konta dla młodych pko bp

Konto Dla Młodych w PKO BP- zobacz, czy warto


Konto bez opłat to produkt, którego szuka bardzo wiele osób odwiedzających ten portal. W trosce o osoby młode,  które niejednokrotnie chcą założyć jedno ze swoich pierwszych kont bankowych, postanowiłem przeanalizować  Konto Dla Młodych, znajdujące się obecnie w ofercie PKO Banku Polskiego. Aby cieszyć się udogodnieniami serwowanymi przez bank, należy być studentem lub absolwentem wyższej uczelni w wieku 18-26 lat. Oferta obejmuje także uczniów i absolwentów szkół policealnych i pomaturalnych. Co dostajemy w zamian? Właściwie bardzo dużo. Zapraszam do szczegółowej analizy.


Kliknij tutaj, aby założyć Konto Dla Młodych w PKO BP


Jeżeli jesteśmy klientami w wieku 18-26 lat, konto prowadzimy całkowicie darmowo, bez żadnych dodatkowych warunków. Karta do konta również kosztuje nas 0 zł, jeśli wykonamy nią 5 transakcji w miesiącu rozliczeniowym. Jeśli nie zrobimy żadnej transakcji, zapłacimy 5 zł. W przypadku wykonania 1 transakcji – 4 zł, 2 transakcji – 3 zł itd. Należy podkreślić,  że Konto Dla Młodych oznacza wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie całkowicie za darmo! 0 zł to także koszt krajowych przelewów internetowych.

System bankowości elektronicznej PKO BP oferuje ciekawą funkcję autooszczędzania, dzięki której możemy w prosty, automatyczny sposób powiększać swoje oszczędności. System polega na przekazywaniu części kwoty transakcji, np. 10% na konto oszczędnościowe, przelewie końcówki kwoty zaokrąglonej do pełnych złotych lub przelewie stałej kwoty każdej transakcji, np. 5 zł.

Możemy także korzystać z aplikacji mobilnej IKO, dzięki której zapłacimy za drobne zakupy za pomocą telefonu, bez konieczności posiadania przy sobie portfela.

Konto Dla Młodych PKO BP to z pewnością produkt godny uwagi uczniów i studentów w wieku 18-26 lat. Otrzymają oni pakiet udogodnień, który znacznie ułatwi im życie. Po przekroczeniu wieku 26 lat konto jest automatycznie przekształcanie w Konto Za Zero, które również jest darmowe po spełnieniu drobnych warunków (transakcje na 300 zł). Darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie i brak opłat za konto z pewnością będą dla wielu z Was dużymi zaletami. Zapraszam do założenia konta z poniższego linka. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 2]

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *