bnp paribas promocja konto osobiste 625 aktywni latem 2
|

Aktywni latem! Zyskaj aż 620 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

PROMOCJA TRWA DO: 30.06.2024r.

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Aktywni latem”! Tym razem otrzymamy łącznie 620 zł, z czego aż 550 zł w gotówce oraz 70 zł w bonie do Biedronki po założeniu konta osobistego! Warunki są naprawdę bardzo proste. W ramach oferty przewidziano tylko 3000 promocyjnych wniosków.

Pierwsze 70 zł w formie bonu do Biedronki otrzymamy za samo podpisanie umowy wraz z kartą i nadanie PINu do karty w regulaminowym czasie, czyli do 12 lipca 2024.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 30.06.2024, ale jednocześnie obowiązuje limit 3000 wniosków, więc promocja może się skończyć przed czasem! Dobra wiadomość jest taka, że jeśli strona oferty jest aktywna, to masz pewność możliwości uczestnictwa w promocji. W momencie wyczerpania limitu stosowna informacja zostanie opublikowana na tej samej stronie.

Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza).

Rachunek możemy otworzyć poprzez wideoweryfikację (aplikacja mobilna) lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS). Polecam drugą opcję – stwarza zdecydowanie mniej problemów.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (70 zł w formie bonu do Biedronki) otrzymamy za samo podpisanie umowy i aktywowanie konta poprzez nadanie PINu do karty najpóźniej do 12 lipca 2024.

Druga część premii

10 x 27,5 zł, czyli łącznie 275 zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w lipcu:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł
  • Wykonamy min. 10 transakcji kartą wydaną do konta na dowolne kwoty

Za każdą wykonaną transakcję otrzymamy 27,5 zł, co przy 10 transakcjach wykonanych w lipcu daje nam kwotę 275 zł. Wysokość premii będzie zależeć od ilości wykonanych transakcji (od 27,5 zł do 275 zł).

Część transakcji została wykluczona. Są to nietypowe płatności oznaczone kodami MCC o następujących numerach: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995 – więcej o kodach mcc w naszym artykule. Standardowe płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych czy na stacjach paliw zostaną bez problemu zaliczone!

Trzecia część premii

Kolejne 10 x 27,5 zł, czyli 275 zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w sierpniu:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł
  • Wykonamy min. 10 transakcji kartą wydaną do konta na dowolne kwoty

Za każdą wykonaną transakcję otrzymamy 27,5 zł, co przy 10 transakcjach wykonanych w sierpniu daje nam kwotę 275 zł. Wysokość premii będzie zależeć od ilości wykonanych transakcji (od 27,5 zł do 275 zł).

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do: 26 lipca 2024, 20 sierpnia 2024 i 24 września 2024. Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na drugą otrzymaną w wiadomość dotyczącą premii (do 20 sierpnia 2024), będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26 sierpnia). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić.

W formularzu należy podać numer swojego nowego konta w BNP Paribas celem zlecenia przelewów z premiami 275 zł + 275 zł. Na to konto trafi więc sumarycznie 550 zł.

Bon do Biedronki o wartości 70 zł otrzymamy poprzez SMS do 31 lipca 2024.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart aktywowanych w promocji


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe pod warunkiem logowania się min. 1 raz w miesiącu do aplikacji mobilnej banku oraz posiadania aktywnych zgód marketingowych (w przeciwnym wypadku opłata 2,50 zł za konto).

Z kolei aby nie zapłacić 7 zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Konieczne będzie także min. 1 raz w miesiącu zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku oraz posiadanie wyrażonych zgód marketingowych. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2 zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 7 zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Aktywni latem”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *