konto za 0 millenium bank
|

Konto za 0 i 360zł w prezencie w promocji Konta 360 Millenium!


Od kilkunastu dni możemy skorzystać z zupełnie nowej promocji Millenium Banku. Do zyskania jest aż 360zł za założenie Konta 360 oraz wykonanie transakcji kartą debetową wydaną do rachunku. Z promocji mogą skorzystać wszystkie osoby, które w dniu poprzedzającym rozpoczęcie promocji nie są stroną umowy, na mocy której bank prowadził na ich rzecz ROR lub Konto Techniczne. Promocja trwa od 26.06.15r. do 27.08.15r. AKTUALIZACJA! PROMOCJA ZOSTAŁA PRZEDŁUŻONA DO 22.11.2015r.  Jeśli zdecydujemy się na założenie Konta 360, naturalnie razem z kartą debetową, będziemy mogli cieszyć się z bardzo atrakcyjnych zwrotów za wykonane płatności. Do zgarnięcia jest 2% za transakcje kartą oraz aż 10% za płatności BLIK (mobilny system płatności). Co ważne, do zwrotów wliczają się także zakupy w internecie!


Kliknij tutaj, aby założyć Konto 360 w Millenium Bank!


Maksymalnie miesięcznie możemy otrzymać 60zł, przy czym 30zł za zwykłe płatności kartą oraz 30zł za płatności BLIK. Sama promocja trwa 6 miesięcy, co klaruje nam maksymalną kwotę do uzyskania w ramach w promocji – wspomniane wcześniej 360zł. Premia za dany miesiąc zostaje każdorazowo wypłacona w miesiącu następującym (czyli premia za transakcje w lipcu znajdzie się na naszym koncie w sierpniu).

Żeby spełnić wszystkie warunki promocji i cieszyć się dodatkową gotówką, należy zapewnić jeszcze miesięczny wpływ na konto w wysokości 1000zł. Może być to przelew z innego banku, nie musi to być wpływ wynagrodzenia. W przeciwnym wypadku opłata za konto wyniesie 8zł, a do tego nie spełnimy wymagań koniecznych do otrzymania premii.

Konto 360 jest całkowicie darmowe. Wystarczy przelać 1000zł z dowolnego źródła oraz wykonać co najmniej jedną transakcję kartą w miesiącu (w przeciwnym wypadku dodatkowa opłata za kartę to 7zł). Wykonanie transakcji nie powinno jednak stanowić dla nas żadnego problemu, w końcu korzystamy z promocji umożliwiającej otrzymywanie zwrotów za tego typu płatności. Trzeba też zwrócić uwagę, że przez pierwsze 2 miesiące posiadania rachunku nie musimy spełniać żadnych warunków, aby rachunek był dla nas całkowicie darmowy.

Bank Millenium oferuje także Konto 360 w wersji Student (także bierze udział w promocji zwrotów), które jest całkowicie darmowe, bez konieczności przelewania 1000zł miesięcznie. Warunek bezpłatności karty debetowej jest identyczny jak w wypadku konta standardowego, czyli należy wykonać co najmniej jedną transakcję kartą miesięcznie.

Nowi klienci korzystają jeszcze z kolejnych atrakcyjnych promocji – konto oszczędnościowe jest dla nich oprocentowane na 3%, co stanowi całkiem interesującą propozycję ulokowania wolnych środków. Możemy się nim cieszyć przez 3 miesiące od momentu wpływu środków na rachunek. Maksymalna kwota, możliwa do zdeponowania na taki procent to aż 100.000zł! Promocja trwa od 12 lipca 2015r. do 29 sierpnia 2015r. AKTUALIZACJA! PROMOCJA ZOSTAŁA PRZEDŁUŻONA DO 22.11.2015r. 

Kolejną propozycją depozytową w Millenium jest atrakcyjnie oprocentowana Lokata Mobilna, obecnie na 3,25%, w której maksymalna kwota do ulokowania to 10.000zł. Naturalnie możemy ją założyć tylko z dedykowanej aplikacji mobilnej, która swoją drogą jest bardzo intuicyjna. Widać, że bank w dużym stopniu stawia na tą formę korzystania z konta osobistego w przyszłości.

Bank Millenium po raz kolejny zaskakuje. Nie dość, że dostajemy jedno z najlepszych kont na rynku, to do tego jeszcze 360zł w prezencie oraz promocyjnie oprocentowane lokatę mobilną i konto oszczędnościowe. Sam posiadam konto w Millenium od lat. Uważam, że to jeden z najlepszych banków w Polsce. Gorąco polecam!

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *