promocja mbank 530 konto osobiste ekonto
|

Nowe rozdanie! 530 zł z eKontem do usług mBank w promocji + oszczędzaj na 6,5%!

PROMOCJA TRWA DO: 5.06.2024r.

mBanku wprowadza na rynek nowy produkt: eKonto do usług i od razu oferuje nam wysoką premię i świetne oprocentowanie dla oszczędności!

Po założeniu eKonta do usług i spełnieniu prostych warunków promocji możemy zgarnąć 530 zł w gotówce! Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego – aż 6,5% w skali roku do kwoty 50.000zł. Promocja trwa do 5.06.2024.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego (ani oszczędnościowego) w mBanku od 1.01.2020. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto za pośrednictwem dedykowanej strony promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Konieczne będzie także zaakceptowanie regulaminu promocji “Nagroda dodatkowa IV” – to 10 zł premii więcej za otworzenie konta poprzez selfie lub e-dowód!

Jeśli będzie taka rubryka we wniosku – będzie mi niezmiernie miło, jeśli w komórce „kod polecenia” podasz mój kod: polakoszczedza2022
W ten sposób dodatkowo docenisz moją pracę nad tym portalem!

Podczas wnioskowania możemy od razu także zaznaczyć chęć otworzenia konta oszczędnościowego oprocentowanego na 6,5% w skali roku. Według mnie warto, bo już niedługo takie warunki mogą nie być dostępne! Co ważne, promocyjne oprocentowanie obejmuje osoby, które otworzą rachunek poprzez selfie lub e-Dowód (w przypadku otwarcia konta za pomocą kuriera oprocentowanie spada do 5,3%).

Uwaga: Jeśli trafiliście na tą stronę z artykułu o kontach wspólnych: W przypadku mBanku, promocja z premią obowiązuje tylko dla kont indywidualnych! Dlatego najbezpieczniej będzie spełnić warunki promocji, odebrać wszystkie premie i dopiero wtedy „uwspólnić” rachunek!

Premia w kilku częściach

Promocja konta osobistego mBank podzielona jest na kilka części. Kolejne premie będziemy otrzymywać za różne aktywności:

  • 200 zł – za otwarcie konta za pomocą selfie lub poprzez e-dowód
  • 10 zł – dodatkowa premia za rejestrację w promocji i otwarcie rachunku na selfie lub poprzez e-dowód
  • 100 zł + 2 x 50 zł – za spełnienie warunków aktywności na koncie
  • 120 zł – premia dla użytkowników, którzy założą konto w mBanku również swojemu dziecku

Warunki są tak naprawdę bardzo proste do spełnienia, a dokładną rozpiskę tego, co trzeba zrobić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie konto przedstawiam w specjalnie opracowanym terminarzu promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

200 zł + 10 zł za konto na selfie lub e-Dowód

W celu odebrania pierwszej premii (200 zł) musimy założyć konto poprzez selfie lub system e-dowód (aplikacja eDO). Konieczne będzie także spełnienie warunków odbioru pozostałych premii, opisanych poniżej. Po założeniu konta metodą zdalną (wspomniane selfie lub e-dowód) dodatkowo otrzymamy jeszcze 10 zł (dodatkowa drobna promocja “Nagroda dodatkowa IV”).

Jeśli nie otworzymy konta poprzez selfie lub e-dowód – ta część premii nam przepadnie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby odebrać pozostałe 300 zł dostępne w promocji rachunku mBank.

Premię 200 zł odbierzemy do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w kwietniu – do końca sierpnia). Warunkiem otrzymania tej premii jest również spełnienie poniższych warunków do otrzymania premii 100 zł + 2 x 50 zł (oczywiście bez tego dotyczącego konta dla dziecka – to jest opcjonalne).

Kolejne 100 zł do odbioru

Kolejne 100 zł otrzymamy, jeśli wykonamy min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta oraz zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku.

Premię otrzymamy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w kwietniu – do końca czerwca).

2 x 50zł za te same aktywności

Kolejna gotówka, tj. 2 x 50 zł będzie nam przysługiwać, jeśli w kolejnych miesiącach powtórzymy te aktywności, co wyżej (1000 zł wpływu i 8 transakcji kartą lub BLIKiem) – w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premie otrzymamy do końca odpowiednio trzeciego i czwartego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w kwietniu – do końca lipca i sierpnia).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowe 120 zł za eKonto Junior

Dodatkowe 120 zł możemy otrzymać, jeśli oprócz konta dla dorosłego otworzymy eKonto Junior dla dziecka do 13 lat (poprzez swoją aktywowaną bankowość internetową mBank). Musimy je otworzyć do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premia 120 zł za eKonto Junior zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia tego rachunku.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2024


Czy eKonto do usług jest darmowe?

Samo prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe! Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 350 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 9 zł). Wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe od kwoty 300 zł (w przeciwnym wypadku opłata 2,50 zł). Limit minimalnej kwoty wypłaty nie obowiązuje dla wypłat realizowanych przez BLIK, ale tylko do 3.06.2024 (po tym dniu dla wypłat BLIK będą obowiązywać identyczne zasady jak dla wypłat gotówkowych).

Dodatkowa korzyść: 6,5% na koncie oszczędnościowym Twoje Cele!

mBank walczy także o to, abyśmy ulokowali w nim nasze oszczędności. Przedstawia całkiem solidną ofertę, ponieważ zyskać możemy 5,3% lub 6,5% w skali roku (na koncie oszczędnościowym Moje Cele) lokując maksymalnie 50.000 zł. Wyższe oprocentowanie (6,5%) możemy uzyskać, jeśli założymy konto przez dowód lub selfie. Okres promocyjnego oprocentowania obowiązuje od dnia otwarcia konta przez trzy kolejne pełne miesiące (czyli dla kont założonych w lutym z podwyższonego oprocentowania korzystamy do końca maja).

Co ważne, w celu otrzymania promocyjnych warunków oprocentowania konta konieczne będzie zwiększanie jego salda kwotą minimum 100 zł miesięcznie.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Zyskaj premie z eKontem do usług”

Regulamin promocji „Nagroda dodatkowa IV”

Taryfa Opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *