Jesteś tutaj
Główna > Lokaty bankowe > Dobre lokaty w Idea Bank – 4% na Lokacie Happy okazją przy spadających stopach procentowych

Dobre lokaty w Idea Bank – 4% na Lokacie Happy okazją przy spadających stopach procentowych

dobre lokaty idea bank
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Na fali spadających stóp procentowych kolejne banki obniżają oprocentowanie swoich depozytów. Nadal jednak na szczęście można znaleźć dobre okazje. Taką ofertą jest Lokata Happy na 4% w Idea Bank. Co prawda jeszcze niedawno można było zarobić na niej 4,5%, jednak nadal jest to bardzo atrakcyjny depozyt, który według mnie trzeba obowiązkowo wziąć pod uwagę przy planowaniu swoich finansów. 

Czas trwania lokaty wynosi 3 miesiące. Maksymalna kwota lokaty to 10000 zł. Aby założyć lokatę z poniższego linka nie musimy zakładać żadnego konta osobistego, co jest znaczącym udogodnieniem. Oferta jest skierowana tylko do nowych klientów banku.


Kliknij tutaj, aby założyć Lokatę Happy na 4% w Idea Bank!


Środki wpłacamy ze swojego rachunku bankowego w innym banku, przelewając je na numer rachunku podanego we wniosku o lokatę, który dostajemy drogą mailową. Po zakończeniu okresu depozytowego możemy pozostawić środki w Idea Bank, który obecnie oferuje dla lokat automatycznie przedłużanych 2,8% albo zerwać przedłużoną lokatę, łowiąc kolejną korzystną promocję, korzystając oczywiście z PolakOszczędza.pl!

Lokata Happy w Idea Bank to zdecydowanie bardzo atrakcyjna oferta. 4% do 10000 zł, na 3 miesiące. Depozyt oczywiście z gwarancja Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Dobra konkurencja Getin Online i jego Lokaty Na Start, o której również pisałem kilka dni temu. Zapraszam do komentowania!

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top