promocja citibank bony do biedronki - karta kredytowa
|

600 zł w bonach do Biedronki na prostych warunkach po założeniu karty kredytowej Citibank + 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile + 300 zł po otwarciu CitiKonta!

PROMOCJA TRWA DO: 8.07.2024r.

Citibank odpalił kolejną promocję karty kredytowej, tym razem z bonami bo Biedronki na kwotę 600 zł! Warunki są bardzo proste – wystarczy płacić kartą na kwotę 100 zł miesięcznie! Dodatkowo 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile! Karta przez pierwszy rok będzie całkowicie darmowa!

Oferta trwa regulaminowo do 8.07.2024, ale warto się spieszyć z podjęciem decyzji o skorzystaniu z promocji! Jest 1000 promocyjnych umów. Limit może wyczerpać się przed czasem!

Oprócz tego możecie skorzystać także ze świetnej promocji konta osobistego Citibank, dzięki której zgarniecie 300 zł premii!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.04.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Konieczne będzie zaznaczenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej.

Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Po wypełnieniu wniosku oddzwoni do nas konsultant Citibank (możemy czekać nawet kilka dni na telefon z uwagi na natłok wniosków) i przeprowadzi nas dalej poprzez proces wnioskowania o kartę kredytową. Konieczne będzie w późniejszym czasie (w ciągu 10 dni roboczych) dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Będziemy mogli to zrobić poprzez specjalną stronę internetową. Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Najpierw musimy aktywować kartę kredytową poprzez aplikację mobilną Citi Mobile najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę. Aktywację koniecznie musimy przeprowadzić na telefonie w aplikacji, inaczej nie otrzymamy premii!

Następnie należy w okresie od pierwszego do szóstego miesiąca następująego po miesiącu zawarcia umowy karty kredytowej wykonywać nią min. 5 transakcji na łączną kwotę min. 100 zł (w każdym z miesięcy). Za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunek transakcji, do końca kolejnego miesiąca otrzymamy bon do Biedronki o wartości 100 zł. Łącznie przez 6 miesięcy da to nam tytułowe 600 zł.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszystkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy wykonywać w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kiedy otrzymam nagrody?

Informację o przyznaniu kolejnych nagród będziemy otrzymywać poprzez wiadomość w bankowości internetowej Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Wysyłka kodu vouchera również nastąpi poprzez bankowość internetową, w ciągu 30 dni od momentu informacji o jego przyznaniu. Każdy voucher jest ważny 6 miesięcy. Vouchery można zarówno łączyć, jak i z każdego z nich korzystać „na kilka razy”.

Dodatkowe 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Dodatkowe 50 zł w punktach w programie Mastercard Bezcenne Chwile zdobędziemy, jeśli do końca szóstego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową zawrzemy także umowę o konto osobiste Citibank, zarejestrujemy kartę w programie oraz w okresie od siódmego do jedenastego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia karty kredytowej będziemy posiadali aktywne umowy o konto i kartę. To także szansa na dodatkowe, rekordowe 700 zł w promocji konta osobistego Citibank!

Za każdy miesiąc posiadania konta i karty zgarniemy 800 punktów, czyli łącznie przez 5 miesięcy będzie to 4000 punktów. Punkty będziemy otrzymywać co miesiąc, każdorazowo do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku przyznania punktów. Jeden pakiet 800 punktów odpowiada równowartości jednego biletu do kina.

Powiadomienie o otrzymaniu nagrody dostaniemy mailowo do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku na dany miesiąc. Punkty będą ważne przez 9 miesięcy od momentu ich przyznania.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 23,15%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie vouchery o wartości 650 zł możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla umów zawartych w maju 2024

Harmonogram – dla umów zawartych w czerwcu 2024


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową w ramach promocji przez cały rok. Następnie opłaty będą naliczane zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. Obecnie w celu zwolnienia z opłat konieczne jest wykonanie nią transakcji na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową lub telefonicznie. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Nawet 600 zł do Biedronki z Kartą Kredytową Citibank”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *