promocja mbank 560 konto osobiste ekonto
|

Zgarnij 560 zł z eKontem do usług mBank w promocji + oszczędzaj na rekordowe 7,5%!

PROMOCJA TRWA DO: 17.09.2024r.

Teraz po założeniu nowego konta mBanku: eKonta do usług w bazowej promocji i spełnieniu prostych warunków oferty możemy zgarnąć 560 zł w gotówce! Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego – aż 7,5% w skali roku do kwoty 25.000zł. Promocja trwa do 17.09.2024.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego (ani oszczędnościowego) w mBanku od 1.01.2020. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto za pośrednictwem dedykowanej strony promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jeśli będzie taka rubryka we wniosku – będzie mi niezmiernie miło, jeśli w komórce „kod polecenia” podasz mój kod: polakoszczedza2022
W ten sposób dodatkowo docenisz moją pracę nad tym portalem!

Pamiętajmy, aby zaznaczyć wszystkie zgody w sekcji „Moje Oświadczenia”.

Podczas wnioskowania możemy od razu także zaznaczyć chęć otworzenia konta oszczędnościowego oprocentowanego na 7,5% w skali roku. Według mnie warto, bo już niedługo takie warunki mogą nie być dostępne! Co ważne, promocyjne oprocentowanie obejmuje osoby, które otworzą rachunek poprzez selfie lub e-Dowód (w przypadku otwarcia konta za pomocą kuriera oprocentowanie spada do 5,5%).

Uwaga: Jeśli trafiliście na tą stronę z artykułu o kontach wspólnych: w przypadku mBanku, promocja z premią obowiązuje tylko dla kont indywidualnych! Dlatego najbezpieczniej będzie spełnić warunki promocji, odebrać wszystkie premie i dopiero wtedy „uwspólnić” rachunek!

Premia w kilku częściach

Promocja konta osobistego mBank podzielona jest na kilka części. Kolejne premie będziemy otrzymywać za różne aktywności:

  • 200 zł – za otwarcie konta za pomocą selfie lub poprzez e-dowód
  • 10 zł – dodatkowa premia za rejestrację w promocji i otwarcie rachunku na selfie lub poprzez e-dowód
  • 100 zł + 3 x 50 zł – za spełnienie warunków aktywności na koncie
  • 100 zł – premia dla użytkowników, którzy założą konto w mBanku również swojemu dziecku

Warunki są tak naprawdę bardzo proste do spełnienia, a dokładną rozpiskę tego, co trzeba zrobić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie konto przedstawiam w specjalnie opracowanym terminarzu promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

200 zł + 10 zł za konto na selfie lub e-Dowód

W celu odebrania pierwszej premii (200 zł) musimy założyć konto poprzez selfie lub system e-dowód (aplikacja eDO). Konieczne będzie także spełnienie warunków odbioru pozostałych premii, opisanych poniżej.

Jeśli nie otworzymy konta poprzez selfie lub e-dowód – ta część premii nam przepadnie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby odebrać pozostałe 350 zł dostępne w promocji rachunku mBank.

Premię 200 zł odbierzemy do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w czerwcu – do końca października). Warunkiem otrzymania tej premii jest również spełnienie poniższych warunków do otrzymania premii 100 zł + 3 x 50 zł (oczywiście bez tego dotyczącego konta dla dziecka – to jest opcjonalne).

Po założeniu konta metodą zdalną (wspomniane selfie lub e-dowód) i spełnieniu warunków aktywności dodatkowo otrzymamy jeszcze 10 zł (dodatkowa drobna promocja “Nagroda dodatkowa IV”) do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Kolejne 100 zł do odbioru

Kolejne 100 zł otrzymamy, jeśli wykonamy min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym miesiącu oraz zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku.

Premię otrzymamy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w czerwcu – do końca sierpnia).

3 x 50zł za te same aktywności

Kolejna gotówka, tj. 3 x 50 zł będzie nam przysługiwać, jeśli w kolejnych miesiącach powtórzymy te aktywności, co wyżej (1000 zł wpływu i 8 transakcji kartą lub BLIKiem) – w drugim, trzecim i czwartym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premie otrzymamy do końca odpowiednio trzeciego, czwartego i piątego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w czerwcu – do końca września, października i listopada).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowe 100 zł za eKonto Junior

Dodatkowe 100 zł możemy otrzymać, jeśli oprócz konta dla dorosłego otworzymy eKonto Junior dla dziecka do 13 lat (poprzez swoją aktywowaną bankowość internetową mBank). Musimy je otworzyć do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premia 100 zł za eKonto Junior zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia tego rachunku.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2024


Czy eKonto do usług jest darmowe?

Samo prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe! Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 350 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 9 zł). Wypłaty ze wszystkich bankomatów (także BLIKiem) są darmowe od kwoty 300 zł (poniżej tej kwoty opłata 2,50 zł od wypłaty).

Darmowe przewalutowanie w usłudze wielowalutowej

Dzięki dodatkowej promocji, po otworzeniu eKonta do usług wraz z kartą i uruchomieniu usług wielowalutowych możemy nie płacić prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych nawet przez 12 miesięcy! W sam raz na zagraniczne wojaże!

Dodatkowa korzyść: Rekordowe 7,5% na koncie oszczędnościowym Twoje Cele!

mBank walczy także o to, abyśmy ulokowali w nim nasze oszczędności. Przedstawia całkiem solidną ofertę, ponieważ zyskać możemy 5,5% lub 7,5% w skali roku (na koncie oszczędnościowym Moje Cele) lokując maksymalnie 25.000 zł. Wyższe oprocentowanie (7,5%) możemy uzyskać, jeśli założymy konto przez dowód lub selfie. Okres promocyjnego oprocentowania obowiązuje od dnia otwarcia konta przez trzy kolejne pełne miesiące (czyli dla kont założonych w czerwcu z podwyższonego oprocentowania korzystamy do końca września). Środku powyżej kwoty 25.000 zł będą oprocentowane na 0,5%.

Co ważne, w celu otrzymania promocyjnych warunków oprocentowania konta konieczne będzie zwiększanie jego salda kwotą minimum 100 zł miesięcznie.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Zyskaj premie z eKontem do usług II”

Regulamin promocji „Nagroda dodatkowa IV”

Taryfa Opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *