Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Jak założyć konto w mBanku i zyskać nawet 500zł?

Jak założyć konto w mBanku i zyskać nawet 500zł?

jak zalozyc konto w mbanku

Rozpoczęła się kolejna edycja świetnej promocji w mBanku. W artykule opowiem, jak założyć konto w mBanku i zyskać nawet 500zł, w bardzo prosty sposób. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli osób, które w dniu złożenia wniosku nie są stroną umowy z bankiem, na mocy której bank prowadził lub prowadzi na ich rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy.

W praktyce (o czym donoszą osoby, które otworzyły eKonto w tej edycji): jeśli mieliśmy wcześniej już konto w mBanku i rozwiązaliśmy umowę o konto przed rozpoczęciem bieżącej edycji promocji, możemy wziąć udział w bieżącej akcji.

Jak założyć konto w mBanku i sporo zarobić?

W okresie 01.03.2016r.- 31.05.2016r. należy złożyć wniosek o eKonto standard lub eKonto plus razem z kartą debetową. Trzeba także zaakceptować regulamin promocji „mOkazje w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej mBanku”.

Pierwsze 10zł otrzymamy już za samo otwarcie konta i zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24h od otwarcia rachunku  w systemie banku.

Kolejne 250zł mamy szansę zdobyć w postaci zwrotów za płatności kartą (2% zwrotu) oraz transakcji w systemie BLIK (4% zwrotu). Maksymalny możliwy miesięczny zwrot to 50zł. Maksymalny zwrot całkowity otrzymamy robiąc systematycznie zakupy przez 5 miesięcy (5x50zł=250zł). Dodatkowo w każdym z 5 miesięcy trzeba:

  • zalogować się minimum raz do aplikacji mobilnej,
  • zapewnić wpływ środków na konto w wysokości co najmniej 1000zł, przy czym wpływ ten nie może pochodzić z naszego rachunku w innym banku,
  • pamiętać, iż transakcje kartą i BLIK-iem w każdym z miesięcy powinny być wykonane na co najmniej 250zł.

Pierwszym miesiącem, za który możemy otrzymać zwrot jest miesiąc następujący po miesiącu, w którym założyliśmy konto.

Po upływie 5 miesięcy możemy zgarnąć rewelacyjną, dodatkową premię w wysokości 240zł. Zostanie ona nam przyznana, jeśli spełniliśmy wszystkie poprzednie warunki, czyli zdobycie początkowych 10zł, a następnie kolejnych 5 moneybacków (zwrotów za zakupy).


Załóż eKonto z taryfą standard w promocji  i otrzymaj premię w wysokości nawet 500zł!

Załóż eKonto z taryfą plus w promocji  i otrzymaj premię w wysokości nawet 500zł!


eKonto standard czy eKonto plus – moje opinie

Bank na początku marca zaktualizował swoją ofertę kont, dzięki czemu stała się ona dużo bardziej przejrzysta.

Prowadzenie eKonta standard jest bezpłatne. Karta jest także darmowa pod warunkiem wykonania nią minimum 5 transakcji w miesiącu (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 5zł). Darmowe bankomaty to wszystkie urządzenia mBanku, Euronet, Planet Cash oraz BZWBK. Usługa bezpłatnych bankomatów kosztuje 5zł miesięcznie.

eKonto plus przede wszystkim oferuje nam darmowe bankomaty na całym świecie. Trzeba jednak zapewnić miesięczny wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000zł. Rachunek będzie wtedy dla nas darmowy. Warunki bezpłatności karty pozostają takie same jak w wypadku eKonta standard.

Według mnie promocja zdecydowanie warta uwagi. Jeśli chcesz z niej skorzystać, kliknij w link umieszczony na tej stronie. Należy szczególnie podkreślić to, w jak prosty sposób możemy założyć konto w mBanku i zarobić całkiem sporo. Do tego dostajemy topowy rachunek na rynku.

Regulamin promocji „Zyskuj z eKontem”

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:

-389Dni -7Godzin -10Minut -55Sekund

Powiązane artykuły

560zł po założeniu Konta 360 w Banku Millenium! Proste warunki! Nawet 560zł premii za założenie Konta 360 w Banku Millenium! W bardzo prosty sposób możemy zyskać 100zł na start, 100zł w formie bonu do wykorzystania w serwisie wakacje.pl oraz do 360zł w formie prem...
100zł do Rossmanna lub 4 bilety do kina i do 300zł za płatności kartą w mBanku + dodatkowe 50zł! Trwa świetna promocja mBanku, dzięki której w banalny sposób możemy stać się właścicielami bonu na kwotę 100zł do drogerii Rossmann lub 4 biletów do kina Helios, a także zyskać nawet 300zł w formie zw...
400zł od Citibanku do wydania na morele.net – promocja karty kredytowej! Promocja karty kredytowej Citibank - kolejna edycja świetnej oferty, w której za założenie karty kredytowej i wykonanie nią kilku transakcji otrzymamy bon 400zł do wydania w sklepie internetowym morel...
Lukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

One thought on “Jak założyć konto w mBanku i zyskać nawet 500zł?

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Top