załóż konto bankowe przez internet ing

Załóż konto bankowe przez internet w ING i odbierz 100zł!


ING Bank Śląski oferuje po raz kolejny świetną ofertę powitalną dla nowych klientów (bank przez pojęcie nowego klienta rozumie osobę, która nie była posiadaczem konta w ING od 01.01.2014r.)

Otrzymamy 100zł za spełnienie bardzo prostych warunków- założenie konta oraz wykonanie kilku transakcji kartą. Promocja trwa do 16.02.2015r.


Kliknij tutaj, aby założyć Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim!


Aby zgarnąć tytułową premię, należy złożyć wniosek ze specjalnego linka zamieszczonego powyżej. Musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Po aktywacji rachunku i karty należy spełnić jeszcze jeden warunek- wykonać transakcje kartą na łączną kwotę 1000zł. Daje nam to więc cashback w wysokości aż 10%. Bardzo rzadka oferta na polskim rynku bankowym. Pamiętajmy, że żadna z „zaliczonych” transakcji nie może być transakcją zwróconą. Transakcje muszą być rozliczone i zaksięgowane do 15.07.2015r. Premia zostanie wypłacona do dnia 14.08.2015r.

Czy Konto z Lwem poza premią na start jest godne uwagi?

Konto Direct w ING Banku Śląskim jest całkowicie darmowe za wyjątkiem wypłaty i wpłaty gotówki w oddziale banku. Karta do konta również kosztuje nas 0zł, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym dokonamy transakcji za jej pomocą na łączną kwotę 200zł od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 7zł). Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są całkowicie darmowe, co jest wielkim atutem Konta Direct. Warto wspomnieć, że razem z kontem osobistym otwierane jest konto oszczędnościowe promocyjnie oprocentowane na 3% na okres 4 miesięcy od otwarcia konta. Przy obecnych stopach procentowych jest to korzystna oferta, zwłaszcza w połączeniu z opisywanymi wcześniej udogodnieniami.

ING Bank Śląski został wielokrotnie doceniany za wysoką kulturę obsługi klientów i intuicyjną bankowość elektroniczną. Dodatkową zaletą konta jest możliwość doboru dowolnej grafiki na karcie, co szczególnie doceni na pewno damska część klientów.

Promocja z premią 100zł trwa do 16.02.2015r. Warto się spieszyć, żeby skorzystać z tej niewątpliwie atrakcyjnej oferty!

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *