załóż konto przez internet ing
|

Załóż Konto Direct przez internet i zgarnij 100zł od ING


ING nie zwalnia tempa, rozpoczynając kolejną edycję swojej flagowej promocji – otrzymamy 100 zł za założenie Konta Direct z Lwem, jednego z najatrakcyjniejszych kont na rynku. Z promocji można skorzystać do 18.05.2015r. Oferta, tak jak w poprzednich edycjach, jest skierowana tylko do nowych klientów banku. Regulamin pod pojęciem nowego klienta traktuje osobę, która nie była posiadaczem konta w ING od 01.01.2014r.

Prowizja w wysokości 100 zł zostanie naliczona za spełnienie dwóch drobnych warunków- założenie konta oraz wykonanie kilku transakcji kartą wydaną do konta


Kliknij tutaj, aby założyć Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim!


Łączna kwota transakcji, które powinny być rozliczne i zaksięgowane do 16.10.2015r. wynosi 1000 zł. Jak widzimy, mamy bardzo dużo czasu na spełnienie tego warunku. Żadna z rozliczonych transakcji nie może być transakcją zwróconą. Premia zostanie wypłacona do dnia 16.11.2015r.. Aby założyć Konto Direct w ING należy skorzystać z linku umieszczonego poniżej. Należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Czy Konto z Lwem poza premią na start jest godne uwagi?

Konto Direct w ING Banku Śląskim jest całkowicie darmowe za wyjątkiem wypłaty i wpłaty gotówki w oddziale banku. Karta do konta również kosztuje nas 0zł, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym dokonamy transakcji za jej pomocą na łączną kwotę 300zł od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 7zł). Jesli mamy do 26 lat, wystarczy obrót kartą na kwotę 200zł. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są całkowicie darmowe, co jest wielkim atutem Konta Direct. Warto wspomnieć, że razem z kontem osobistym otwierane jest konto oszczędnościowe promocyjnie oprocentowane na 3% na okres 4 miesięcy od otwarcia konta. Przy obecnych stopach procentowych jest to korzystna oferta, zwłaszcza w połączeniu z opisywanymi wcześniej udogodnieniami.

ING Bank Śląski został wielokrotnie doceniany za wysoką kulturę obsługi klientów i intuicyjną bankowość elektroniczną. Dodatkową zaletą konta jest możliwość doboru dowolnej grafiki na karcie, co szczególnie doceni na pewno damska część klientów.

Promocja z premią 100zł trwa do 18.05.2015r. Warto się spieszyć, żeby skorzystać z tej niewątpliwie atrakcyjnej oferty!

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *