promocja konta osobistego citibank citkonto 700 2
|

WOW! Rekordowe 700 zł po założeniu BEZWARUNKOWO darmowego Citikonta Citibank!

PROMOCJA TRWA DO: 18.06.2024r.

Rekordowa oferta konta osobistego Citibank. Szczerze mówiąc nie pamiętam, kiedy ostatnio premia po założeniu tego rachunku była tak wysoka. Do zgarnięcia jest aż 700 zł w gotówce! Co ważne, CitiKonto to bezwarunkowo darmowe konto osobiste! Warunki promocji są niezwykle proste!

Równolegle możesz założyć kartę kredytową Citibank i skorzystać z promocji, w której do odebrania jest proste 900 zł premii!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2022r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard. Konieczne będzie zaakceptowanie regulaminu promocji w momencie składania wniosku lub maksymalnie w terminie 10 dni od tego zdarzenia. Podczas wypełniania wniosku będziemy musieli zaznaczyć zgody marketingowe i handlowe (w przeciwnym wypadku otrzymamy 20 zł premii mniej).

Co ważne, posiadanie karty kredytowej w Citibank nie wyklucza z promocji!

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru.

Promocja trwa do 18.06.2024. Pula promocyjnych wniosków wynosi 3500.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

130 zł za wpływy na konto

Pierwszą część premii (130 zł w gotówce) otrzymamy, jeśli po otworzeniu CitiKonta w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu założenia konta zapewnimy na nie wpływ w wysokości min. 2000 zł.

Przelew, który trafi na konto osobiste (2000 zł) nie musi leżeć na koncie żaden określony czas. Możemy tą kwotę od razu przelać z powrotem po zaksięgowaniu. Może to być przelew np. z naszego konta w innym banku. Koniecznie musi być to przelew wysłany z banku innego niż Citibank.

250 zł premii za aktywność

Bonus 250 zł za aktywność na koncie został z kolei podzielony na 5 części.

Jeśli w kolejnych 5 miesiącach następujących po miesiącu założenia konta wykonamy min. 3 płatności kartą debetową na łączną kwotę min. 100 zł miesięcznie, w zamian do końca następnego miesiąca otrzymamy 50 zł na konto. I tak przez 5 kolejnych miesięcy.

W kwestii płatności, wszystkie standardowe transakcje w sklepach stacjonarnych czy internecie będą zaliczone (także Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są natomiast transakcje nietypowe, np. zakłady bukmacherskie czy doładowania portfeli internetowych (np. Revolut).

20 zł za zgody marketingowe

Kolejne 20 zł wpłynie na nasze konto, jeśli wyrazimy wspomniane wcześniej zgody marketingowe i utrzymamy je do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

300 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejne 300 zł otrzymamy, jeśli w ciągu 5 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta zapewnimy na konto wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł (może to być wynagrodzenie z umowy o pracę, zlecenia, o dzieło etc., a także emerytura, renta, stypendium czy wpływ świadczenia Rodzina 800 plus, z kolei w przypadku osób prowadzących firmę może to być przelew z ich konta firmowego).

Oczywiście jeśli przeniesiecie do Citibanku wpływy wynagrodzenia, to od razu spełnicie także w ten sposób warunek dot. wpływów na min. 2000 zł, który jest warunkiem wypłaty pierwszej części premii (130 zł).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie są terminy wypłaty premii?

Kolejne premie będą wpływały na nasze konto każdorazowo do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków danej części promocji. Szczegóły w poniższym terminarzu, przygotowanym specjalnie dla Was!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2024


Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8 zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją

Regulamin oferty „Otwórz CitiKonto i zyskaj do 700 PLN”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *