darmowe konto w mbanku

Darmowe konto w mBanku – eKonto mobilne plus


mBank przeprowadził aktualizacje swoich produktów. Do oferty dodano ekonto mobilne plus. Czym różni się od zwykłego ekonta mobilnego, jak plus w nazwie przekłada się na realne korzyści? Zapraszam do analizy konta osobistego z oprocentowaniem 4%.

Zasadniczo ekonto mobilne wprowadza jedną, ułatwiająca korzystanie z niego innowację – darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie. Teraz, będąc posiadaczami ekonta mobilnego plus, nie będziemy musieli się martwić o jakiekolwiek opłaty, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdziemy.


Kliknij tutaj, aby założyć ekonto mobilne plus w mBanku!


Ekonto nadal jest bardzo atrakcyjnie oprocentowane. Mamy do czynienia z oprocentowaniem rzędu 4% na rachunku osobistym, co jest obecnie bardzo rzadkim zjawiskiem. Niestety oprocentowanie to obowiązuje tylko do kwoty 3000zł. Powyżej tej kwoty środki nie są oprocentowane.

Nie poniesiemy żadnych opłat za otwarcie rachunku. Prowadzenie go jest również darmowe, pod warunkiem jednego przelewu na konto w miesiącu w wysokości 1000zl (w przeciwnym wypadku opłata 5zl). Nie musi być to wpływ wynagrodzenia. Może być to czysto techniczny przelew z naszego konta w innym banku.

Karta debetowa do konta również kosztuje 0zł, pod warunkiem wykonania transakcji karta na kwotę 200zł w miesiącu (w przeciwnym wypadku opłata 4zł). Nic nie zapłacimy także za wykonanie przelewu zewnętrznego i wewnętrznego w placówce banku, tak samo sprawa się ma w przypadku wpłat i wypłat w placówce.

Ekonto mobilne plus to rachunek osobisty, który premiuje aktywnych klientów w postaci konta całkowicie bez opłat z atrakcyjnymi udogodnieniami, między innymi w postaci darmowych wypłat z bankomatów na całym świecie, a także darmowymi wpłatami i wypłatami w placówce banku. Powiem wprost- to jedno z najlepszych kont na rynku. Polecam i zapraszam do komentowania!

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *