Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Konto z premią w BOŚ Bank- odbierz 600zł na rower!

Konto z premią w BOŚ Bank- odbierz 600zł na rower!

konto z premią boś bank
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Na portalu PolakOszczedza.pl lubię prezentować oferty całkowicie darmowych kont. Tego typu produkt wprowadził na rynek ostatnio BOŚ Bank, zaskakując swoją propozycją. Oferuje on całkowicie darmowe EKOkonto bez Kosztów0zł za otwarcie i prowadzenie, 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz 0zł za wydanie i korzystanie z karty debetowej po wydaniu nią tylko 300zł miesięcznie. Oprócz tego proponuje dużo więcej.

Nic nie zapłacimy za ustanowienie i realizację polecenia zapłaty. Naturalnie operacje takie jak elektroniczne przelewy czy dostęp do bankowości elektronicznej są również całkowicie darmowe. Jedynym problemem pozostaje opłata za kartę debetową w wysokości 5zł, jednak w bardzo łatwy sposób można jej uniknąć (wspomniane wcześniej transakcje na 300zł miesięcznie).


Załóż EKOkonto bez Kosztów w BOŚ Bank!


EKOkonto Bez Kosztów występuje w dwóch wariantach: „EKOkonto + raj dla oszczędności” oraz „EKOkonto + bon na sprzęt sportowy”. Dzięki ofercie „EKOkonto + raj dla oszczędności”  możemy korzystać z bardzo wysokiego oprocentowania (4%) na koncie oszczędnościowym „Więcej za Mniej” – wystarczy, że nasze stałe wpływy na EKOkonto będą wynosić co najmniej 1000zł miesięcznie. Nawet jeśli nie uda nam się spełnić tego warunku, też dostaniemy bardzo konkurencyjne oprocentowanie – 3,5%. Obowiązuje ono dla środków do 10.000zł. Oprocentowanie konta obowiązuje w każdym kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Miejmy nadzieję, że trwała ona będzie jak najdłużej. Należy podkreślić, że nie mamy nakazu używania karty debetowej, więc jeśli nie jest nam ona potrzebna (bo np. konto będzie służyło jedynie do trzymania oszczędności na równolegle zakładanym koncie oszczędnościowym), możemy jej nie zamawiać. W ten sposób unikniemy wszelkich opłat za korzystanie z niej.

Możemy także zdecydować na ofertę „EKOkonto + bon na sprzęt sportowy”. Dzięki uczestnictwu w tej promocji dostaniemy po otwarciu konta bon w wysokości 600zł na rower lub inny sprzęt sportowy, który zrealizujemy w sieci sklepów Decathlon. Wiąże się to jednak z koniecznością posiadania konta w BOŚ Bank przez 48 miesięcy, co niewątpliwie obniża atrakcyjność oferty. Do tego jeszcze w wypadku opcji z rowerem opłata za konto jest podwyższana do 10zł miesięcznie (brak opłaty przy wykonaniu transakcji na kwotę 900zł).

EKOkonto bez Kosztów to produkt bardzo dobry pod warunkiem, że zdecydujemy się na wersję standardową, z promocyjnie oprocentowanym kontem oszczędnościowym oraz mniej rygorystycznymi warunkami darmowej karty debetowej. Aby założyćEKOkonto bez Kosztów standard, należy posłużyć się linkiem dostępnym na tej stronie internetowej. Moim zdaniem nie ma sensu korzystać z promocji z rowerem, jednak jak zwykle ostateczny wybór należy do Was.

 

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top