konto za darmo wymarzone
|

Konto za darmo i premia 65zł od Raiffeisen POLBANK


Ruszyła kolejna promocja Comperia Bonus. Możemy w bardzo łatwy sposób otrzymać 65 zł premii za założenie konta osobistego (55 zł) oraz atrakcyjnej lokaty (10 zł). Czy zakładane przy tej promocji Wymarzone Konto Osobiste jest rzeczywiście pozbawione wad? Zapraszam do lektury! 

Wymarzone Konto osobiste to nowy produkt Raiffeisen POLBANK, który jest w ofercie zaledwie od kilku tygodni. Aby otrzymać tytułową premię, należy zarejestrować się w programie z poniższego linka. Czynność tą wykonujemy przed złożeniem wniosku o konto.


Kliknij tutaj, aby założyć Wymarzone Konto Osobiste z premią 65zł!


Rachunek ma jedną bardzo wyróżniającą go cechę- wszystkie środki na rachunku osobistym są oprocentowane. Wysokość oprocentowania zależy od stopy referencyjnej NBP. Na dzień 01.03.2015r. środki były oprocentowane zgodnie z poniższa tabelą:

Przedział Podstawa oprocentowania Wysokość oprocentowania na dzień 01.03.2015r.
0 PLN – 3000 PLN Stopa Referencyjna NBP x 0,25 0,5%
3000,01 PLN – 10 000 PLN Stopa Referencyjna NBP x 0,75 1,5%
od 10 000,01 PLN Stopa Referencyjna NBP x 1 2%

Aby skorzystać z promocji konta z premią musimy być nowymi klientami banku. Bank poprzez nowego klienta rozumie osobę, która nie była posiadaczem konta osobistego w Raiffeisen od 01.01.2015r. Do promocji możemy zarejestrować się do 15 kwietnia. Radzę się jednak spieszyć, ponieważ promocja może się jednak skończyć przed czasem w wypadku wyczerpania puli nagród.

Premia 55 zł zostanie nam przyznana za samo założenie konta osobistego. Jeżeli nie mamy takiej potrzeby, możemy nie zamawiać karty debetowej do rachunku (obowiązkowa opłata za nią wynosi 3 zł miesięcznie, nie możemy jej uniknąć). Dodatkowe 10 zł otrzymamy za założenie promocyjnie oprocentowanej 3 – miesięcznej lokaty mobilnej, na której możemy zarobić 4%.Maksymalna kwota lokaty to 10 000 zł.

Bardzo ważne! Wypłata bonusu nastąpi do 29 maja. Na nasz adres mailowy podany we wniosku do 15 maja dostaniemy informacje o przyznanej nam premii. Należy wtedy kliknąć w link aktywacyjny i podać w ciągu 5 dni od otrzymania maila dane konieczne do wysłania nam przelewu. O konkretnym momencie wysyłania maili postaram się powiadomić na moim portalu.

Czy poza chwytliwą promocją Wymarzone Konto Osobiste jest warte uwagi?

Skoro konto ma być wymarzone, nie powinniśmy za nie płacić. Tak też jest, z drobnym wyjątkiem. 0 zł będzie nas kosztować prowadzenie konta, wpłaty gotówki w oddziale oraz jedna wypłata w oddziale miesięcznie. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe. Opłata za kartę debetową jest obligatoryjna, wynosi 3 zł. Jedynym sposobem na jej uniknięcie jest po prostu nie zamawianie karty debetowej do rachunku.

Element, który niewątpliwie zasługuje na wyróżnienie w wypadku Wymarzonego Konta Osobistego to fakt, że wszystkie środki zgromadzone na rachunku są oprocentowane. Osobiście jestem zwolennikiem trzymania większości gotówki na lokatach I kontach oszczędnościowych, jednak z doświadczenia wiem, że wiele osób posiada sporą część środków na nieoprocentowanych kontach osobistych, z różnych względów.

Dla takich klientów oferta oprocentowania rzędu 2% dla środków powyżej 10 000 zł może okazać się atrakcyjna. Warto również wspomnieć, że wraz z Wymarzonym Kontem Osobistym jest otwierane także Wymarzone Konto Lokacyjne, którego oprocentowanie jest zgodne z poniższa tabelą:

Przedział Podstawa oprocentowania Wysokość oprocentowania na dzień 01.03.2015r.
0 PLN – 3000 PLN Stopa Referencyjna NBP x 0,5 1,0%
3000,01 PLN – 10 000 PLN Stopa Referencyjna NBP x 0,95 1,9%
od 10 000,01 PLN Stopa Referencyjna NBP x 1,25 2,4%

Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen POLBANK jawi się nam jako atrakcyjna oferta na start, z całkiem niezłym spojrzeniem w przyszłość. W dość łatwy sposób możemy otrzymać gwarantowaną premię w wysokości 65 zł, a następnie komfortowo korzystać z całkiem atrakcyjnego konta, na którym wszystkie środki są oprocentowane.

Zapraszam do aktywnego komentowania!

Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *