewów z premiami 240 zł + 280 zł. Na to konto trafi więc sumarycznie 520 zł.

Bony do Żabki o łącznej wartości 80 zł  (8 bonów po 10 zł) otrzymamy poprzez SMS do 31 maja 2024.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart aktywowanych w promocji


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe pod warunkiem logowania się min. 1 raz w miesiącu do aplikacji mobilnej banku oraz posiadania aktywnych zgód marketingowych (w przeciwnym wypadku opłata 2,50 zł za konto).

Z kolei aby nie zapłacić 7 zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Konieczne będzie także min. 1 raz w miesiącu zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku oraz posiadanie wyrażonych zgód marketingowych. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2 zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 7 zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Giga premia”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *