santander konto dla dziecka promocja 2024 150
|

Teraz jeszcze prościej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 700 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

PROMOCJA TRWA DO: 21.07.2024r.

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty i znacznie upraszczając warunki promocji! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł w gotówce! Dodatkowo po założeniu konta dla dorosłego zgarniemy proste 700 zł! Łącznie to aż 850 zł łatwej do zgarnięcia kasy!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać rodzice dzieci w wieku 7-17 lat, których to dzieci nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska. Promocja trwa do 21.07.2024.

Założenie konta dla dziecka

Przed założeniem konta dla dziecka konieczne będzie otwarcie konta dla dorosłego poprzez dedykowaną stronę promocji. To jednak duża korzyść, ponieważ zyskać możemy oprócz 150 zł za rachunek dla dziecka dodatkowe 700 zł za konto dla dorosłego!

Aby otworzyć konto dla dziecka w bankowości elektronicznej Santander klikamy kolejno: „Oferta banku” i „Konto dla dziecka i nastolatka”. Do otwarcia konta dla dziecka potrzebować będziemy jego dowód osobisty lub paszport (w przypadku dziecka do 13 lat).

W celu otrzymania nagrody 150 zł za konto dla dziecka konieczne będzie wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz EKK (elektroniczny kanał kontaktu). Jeśli zakładaliśmy ostatnio konto w Santander – najprawdopodobniej zgody te mamy wyrażone (jednak warto to sprawdzić).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka!

Jakie warunki są konieczne do spełnienia?

Premię otrzymamy, jeśli do 21.07.2024 złożymy poprzez naszą bankowość internetową wniosek o konto dla dziecka (7-12 lat) lub nastolatka (13-17 lat) wraz kartą Dopasowaną oraz zarejestrujemy się w ofercie na stronie oferty (podając dane rodzica).

W przypadku konta dla dziecka w wieku 13-17 lat będziemy wnioskować także o dostęp do bankowości elektronicznej Santander Online. Podczas wnioskowania konieczne będzie wyrażenie wszystkich zgód marketingowych dla osoby dorosłej.

Następnie do 31.08.2024 dziecko powinno wykonać min. 3 płatności kartą wydaną do konta dziecka.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka!

Odbiór nagrody 150 zł

Po spełnieniu powyższych warunków wypłata nagrody nastąpi do 30.09.2024. Przelew 150 zł trafi na konto dziecka/ nastolatka.

Czy konto dla dziecka w Santander jest darmowe?

Prowadzenie rachunku dla dziecka jest zawsze całkowicie darmowe. Dla dziecka 7-12 lat karta debetowa do rachunku będzie bezpłatna bez konieczności spełniania żadnych warunków. Z kolei w przypadku dzieci w wieku 13-17 lat karta będzie bezpłatna pod warunkiem wykonania nią min. 1 płatności miesięcznie (lub BLIK) – w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł. Co ważne, wszystkie wypłaty gotówki z dowolnych bankomatów są darmowe!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „150 zł kieszonkowego”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *