oprocentowanie lokat terminowych getin

Oprocentowanie lokat terminowych spada, ale Getin nadal oferuje 4%!


AKTUALIZACJA 06.04.2015r.: Obecnie oprocentowanie produktu Lokata Na Start wynosi 3,5%.

Getin Online od lat oferuje jedne z najkorzystniej oprocentowanych depozytów na rynku. Warta uwagi jest szczególnie oferta dla nowych klientów, czyli Lokata Na Start. Jej oprocentowanie wynosi 4%, maksymalna kwota lokaty to 10000 zł. Zapraszam do szczegółowej analizy.

Nie ma konieczności zakładania konta w Getin Online, aby skorzystać z oferty lokat, co jest dodatkowym atutem. Lokatę zakładamy na 2 miesiące, na kwotę pomiędzy 500 a 10000 zł. 


Kliknij tutaj, aby założyć Lokatę Na Start w Getin Online!


Odsetki są naliczane na koniec okresu depozytowego, naturalnie są także zabezpieczone w Bankowym Funduszu Gwarancyjnym. Należy podkreślić, że w razie potrzeby lokatę można w dowolnym momencie zerwać, bez utraty odsetek! Na całość mamy wygodny podgląd poprzez bankowość elektroniczną, gdzie zobaczymy nasze finanse w przyjemnych, zielonych barwach.

Lokata Na Start to atrakcyjna oferta dla osób, które nie posiadały jeszcze depozytu w Getin Online. Jeśli potrzebujesz ulokować środki w kwocie do 10000 zł na dość krótki czas, to ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam do złożenia wniosku poprzez poniższy link. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do komentowania.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *