Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Darmowe konto osobiste w ING Banku Śląskim – zobacz ofertę

Darmowe konto osobiste w ING Banku Śląskim – zobacz ofertę

darmowe konto osobiste
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Kojarzony ze świetną telewizyjną kampanią reklamową ING Bank Śląski prezentuje swoje sztandarowe konto w ofercie, czyli Konto Direct z Lwem. Moja analiza tego produktu ma za zadanie wykazać, czy możemy je nazwać kontem za zero i czy rzeczywiście jest godne uwagi.

ING to bank kojarzony właściwie tylko pozytywnie, nie zaliczył w swojej historii większych wpadek. Znany jest z dbałości o klienta i pewnego rodzaju wyjątkowości. A co z rachunkiem z Lwem? Sam rachunek jest całkowicie darmowy, bez spełniania żadnych warunków. Karta do konta kosztuje nas 0zł, jeśli wdanym miesiącu rozliczeniowym wykonamy nią transakcje na łączną kwotę 300zł od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego (w przeciwnym wypadku koszt karty to 7zł).


Kliknij tutaj, aby założyć Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim!


Bez żadnych opłat wypłacimy pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce, co daje ogromny komfort użytkowy, pozwalając zapomnieć o czasach, w których biegaliśmy po mieście w poszukiwaniu bankomatu swojego banku. Usługa cashback, czyli wypłaty gotówki w sklepach przy codziennych płatnościach jest także darmowa. Jedynym kosztem ponoszonym podczas użytkowania rachunku są płatne wpłaty i wypłaty w oddziałach ING Banku Śląskiego. W celu ominięcia tych form prowizji najwygodniej będzie wpłacać pieniądze we wpłatomatach a wypłacać naturalnie w bankomatach.

Wartym uwagi bonusem, który dostajemy do konta jest promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego – 2,5%. Nie jest może ono oszałamiające, jednak stanowi bardzo pozytywny dodatek do rachunku na fali spadającego oprocentowania lokat i innych form depozytów. Okres promocyjnego oprocentowania wynosi 4 miesiące od daty otwarcia konta.

ING oferuje bardzo przyjazną aplikację mobilną, która w mojej opinii jest intuicyjna. Ciekawym atutem konta jest możliwość zamówienia dowolnej grafiki na wydawanej do rachunku karcie debetowej. Opcję tą na pewno szczególnie docenią panie, które być może będą chciały zmienić ognisty pomarańcz na coś innego. Sam internetowy system bankowości mobilnej nie budzi absolutnie żadnych zastrzeżeń, może się nawet bardzo podobać.

Z mojej analizy wynika, że Konto Direct z Lwem jest zdecydowanie godne uwagi. Proces założenia konta przebiega całkowicie online. Naturalnie zachęcam do rozpoczęcia tego procesu na mojej stronie internetowej. W razie wątpliwości, służę pomocą w systemie komentarzy oraz drogą mailową.

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top