Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Oprocentowanie kont oszczędnościowych też bywa korzystne – 4% do końca 2016r. oraz 300zł w prezencie!

Oprocentowanie kont oszczędnościowych też bywa korzystne – 4% do końca 2016r. oraz 300zł w prezencie!

oprocentowanie kont oszczędnościowych
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Getin Bank znów przypomina o jednej ze swoich flagowych promocji dla nowych klientów banku – ofercie Aktywna Karta. Dzięki niej możemy zyskać 50zł miesięcznie przez 6 miesięcy w zamian za wykonanie 5 transakcji kartą w każdym z miesięcy, na dowolną kwotę! W bardzo prosty sposób będziemy więc 300zł do przodu. Jedynym minusem tej oferty jest konieczność posiadania rachunku przez okres 24 miesięcy. Konto jest atrakcyjne, więc może warto się nad tym zastanowić?

Otwarcie i prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe! Miesięczna opłata za obsługę karty wyniesie nas 0zł pod warunkiem wykonania nią transakcji na łączną kwotę minimum 300zł. W przeciwnym wypadku zapłacimy 6,99zł.


Załóż Konto Getin Up w ofercie Aktywna Karta!


Jeśli mamy poniżej 28 lat, karta będzie darmowa bezwarunkowo. Za 0zł otrzymamy wygodny dostęp do konta przez Internet, wypłaty w bankomatach Euronet i PlanetCash w całej Polsce, a także atrakcyjnie oprocentowane Konto Oszczędnościowe, które zasługuje także na uwagę z racji gwarancji oprocentowania do końca 2016 r. na aż 4% w skali roku, jeśli aktywnie korzystamy z rachunku (comiesięczny wpływ na konto z dowolnego źródła na kwotę co najmniej 1000zl oraz wykonane transakcje na kwotę 300zł miesięcznie). Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do kwoty 10.000zł. Getin oferuje też całkiem przyjazną aplikację mobilną.

Założenie Konta Getin Up w promocji Aktywna Karta możemy oczywiście zacząć z linka dostępnego na mojej witrynie. Jeżeli jesteśmy gotowi zostać z bankiem na dłużej,  moim zdaniem oferta jest zdecydowanie godna rozważenia.

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X