promocja karty kredytowej bnp paribas 400 zwrot 2
|

Ponownie kumulacja od BNP Paribas: 400 zł za kartę kredytową i 600 zł po założeniu konta osobistego!

PROMOCJA TRWA DO: 31.05.2024r.

BNP Paribas powrócił ze swoją świetną ofertą karty kredytowej, którą teraz dodatkowo można połączyć z promocją konta osobistego! Premia 400 zł za kartę kredytową oraz 600 zł po założeniu konta osobistego to pakiet, obok którego nie można przejść obojętnie! Łącznie to aż 1000 zł łatwej do wyciągnięcia kasy!

Premia 400 zł po założeniu karty kredytowej podzielona jest na cztery części po 100 zł w gotówce.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w okresie od 1.09.2022 do 29.02.2024 nie posiadali żadnej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wpływa na możliwość skorzystania z promocji karty kredytowej. Jeśli jednak chcemy zgarnąć także 520 zł za konto osobiste w BNP Paribas, powinniśmy zacząć właśnie od promocji rachunku na tej stronie, a dopiero później zawnioskować o kartę kredytową (z uwagi na to, że promocja dla konta osobistego nie obejmuje osób, które są już klientami banku, a w przypadku karty kredytowej wykluczenie obejmuje tylko posiadaczy kart kredytowych – mały, ale bardzo istotny szczegół!). Oferta trwa do 31.05.2024.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Promocja karty kredytowej BNP Paribas

Jeśli od razu chcemy założyć kartę kredytową Mastercard w BNP Paribas, zaczynamy od wypełnienia formularza promocji, gdzie zostawiamy swoje podstawowe dane. Konieczne do zaznaczenia są wszystkie zgody, m.in. na kontakt banku w celach marketingowych. Następnie w ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant BNP Paribas w celu dalszego procedowania wniosku o kartę kredytową. Z uwagi na to, iż jest to produkt kredytowy, sprawdzana będzie oczywiście nasza podstawowa zdolność kredytowa. Jeśli jest to Twoja pierwsza styczność z tematem kart kredytowych, zacznij od naszego specjalnego poradnika!

Po otrzymaniu karty należy ją aktywować poprzez nadanie numeru PIN w bankowości internetowej lub mobilnej, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową.

Warunki przyznania premii 400 zł

W ramach promocji BNP Paribas oferuje zwroty za płatności wykonane kartą kredytową w wysokości 10% wartości wykonanych transakcji. Maksymalnie możemy otrzymać 100 zł przez kolejne 4 miesiące, co daje nam łącznie do 400 zł zwrotu w formie gotówki na rachunek karty kredytowej! Co ważne, pierwszy miesięczny okres rozliczeniowy rozpoczyna się z dniem zawarcia umowy o kartę kredytową.

Bank wyklucza transakcje w punktach oznaczonych następującymi kodami MCC: 4111 – usługi transportowe oraz 5300 – handel hurtowy. Ponadto odpadają wszelkie transakcje związane z zakładami bukmacherskimi czy doładowania portfeli elektronicznych. Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą bez problemu zaliczone.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Promocja bez kosztów

Na banerach promocji widnieje napis „RRSO 26,85%”. Dlaczego? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. Spłacając na bieżąco zadłużenie w terminie (określonym każdorazowo na wyciągu) nie poniesiemy oczywiście żadnych koszów, więc RRSO wyniesie 0%!

Czy karta kredytowa Mastercard od BNP Paribas jest darmowa?

W ramach promocji w pierwszym roku karta kredytowa w BNP Paribas będzie prowadzona całkowicie za darmo. Po tym okresie opłata będzie zgodna z aktualną tabelą opłat i prowizji.

Do wyboru mamy dwie karty: Standard i Gold, zapewniającą więcej przywilejów (np. pakiet ubezpieczeń).

W przypadku karty Standard opłata po upływie roku na tą chwilę wynosi 12 zł miesięcznie, ale łatwo jej uniknąć – wystarczy wykonać transakcje na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. W przypadku karty Gold – opłata wyniesie 20 zł (tutaj do zwolnienia z opłat konieczne będzie wykonanie transakcji na kwotę min. 2000 zł).


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin sprzedaży premiowej „Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard”

Taryfa opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *