tanie zakupy przez internet bnp

Tanie zakupy przez internet, czyli 3% taniej z iKontem w BNP Paibas!


Na fali coraz częstszych zakupów w internecie konto ze zwrotem za płatności internetowe wydaje się być intratnym pomysłem. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi BNP Paribas i jego iKonto. Czy warto? Sprawdźmy.

Aby skorzystać z promocji zwrotów 3% wartości transakcji dokonanych przez system PayU (płacimy za jego pomocą chociażby na Allegro) należy złożyć wniosek z poniższego linka lub kliknąć w baner wyświetlający się mojej stronie. Aktywacja konta następuje poprzez przelew aktywacyjny, co jest częstą praktyką wielu banków.


Kliknij tutaj, aby założyć iKonto w BNP Paribas!


Zwrot 3% otrzymamy pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów na konto w wysokości 1000zł. Warto podkreślić, że nie musi to być wpływ wynagrodzenia. Wystarczy przelać raz w miesiącu wyżej wymienioną kwotę na konto w BNP Paribas. Dodatkowo wspomniany przelew uchroni nas przez opłatą za konto w wysokości 9zł (po wpływie na konto 1000zł konto staje się darmowe). Należy pamiętać, że maksymalny zwrot w ramach promocji może wynieść 50zł miesięcznie. W całym roku kalendarzowym całkowity zwrot nie może przekroczyć z kolei 600zł. 

Karta debetowa MasterCard wydana do konta jest całkowicie darmowa pod warunkiem dokonania nią transakcji za min. 200zł miesięcznie (w przeciwnym razie opłata wyniesie nas 6zł). 

Należy podkreślić, że całkowicie darmowe są wypłaty z bankomatów BNP Paribas. Nic nie zapłacimy także za 4 pierwsze w miesiącu wypłaty z bankomatów innych banków. Następnie czekają nas drobne opłaty. Jeżeli starczą nam 4 darmowe wypłaty w miesiącu albo mamy po drodze do pracy bankomat BNP Paribas, nie ma się czym przejmować;)

iKonto polecam wszystkim, którzy dokonują często zakupów internetowych, szczególnie za pośrednictwem Allegro lub innych sklepów, w których możemy płacić za pośrednictwem systemu PayU. Jest to jedna z nielicznych propozycji kont osobistych na rynku oferująca możliwość zwrotów za płatności tego typu. Dodatkowo pamiętajcie, że po spełnieniu niewygórowanych warunków, iKonto staje się całkowicie darmowe. Może to propozycja właśnie dla Ciebie?

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *