promocja citibank citikonto walizka 2024
||

WOW! Walizka podróżna o wartości 329 zł + 270 zł w gotówce po założeniu konta osobistego Citibank + 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

W poprzednich edycjach ta oferta zazwyczaj kończyła się przed czasem! Walizka podróżna o wartości 329 zł oraz 270 zł w gotówce. To nagrody gwarantowane po założeniu konta osobistego CitiKonto w Citibank!

Do tego opcjonalne 50 zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile, jeśli zdecydujemy się także na założenie karty kredytowej!

Rachunek, który zakładamy w ramach promocji jest całkowicie bezwarunkowo bezpłatny! Karta również jest bezpłatna!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2022r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy przejść na dedykowaną stronę promocji i pozostawić swoje dane. W formularzu konieczne będzie wpisanie tylko podstawowych informacji. Następnie skontaktuje się z nami konsultant Citibank w celu finalizacji wniosku. Co ważne, posiadanie karty kredytowej w Citibank nie wyklucza z promocji (nawet będzie łatwiej, bo bank będzie posiadał już większość naszych danych).

Promocja trwa do 18.05.2024. Ale… wniosków jest tylko 1000. Pula może wyczerpać się przed czasem!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Walizka podróżna w prezencie!

Co zrobić, żeby otrzymać walizkę podróżną w prezencie? W dwóch kolejnych miesiącach po otwarciu konta należy zapewnić wpływy na konto w kwocie min. 2000 zł miesięcznie (może być to po prostu przelew z naszego konta w innym banku).

Podpisując umowę o konto np. w maju, przelewy musimy wykonać w czerwcu i lipcu. Voucher o wartości 329 zł na walizkę otrzymamy z kolei do końca sierpnia, czyli do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku. Voucher będzie można zrealizować na stronie VIP Collection. Jego ważność to 180 dni.

20 zł za zgody

Kolejne 20 zł jest banalne do zdobycia. Wystarczy założyć konto, wyrażając zgody na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych i reklamowych – telefonicznie i elektronicznie oraz poprzez powiadomienia w aplikacjach. Premię 20 zł otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Jeśli nie wyrazimy tych zgód – przepada nam tylko te 20 zł. Możemy wtedy i tak otrzymać wszystkie pozostałe nagrody!

I jeszcze 250 zł

W celu zdobycia dodatkowych 250 zł, konieczne będzie w pierwszym, drugim, trzecim, czwartym i piątym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy) wykonanie min. 3 płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (liczą się płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie).

Za każdy miesiąc, w którym wykonamy te czynności otrzymamy do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków 50 zł na konto.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowe 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Dodatkowe 50 zł w punktach w programie Mastercard Bezcenne Chwile zdobędziemy, jeśli do 31.07.2024 zawrzemy umowę o kartę kredytową Citibank, zarejestrujemy kartę w programie oraz w okresie od szóstego do dziesiątego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta będziemy posiadali aktywne umowy o konto i kartę. Za każdy miesiąc posiadania konta i karty zgarniemy 800 punktów, czyli łącznie przez 5 miesięcy będzie to 4000 punktów. Punkty będziemy otrzymywać co miesiąc, każdorazowo do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku przyznania punktów.

Muszę jednak przypomnieć, że obecnie trwa kilka ofert promocyjnych karty kredytowej Citibank, dzięki którym możemy zgarnąć znacznie wyższe premie – nawet 900 zł.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2024


Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Walizka w podróż z CitiKontem”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *