konto osobiste w bzwbk godne polecenia

Konto osobiste w BZWBK – zbieraj PAYBACK za każdym razem


Bank Zachodni WBK prezentuje swój sztandarowy produkt, czyli Konto Godne Polecenia jako konto maksymalnie komfortowe i mobilne oraz bardzo tanie. Rzeczywiście, za samo prowadzenie konta opłata wynosi 0zł! Do tego przy składaniu wniosku warto założyć kartę debetową MasterCard PAYBACK Omni, dzięki której w nieco szybszy sposób niż dotychczas będziemy zbierać punkty PAYBACK. Program ten uważam za jeden z sensowniejszych programów lojalnościowych, w których punkty wymieniamy na pieniądze. Co prawda dodatkowa premia punktowa od banku nie jest oszałamiająca (6zł to 1pkt), ale za to będziemy mieć kartę PAYBACK zawsze przy sobie, zyskując niejednokrotnie atrakcyjne premie punktowe od poszczególnych partnerów.


Załóż Konto Godne Polecenia w BZWBK!


Oprócz atrakcyjnej karty debetowej nie zapłacimy także nic za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Opłata za samą kartę wyniesie nas 7zł. Jest ona obligatoryjna, nie da się jej uniknąć. Za to jeśli zdecydujemy się na inny typ karty- MasterCard Supri (nie zbieramy na niej punktów PAYBACK), nie będziemy za nią płacić pod warunkiem rozliczenia w danym miesiącu transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 500zł (w przeciwnym wypadku opłata za kartę 5zł). Przelewy internetowe są całkowicie darmowe, tak samo zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty.

System potwierdzania przelewów odbywa się za pomocą dobrze wszystkim znanych smsKodów, które są oczywiście bezpłatne. Możemy korzystać też z usługi cashback – do 300zł, dzięki której wypłacimy gotówkę podczas płatności kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych. BZWBK do konta dorzuca także specjalny program rabatowy (rabaty w ponad 100 sklepach), którego osobiście nie testowałem, ale na pewno stanowi on użyteczny dodatek do konta.

Konto Godne Polecenia to alternatywa dla innych ofert bankowych, z intuicyjnym systemem bankowości elektronicznej. Jeśli transakcje na 500zł miesięcznie bądź obligatoryjna opłata w wysokości 7zł miesięcznie za kartę nie stanowi dla Was problemu, może warto się nad nim zastanowić.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *