promocja bnp paribas konto osobiste 490 wymieniaj bez granic
|

Nowa akcja! Zyskaj aż 490 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

PROMOCJA TRWA DO: 30.09.2024r.

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Wymieniaj bez granic”! Tym razem otrzymamy łącznie aż 490 zł w gotówce po założeniu konta osobistego! Warunki są naprawdę bardzo proste. W ramach oferty przewidziano tylko 5000 promocyjnych wniosków.

Pierwsze 90 zł w gotówce otrzymamy za samo podpisanie umowy wraz z kartą i nadanie PINu do karty w regulaminowym czasie, czyli do 14 października 2024.

Równolegle trwa także promocja karty kredytowej BNP Paribas z premią 400 zł, którą warto także zainteresować się po założeniu konta osobistego w tym banku! Te dwie oferty łącznie dadzą nam łatwą premię na okrągłe 890 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 30.09.2024, ale jednocześnie obowiązuje limit 5000 wniosków, więc promocja może się skończyć przed czasem! Dobra wiadomość jest taka, że jeśli strona oferty jest aktywna, to masz pewność możliwości uczestnictwa w promocji. W momencie wyczerpania limitu stosowna informacja zostanie opublikowana na tej samej stronie.

Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza).

Rachunek możemy otworzyć poprzez wideoweryfikację (aplikacja mobilna) lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS). Polecam drugą opcję – stwarza zdecydowanie mniej problemów.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (90 zł w gotówce) otrzymamy za samo podpisanie umowy i aktywowanie konta poprzez nadanie PINu do karty najpóźniej do 14 października 2024.

Druga część premii

200 zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w kolejnym miesiącu:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł
  • Wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę łączną min. 250 zł
  • Aktywujemy platformę FX Pl@net
  • Wykonamy transakcje wymiany walut na łączną kwotę min. 300 jednostek (np. 300 EUR)

Część transakcji została wykluczona. Są to nietypowe płatności oznaczone kodami MCC o następujących numerach: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995 – więcej o kodach mcc w naszym artykule. Standardowe płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych czy na stacjach paliw zostaną bez problemu zaliczone! Wykluczone zostały także transakcji BLIK, PayU, Przelewy24 itd.

Wymiany walut dokonujemy poprzez platformę FX Pl@net należącą do BNP Paribas. Przed dokonaniem wymiany jednostek waluty trzeba będzie tą platformę aktywować. Pamiętajmy, żeby jednostki waluty najlepiej wymieniać w godziny i dni robocze (wtedy są najlepsze kursy). Koniecznie unikajmy nocy i weekendów, ponieważ wtedy kursy wymiany będą najmniej korzystne. Co ważne, aktywacji platformy FX Pl@net nie wykonujmy od razu, tylko w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty!

Trzecia część premii

Kolejne 200 zł otrzymamy, jeśli spełnimy poprzednie warunki oraz w kolejnym miesiącu:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł
  • Wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę łączną min. 250 zł
  • Aktywujemy platformę FX Pl@net
  • Wykonamy transakcje wymiany walut na łączną kwotę min. 300 jednostek (np. 300 EUR)

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do: 22. dnia kolejnego miesiąca. Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na pierwszą otrzymaną w wiadomość dotyczącą premii będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26. dnia miesiąca następującego po miesiącu aktywacji konta). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić.

W formularzu należy podać numer swojego nowego konta w BNP Paribas celem zlecenia przelewów z premiami 90 zł + 200 zł + 200 zł. Na to konto trafi więc sumarycznie 490 zł.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart aktywowanych w kwietniu 2024

Harmonogram – dla kart aktywowanych w maju 2024


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe pod warunkiem logowania się min. 1 raz w miesiącu do aplikacji mobilnej banku oraz posiadania aktywnych zgód marketingowych (w przeciwnym wypadku opłata 2,50 zł za konto).

Z kolei aby nie zapłacić 7 zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Konieczne będzie także min. 1 raz w miesiącu zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku oraz posiadanie wyrażonych zgód marketingowych. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2 zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 7 zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Wymieniaj bez granic”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *