dobre lokaty idea bank

Dobre lokaty w Idea Bank – 4% na Lokacie Happy okazją przy spadających stopach procentowych


Na fali spadających stóp procentowych kolejne banki obniżają oprocentowanie swoich depozytów. Nadal jednak na szczęście można znaleźć dobre okazje. Taką ofertą jest Lokata Happy na 4% w Idea Bank. Co prawda jeszcze niedawno można było zarobić na niej 4,5%, jednak nadal jest to bardzo atrakcyjny depozyt, który według mnie trzeba obowiązkowo wziąć pod uwagę przy planowaniu swoich finansów. 

Czas trwania lokaty wynosi 3 miesiące. Maksymalna kwota lokaty to 10000 zł. Aby założyć lokatę z poniższego linka nie musimy zakładać żadnego konta osobistego, co jest znaczącym udogodnieniem. Oferta jest skierowana tylko do nowych klientów banku.


Kliknij tutaj, aby założyć Lokatę Happy na 4% w Idea Bank!


Środki wpłacamy ze swojego rachunku bankowego w innym banku, przelewając je na numer rachunku podanego we wniosku o lokatę, który dostajemy drogą mailową. Po zakończeniu okresu depozytowego możemy pozostawić środki w Idea Bank, który obecnie oferuje dla lokat automatycznie przedłużanych 2,8% albo zerwać przedłużoną lokatę, łowiąc kolejną korzystną promocję, korzystając oczywiście z PolakOszczędza.pl!

Lokata Happy w Idea Bank to zdecydowanie bardzo atrakcyjna oferta. 4% do 10000 zł, na 3 miesiące. Depozyt oczywiście z gwarancja Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Dobra konkurencja Getin Online i jego Lokaty Na Start, o której również pisałem kilka dni temu. Zapraszam do komentowania!

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *