promocja karta kredytowa citibank smartfon samsung a15 bezcenne chwile
|

Powrót! Smartfon Samsung Galaxy A15 LTE po założeniu karty kredytowej Citibank + 300 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile + 700 zł po założeniu CitiKonta!

PROMOCJA TRWA DO: 18.06.2024r.

Citibank powrócił z promocją karty kredytowej ze smartfonem w prezencie i znów zaskoczył wszystkich, bo tym razem oprócz smartfona mamy jeszcze do zgarnięcia 300 zł w voucherach w programie Mastercard Bezcenne Chwile! Warunki są bardzo proste – wystarczy płacić kartą! Telefon, który otrzymamy to Samsung Galaxy A15 LTE 4/128GB o wartości 599 zł. Do tego wspomniane 300 zł w voucherach w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Karta przez pierwszy rok będzie całkowicie darmowa!

Oferta trwa regulaminowo do 18.06.2024, ale warto się spieszyć z podjęciem decyzji o skorzystaniu z promocji! Jest JEDYNIE 250 promocyjnych umów. To bardzo niewiele! Z pewnością limit wyczerpie się przed czasem!

Oprócz tego możecie skorzystać także ze świetnej promocji konta osobistego Citibank, dzięki której zgarniecie 700 zł premii!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.04.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Konieczne będzie zaznaczenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej (spokojnie – chodzi po prostu o to, aby bank mógł przekazać dane do wysyłki telefonu firmie kurierskiej).

Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Po wypełnieniu wniosku oddzwoni do nas konsultant Citibank (możemy czekać nawet kilka dni na telefon z uwagi na natłok wniosków) i przeprowadzi nas dalej poprzez proces wnioskowania o kartę kredytową. Konieczne będzie w późniejszym czasie (w ciągu 10 dni roboczych) dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Będziemy mogli to zrobić poprzez specjalną stronę internetową. Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Najpierw musimy aktywować kartę kredytową poprzez aplikację mobilną Citi Mobile najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Następnie należy w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu założenia karty kredytowej wykonywać nią min. 10 transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł (w każdym z miesięcy).

Konieczne będzie także zarejestrowanie się do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy na specjalnej stronie Mastercard (w programie premiowym Mastercard Bezcenne Chwile).

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszystkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

To wystarczy do odebrania smartfona Samsung Galaxy A15 LTE. Ale do zgarnięcia jest jeszcze kolejne 300 zł!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

24 000 punktów w programie Mastercard (wartość 300 zł)

Następnie, aby odebrać łącznie 24 000 punktów o wartości 300 zł w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile konieczne będzie wykonywanie poniższych czynności.

Pierwsza premia: 100 zł (8 000 punktów)

Pierwszą część premii o wartości 100 zł (8 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile) otrzymamy, jeśli w czwartym, piątym i szóstym miesiącu następującym po miesiącu wyrobienia karty wykonamy płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 200 zł.

Druga premia: 200 zł (16 000 punktów)

Aby odebrać kolejną premię o wartości 200 zł (16 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile) należy spełnić powyższe warunki oraz w okresie od siódmego do dwunastego miesiąca następującego po miesiącu wyrobienia karty (w każdym z tych miesięcy) wykonywać transakcje kartą na łączną kwotę min. 200 zł.

Kiedy otrzymam nagrody?

Informację o przyznaniu nagrody otrzymamy poprzez wiadomość w bankowości internetowej Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Następnie bank nada do nas przesyłkę z telefonem Samsung Galaxy A15 LTE w ciągu 45 dni – zazwyczaj jest to dużo szybciej.

Na telefon masz standardowe 24 miesiące gwarancji udzielonej przez producenta.

Informacje o przyznaniu kolejnych punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile będą udostępniane poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej każdorazowo do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danego warunku. Punkty będą odnotowywane na naszym profilu w programie Mastercard Bezcenne Chwile w terminie do 30 dni od daty otrzymania danej wiadomości (są ważne 9 miesięcy od chwili naliczenia). Można je wymienić na vouchery do wielu sklepów, m. in. Allegro, Empik, Circle K czy Carrefour.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 23,15%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie smartfon Samsung Galaxy A15 LTE oraz vouchery o wartości 300 zł możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – kwiecień 2024

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – maj 2024


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową w ramach promocji przez cały rok. Następnie opłaty będą naliczane zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. Obecnie w celu zwolnienia z opłat konieczne jest wykonanie nią transakcji na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu telefonu stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową lub telefonicznie. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Przywitaj wiosnę z Kartą Kredytową Citibank”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *