Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w mBanku oprocentowany na 4%!

Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w mBanku oprocentowany na 4%!

rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy mbank
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Przeglądu kont osobistych nie sposób dokonać bez oceny oferty mBanku. Posiada on w swojej ofercie eKonto mobilne, które jest reklamowane jako jeden z nielicznych oprocentowanych rachunków ror. Do tego oprocentowanie konta jest bardzo atrakcyjne- wynosi 4%. Zapytacie: gdzie jest haczyk? Czy w ogóle jest? Sprawdzamy na PolakOszczedza.pl
Przede wszystkim należy pamiętać, że oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunku ror owszem, jest wysokie, ale tylko do kwoty 3000zł. Powyżej tej kwoty środki niestety nie są oprocentowane.


Kliknij tutaj, aby założyć eKonto mobilne w mBanku!


Należy pokreślić, że otwarcie i prowadzenie eKonta jest całkowicie darmowe. Karta debetowa do rachunku kosztuje nas 0zł, bez spełniania żadnych warunków. Przelewy krajowe zewnętrzne i wewnętrzne są również darmowe. Nic nie zapłacimy także za wypłaty z ponad 5000 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK, Planet Cash, eCard.

Mobilne konto mBanku to dobra propozycja dla osób, które poszukują wysokiego oprocentowania swoich środków dla relatywnie niskiej kwoty (3000zł), mając przy tym do nich dostęp w każdym momencie (de facto jest to typowe konto osobiste). Jako stricte konto osobiste eKonto mobilne mBanku również sprawdzi się bardzo dobrze- nie musimy spełniać żadnych warunków, aby zarówno konto, jak i karta debetowa wydana do rachunku były darmowe.
Wniosek o eKonto mobilne w mBanku można złożyć całkowicie przez internet z poniżej wstawionego linka, do czego gorąco zachęcam.

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X