pko bp promocja kasa wraca konto za zero dziecko 300 2
|

Okazja powraca! Weź 300 zł w prostej promocji Konta Za Zero PKO BP + 200 zł za konto dla dziecka + 5% na koncie oszczędnościowym!

PROMOCJA TRWA DO: 30.06.2024r.

Największy bank w Polsce, czyli PKO BP – także walczy o nowych klientów. Obecnie jest świetna okazja do tego, żeby otworzyć rachunek w tym banku, ponieważ ponownie do zgarnięcia po założeniu rachunku jest nawet 300zł w gotówce w formie zwrotów za niemal wszystkie płatności kartą. Do tego możemy otrzymać 200 zł za konto dla dziecka w wieku 0-13 lat (a nawet 400 zł, jeśli mamy dwójkę maluchów w takim wieku) w formie bonów Allegro!

W tym banku bardzo rzadko są tego typu promocje, a zwłaszcza takie, gdzie nagrodą jest gotówka. Dlatego warto spieszyć się z decyzją o udziale w niej. Z pewnością motywatorem ma być także limit ilości promocyjnych kont, który wynosi 13 000.

Dodatkowo możemy jeszcze skorzystać z promocyjnie oprocentowanego Konta Oszczędnościowego Plus – 5% do kwoty 250.000 zł na okres 90 dni!

PKO czy Pekao – sprawdź różnicę!

PKO BP oraz Pekao SA to dwa zupełnie odrębne banki. Tym samym posiadając konto w Pekao SA (czerwone logo z żubrem) możemy wnioskować o konto w PKO BP (niebieskie logo)!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta w PKO BP od 1.01.2022 do 14.04.2024. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji. Co istotne, byli i obecni posiadacze konta w Inteligo nie są wykluczeni z promocji!

Podczas składania wniosku konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych. Umowę o konto podpiszemy za pośrednictwem kuriera lub poprzez selfie.

Podczas składania wniosku zaznacz pole „Mam kod promocyjny lub polecenia” i wpisz kod KASAWRACA2

kod promocyjny pko bp

Bez wpisania kodu nie otrzymasz żadnej premii!

Promocja trwa do 30.06.2024 lub do czasu wyczerpania puli 13 000 wniosków.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod promocyjny KASAWRACA2 i zaznacz zgody marketingowe, aby uzyskać do 300zł!

Odbierz 300 zł w formie cashback

Po założeniu konta z wpisanym kodem promocyjnym oraz wyrażeniu zgód marketingowych możemy zacząć płacić kartą. Bank zwróci nam 5% wartości wykonanych transakcji przez kolejnych 6 miesięcy następujących po miesiącu założenia konta, przy czym będzie to maksymalnie 50 zł miesięcznie. Oprócz tego w każdym z miesięcy powinniśmy min. 1 raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PKO BP.

Wszystkie standardowe płatności będą zaliczone. Wykluczone są natomiast transakcje nietypowe, np. zakłady bukmacherskie, kasyna czy płatności BLIK.

Co ważne, nie zostawiajmy kwestii wykonywania transakcji na koniec miesiąca, aby zostało jeszcze kilka dni dla banku na ich rozliczenie (konieczne zaksięgowanie w danym miesiącu w celu otrzymania zwrotu).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod promocyjny KASAWRACA2 i zaznacz zgody marketingowe, aby uzyskać do 300zł!

Terminy wypłaty premii

Bank będzie wypłacał co miesiąc kolejne premie, o wartości maksymalnej 50 zł każda, przez 6 kolejnych miesięcy, każdą do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli wykonania transakcji.

200 zł za konto dla dziecka

Równolegle PKO BP wystartował także z promocją, w której po założeniu rachunku dziecku w wieku 0-13 lat i spełnieniu bardzo prostych warunków oferty zyskamy kolejne 200 zł w formie bonów Allegro. Co więcej, promocja obowiązuje dla maksymalnie dwójki dzieci, więc możemy zyskać nawet 400 zł, jeśli posiadamy dwójkę maluchów. W ofercie obowiązuje limit 3000 pakietów po 2 bony o wartości 100 zł każdy, więc promocja może skończyć się przed czasem! O przyznaniu bonów będzie decydować kolejność otwierania kont, więc nie warto czekać z decyzją o wysłaniu wniosku.

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy (już posiadając swoje konto osobiste), przejść na stronę banku i zawnioskować o konto dla dziecka, logując się swoimi danymi do bankowości elektronicznej, wyrażając zgody marketingowe (pewnie będziemy mieli je już wyrażone) i wpisując koniecznie we wniosku kod JUNIOR24

Następnie do 31.07.2024 konieczne będzie:

  • zalogowanie min. 1 raz do bankowości elektronicznej PKO Junior
  • wykonanie min. 5 płatności kartą do konta dziecka.

Wliczają się wszystkie standardowe transakcje, oprócz transakcji nietypowych, np. przelewów z karty, płatności w zakładach bukmacherskich czy totalizatorach.

Nagrody (2 bony Allegro o wartości 100 zł każdy) będziemy otrzymywać poprzez wiadomość w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej IKO w terminie do 30.06.2024 – jeśli spełnimy warunki oferty do 31.05.2024 lub do 31.08.2024 – jeśli spełnimy warunki oferty do 31.07.2024.

Czy konto osobiste w PKO BP jest darmowe?

W ramach promocji „Pieniądze wracają – edycja 2” dla osoby dorosłej zakładamy Konto Za Zero, którego prowadzenie jest darmowe, natomiast za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią i/lub BLIKiem min. 5 płatności miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 10 zł). Wypłaty z bankomatów PKO BP są darmowe, natomiast koszt wypłaty z bankomatu obcego to 10 zł od wypłaty.

Prowadzenie konta i karty dla konta dziecka jest darmowe, ale samo wydanie karty kosztuje 15 zł. Wypłaty z bankomatów PKO BP są darmowe, wypłaty z pozostałych urządzeń to koszt 5 zł od wypłaty.

5% na koncie oszczędnościowym do 250.000 zł

Dodatkowo bank proponuje promocyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe: 5% na okres 90 dni, do kwoty aż 250.000 zł! Warto rozważyć, jeśli nasze środki leżą obecnie na nieoprocentowanym rachunku.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod promocyjny KASAWRACA2 i zaznacz zgody marketingowe, aby uzyskać do 300zł!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Pieniądze wracają – edycja 2”

Tabela Opłat i Prowizji – PKO Konto Za Zero


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *