jaką lokatę wybrać

Jaką lokatę wybrać dla dużych środków – sprawdź Noble Bank


Noble Bank, kojarzony z wyśrubowanymi warunkami otwarcia depozytów zmienił politykę. Teraz na Lokacie Klasycznej możemy umieścić dowolną kwotę, już od 500zł. Oprocentowanie lokaty wynosi solidne 3,1%. To dużo biorąc pod uwagę, że bank nie definiuje górnego limitu zdeponowanej kwoty! Oferta dotyczy nowych środków w Noble Bank. Okres depozytu to 6 miesięcy. Aby cieszyć się tą atrakcyjną ofertą, nie musimy posiadać konta osobistego ani żadnego innego produktu w tym banku!

Sytuacja staje się jednak jeszcze bardziej ciekawa w momencie, kiedy dodatkowo założymy wspomniany wcześniej rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy. Jeśli wpłynie na to konto wynagrodzenie w formie przelewu (min. 1000zł z innego banku), a do tego dokonamy transakcji bezgotówkowych kartą debetową wydaną do konta na kwotę co najmniej 300zł miesięcznie, bank podwyższy oprocentowanie naszej lokaty do 3,35%, co stanowi jeszcze bardziej konkurencyjną ofertę. Co ważne, nie musimy tego warunku spełnić w każdym z 6 miesięcy trwania lokaty. Wystarczy, że stanie się tak podczas przynajmniej 4 z 6 miesięcy prowadzenia lokaty, a oprocentowanie zostanie odpowiednio podwyższone.


Załóż Lokatę Klasyczną w Noble Bank!


Proces założenia Lokaty Klasycznej rozpoczynamy z linka umieszczonego na mojej stronie internetowej. Wszystko wskazuje na to, iż konieczne będzie umówienie się na wizytę w oddziale Noble Bank. Moim zdaniem jednak warto poświęcić te kilka chwil.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *