bank bez opłat smart

Bank bez opłat, czyli analiza oferty konta w Banku SMART


Bank Smart to stosunkowo mało znany gracz na rynku polskich banków, prezentowany jako pierwszy mobilny bank w Polce.  Mało znany dlatego, że zamiast finansować drogie kampanie, oferuje to, czego potrzeba większości Polaków- darmowe konto osobiste, zwane „kontem za zero”. Czy rzeczywiście oferta jest tak rewelacyjna? Sprawdzamy na PolakOszczędza.pl.


Kliknij tutaj, aby założyć Smart Konto w Smart Bank!


Opłata za prowadzenie konta osobistego wynosi 0zł, tyle także wynosi opłata za wydanie karty płatniczej. Zaskakujące jest także to, że nic nie zapłacimy także za miesięczne użytkowanie karty płatniczej podczas gdy w innych bankach musimy wykonać określony miesięczny obrót kartą, by uniknąć opłaty za nią. Jedynym zauważonym przez PolakOszczędza.pl minusem konta są limitowane od 1 stycznia 2015r. wypłaty z bankomatów w Polce i za granicą. Co prawda do końca tego roku są one nielimitowane, natomiast po upłynięciu okresu promocyjnego nie zapłacimy jedynie za 3 wypłaty w miesiącu (każda kolejna 5zł). Jeżeli limit darmowych wypłat nam wystarczy, to problem nie istnieje. AKTUALIZACJA 24.07.2015r. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są całkowicie nielimitowane!

Ponadto należy podkreślić, że:

„Środki pieniężne zgromadzone na rachunkach prowadzonych przez FM Bank PBP S.A., w tym rachunkach lokat, są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny w zakresie przewidzianym w ustawie o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.”

Niewątpliwie mamy do czynienia z prostą ofertą i brakiem ukrytych opłat. Czyż nie tego poszukiwaliśmy? Polecam!

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *